Opinie o Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k. w Rajbrot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k. w Rajbrot

hej, kasjera widzę, że szukają i to w sumie na dwie lokalizacje. na Bunscha i Pawią. Powiedzcie czy któraś z nich jest lepiej oceniana? Pod względem atmosfery chociażby. Ja akurat mam do jednej ulicy blisko ale nie chce zapeszać.

Pojawiła się tu mowa o marnej wypłacie jakoś z parę miesięcy temu, do teraz już nikt tego nie podkreślał... Czy do tego czasu nastąpiły może jakieś podwyżki? Ciekawi mnie również ewentualna perspektywa w okolicach nowego roku. Czy były już podejmowane rozmowy wobec tego? I czy było coś na święta?

O.p Nowy wpis

Nie pasuje do niej pracy ić jesteście jedynie w graniu dobrzy jak nie pasuje wyjazd do niej pracy niewolniki losu

gość

Firma ok, możliwość dostosowania godzin pracy. Dobre warunki socjalne, pełne ubezpieczenie.

Gość 666
@gość

Możliwość dostosowania godzin pracy ? Chyba jak się ma znajomości w szefostwie albo dobre plecy. W tej firmie nawet urlop trzeba brać kiedy oni każą. Jestem byłym pracownikiek i znam system działania zmianowego od podszewki .

Mikołaj
@Gość 666

Nie można było wcześniej ustalić sobie terminu urlopu jak komuś zależało na konkretnym miesiącu? To było podporządkowane ilości pracy w danym czasie? Czy po prostu ciężko się było wyrwać na wolne?

Dogość666 Nowy wpis
@Gość 666

Zaległe urlopy jak kto ma to prawda wysyłają ale normalny urlop bierzesz kiedy chcesz, pracuje tu parę lat przy przyjęciu od razu mówili o pracy na zmianach a urlop jak wcześniej zgłoszę to mam w terminie mi pasującym i to bez znajomości, a jak trzeba czasrm wcześniej wyjść to też idą na rękę

Coffe997

Ta firma to jakaś pomyłka. Ja wogóle się dziwię, że ktoś tam pracuje. Nie dość, że marna wyplata to jeszcze jest tam niebezpieczne. Jak ktoś niżej napisał kobiety mają poparzone dłonie i pokaleczone palce! KTO MA TROCHĘ OLEJU W GŁOWIE TO NIECH OMIJA TO MIEJSCE PRACY!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gość 01

Nie polecam pracy na bacówce pracowałem tam 2 lata. Marne zarobki a dużo obowiązków Ludzie są tam wykorzystywani jak maszyny zero podwyżek a gdy ktoś się o coś upomni to kierownictwo mówi "tam są drzwi" Brak szacunku dla pracownika

Koliber
@Gość 01

Złe warunki pracy , kobiety pracujące tam często mają poparzone ręce, dłonie, a nawet poprzecinane palce .

Zostaw merytoryczną opinię o Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k. - Rajbrot

• Jak się pracuje w Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.?

Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.
  • 470
    32-725 Rajbrot

Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. sp.k.