Opinie o Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Proste pytanie Nowy wpis

Zadzwoniłem na infolinię z prostym pytaniem "czy którakolwiek z ofert pracy jest za wyższe pieniążki niż najniższa krajowa". Nie zbyt miła Pani zaczęła szukać dziury w całym i poinformowała mnie, że nie zna moich kwalifikacji, chociaż nie ma to nic do rzeczy. Następnie opowiedziałem jej o moich kwalifikacjach, to nie ma pojęcia jakie oferty mnie interesują. Odpowiedź to "byle jakie aby nie za najniższą krajową" ale temat pieniędzy jest tematem tabu. Pani dobrze zna stawki a jednak nie są one umieszczane w ogłoszeniach, gdyż polują na frajerów. Aby zarabiać minimum stawiane są wymagania typu kurs księgowego. To nie uczciwe i nie ma nic wspólnego z pomocą osobom niepełnosprawnym, raczej zależy im aby złapać kogoś wartego więcej za totalne minimum. Z rozmowy telefonicznej wynikło, że żadna z ofert nie jest nawet za 5000 brutto i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie wymagane "kwalifikacje" aby dostać najniższą krajową.

Były aplikant Nowy wpis
@Proste pytanie

Dokładnie jest tak jak mówisz, wszystkie oferty są za minimalne wynagrodzenie z multum wymagań jak z kosmosu. Masz znać perfekcyjnie język angielski, Excel, mieć doświadczenie w pracy z klientami, odporność na stres i różnego rodzaju inne kwalifikacje. W zamian dostaniesz umowę o pracę za najniższą krajową i miła atmosferę w dynamicznym zespole. Pracodawca oczywiście otrzyma różnego rodzaju benefity, dofinansowania, a agencja pewnie też nie mało tylko ludzie niepełnosprawni po raz kolejny (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac?

Kandydat Nowy wpis

Cała rekrutacja to jakaś porażka, strata czasu. Agencji zależy tylko i wyłącznie na jak najwyższym dofinansowaniu, a w zamian oferują najniższą możliwą płacę. Dodatkowo nie dają żadnej informacji zwrotnej, bo w sumie co mają powiedzieć? Nie ma Pan schorzenia specjalnego i znacznego stopnia niepełnosprawności? Oczywiście, że tak nie powiedzą, ale każdy wie na czym im tak naprawdę zależy. Nie polecam.

Magda

Firma nie daje żadnego feedbacku. Byli wstępnie zainteresowani, otrzymali dokumenty o ktore prosili, po czym cisza. W dobrym tonie, jest napisać chociaż kandydatowi, ze jednak nie spełnia wymogów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

To agencja posrednictwa

Ustawowo pensja minimalna ma podwyzke raz do roku. W 2023 rekordowo dwa razy. I tak to wyglada z podwyzkami.

Halina
@To agencja posrednictwa

To nie ma możliwości starać się o coś poza podwyżka kwoty minimalnej? A jakieś premie chociaż są?

to pośrednik
@Halina

to pośrednik, znajduje Ci prace, czasem jesteś zatrudniona nie cały czas przez agencję i przechodzisz do zespołu docelowej firmy - wtedy możesz negocjować. poza tym ogromnie dużo zależy od poziomu skomplikowania twoich obowiązków. nikt za prostą pracę bez kwalifikacji Ci nie zapłaci więcej niż minimalna, nawet gdybyś była zatrudniona kilka lat. Chcesz się nie narobić, a mieć dodatki za staż pracy? To idź do budżetówki, proste.

To agencja posrednictwa

Wiekszosc ofert to minimum krajowe. Od 1 stycznia 2023 - 3490 brutto.

Grażyna
@To agencja posrednictwa

To jest sufit czy można liczyć na wyższe zarobki? Są jakieś premie? albo można stawkę podbić nadgodzinami?

agencja pośrednictwa
@Grażyna

zalezy od finalnego pracodawcy i stanowiska. bo jedna praca drugiej nierówna - osoba od wpisywania danych do tabelki (niskie kwalifikacje) i tłumacz dwu jezykow obcych maja na start właśnie te minimalną. i raczej osoba z pierwszego stanowiska w ogole nie będzie mogla liczyc na nic wiecej, a z drugiego, chyba można negocjować, lub traktowac jako punkt odbicia do czegoś bardziej rozwijającego i godnie wynagradzanego. zresztą nieprzypadkowo różne "ambitniejsze" oferty mają stosunkowo dużą rotację.

Kandydatka

Startowałam na stanowisko "redaktor serwisów informacyjnych" i przyznam, że w trakcie rozmowy odniosłam bardzo mocne wrażenie, że Pani nie spodobało się to, że w związku z moją niepełnosprawnością co jakiś czas muszę położyć się na 10 min. - zaznaczyłam, że taka sytuacja nie jest często. Więc droga rekruterko, polecam zajrzeć do kodeksu pracy, gdzie wyraźnie jest napisane, iż osoba z niepełnosprawnością ma prawo do łącznie 30 minutowej przerwy (nie wspominając o przerwie 5-min. co godzinę w związku z pracą przy komputerze). Pani rekruterka obiecała mi przysłanie odpowiedzi w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych bez względu na to czy decyzja będzie pozytywna czy negatywna. Oczywiście do dziś nie dostałam jakiejkolwiek informacji - nawet wtedy, gdy napisałam maila z zapytaniem jaka jest decyzja. Także nie polecam. A z tego co widzę, to pewnie dostałabym najniższą krajową - no niezły "szacunek" wobec osób z niepełnosprawnością.

Dzień dobry firma rekrutacyjna (usunięte przez administratora) Coś jest nie tak z waszym serwisem. Nie ma możliwości założenia konta w serwisie poprzez podanie adresu e-mail, aby później wysłać CV pod konkretną ofertę pracy i oczekiwać na odpowiedź od rekrutera.

Zły

W nielegalny sposób pozyskują dane klientów, wykradają dane z innych portali, łamią RODO. Nie można się doprosić wyjaśnień, nagrań itp. Nie respektują RODO, kłamią i nie odbierają

Ta agencja to jest jakaś kpina z ludzi wysłać kilkadziesiąt aplikacji a nikt się nawet nie pofatyguje. Wymagania pracodawców z kososu a płaca to ochłapy. Brak jakiegokolwiek poszanowania osób niepełnosprawnych. Zero odzewu choć wysłałem kilkadziesiąt aplikacji. Ci pracodawcy oczekują chyba że będziemy na językach skakać za to co oni oferują. Walcie się sam sobie znajdę pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.?

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.