Opinie o Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. w Sieradz Dworska 28

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. w Sieradz Dworska 28

gość

Totalna porażka jeżdżą po ludziach jak po Łysej kobyle, placa za 11,5 godz a pracować trzeba 12 mało tego na przerwę rzadko można iść bo jak jest np postój itp to trzeba sprzątać zaklad, kierownicy nie szanują ludzi a bhp jest tylko na papierku, przepisy są łamane każdego dnia a jak cos sie wydarzy i osoba zgłosi wypadek w pracy to można pakować swoje rzeczy. W tym zakładzie liczą się tylko metry nic pozatym ...

Dawid
@gość

To ile godzin w ciągu tygodnia przepracowuje osoba zatrudniona w firmie Ceramika Tubądzin III? Twój wpis jest dla mnie bardzo zaskakujący i chciałbym czegoś więcej o firmie tej móc się dowiedzieć. Czy dzięki Tobie będę mieć tę możliwość?

Szaraczek

Podwyżki są owszem ale roboty... brakuje ludzi kierownicy traktują ludzi jak ścierwo... wystawcy że spóźnisz się 5 min zabierają premie za tzn nie chorwackie.. A więc nienwspomne że na l4 Stach iść bo moga zabrać dodatkowo kremie która stanowi 40% wypłaty więc jeśli ktoś zarabiam 3tys na rękę to 40 % to premia która można zabrać.... do tego 300zl które w każdym momencie mogą zabrać... praca po 12h A płacą jak za 11.5h tłumacząc że jedna przeprawa jest bezpłatna 30min w rzeczywistości często nie idzie się na tą przerwę... więcej kierowników jak pracowników. Jednym słowem wyzysk.. piątek światek. Jestem chory każda iść na urlop wypoczynkowy zakaz chodzę na na l4

Dawid
@Szaraczek

Jak to zakaz chodzenia na l4? A zwolnili kiedyś kogoś po powrocie ze zwolnienia?

@Dawid

Tak. Zwolnili kogoś po powrocie że zwolnienia. Ludzi traktuje się tu jak (usunięte przez administratora) w każdym momencie mogą zabrać lwią część premii. Nagminnie łamią kodeks pracy A przed podpisaniem umowy nikt nie informuje że ponad 1/3 wypłaty to premia, której mogą nie przyznać.

@Dawid

z tego co wiem to nawet w biurze. Jakiś koleś podobno miał operację, leżał w szpitalu i jak wrócił z l4bto kazali mu się pakować.

Jowita

@gość w takim razie ile da się zarobić ?

Dlaczego do was rekrutacja jest przez agencję pracy? Czy to prawda, że na start jest 4000 brutto?

@Gość

To nieprawda. Uwierz mi ludzi w tej firmie mają za nic. I tyle płacą. Wykorzystają do maksa za grosze. I nie ważne co masz obiecane, zapomnij o podwyżkach. Ta firma dalej funkcjonuje na zasadzie, że jak Ci się nie podoba to mamy 10ciu na Twoje miejsce.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Niko

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisku operatora. Wynagrodzenie w ogłoszeniu 3500- 3800 brutto. Po drugiej rozmowie z kierownikiem mało co nie spadłem z krzesła jak się dowiedziałem ile dostanę. 3000 brutto mi zaproponował z premiami. Praca 2 zmianowa 7-19 / 19-7. Spytałem ile dostanę po okresie próbnym, zamilkł. Szukają frajerów na sezon. Więcej tam śmiesznych kierowników niż ludzi na produkcji. Zaznaczył na samym wstępie iż problem będzie z urlopami w dni świąteczne (Boże Narodzenie, Sylwester,Wielkanoc, majówka). Masz przychodzić tak jak wypadnie grafik. Ogłoszenie znowu wisi, więc raczej żadnego frajera nie zatrudnili.

kcin
@Niko

Z tego co kojarzę tego typu firmy pracują 365dni w roku więc normalne, że komuś zmiana może wypaść w sylwestra, w Wielkanoc, Boże Narodzenie itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. - Sieradz

• Jak się pracuje w Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.

Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.