Opinie o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Przedstawiciel Handlowy w mieście Stalowa Wola. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Po spędzonym czasie w firmie.... Dyrektor: spoko gość, na stopie koleżeńskiej, do zarządzania się nie nadaje bo gdy przychodzi do odpowiedzialności to spychologia, on nic nie może, poważne tematy zapmnnij... Hahaha, podwyżka wiadomo każdy chce żebyśmy lepiej zarabiali ale... Szefowie sprzedaży: wolny ptak bez pojęcia i laska z rozdwojeniem jaźni która jest dobrym policjantem i nagadywaczem na innych, psuje atmosferę w firmie swoją toksycznością... Jedno mówi, drugie robi. Dużo obiecuje... Duża wiedza ale szkoda gadać... Współpracownicy kręcą dużo intryg napędzani góra, nigdy nie byłem w firmie z tak słaba atmosferą... Ogółem bims fajna firma żeby złapać kontakty i się poduczyć, na dłuższą metę nie dostaniesz podwyżki bo nie. Będą uczyć nowych ludzi i dostarczać na rynek.

Fick

Czyli Szef jest Ok, a kto jest dyrektorem sprzedaży że masz tak zła opinie. Czy warto tu się zatrudnić

Ilona
@Fick

A czy to najważniejsze? Pewnie i tak tych ludzi nie spotkasz niektórych w ogóle. Mnie za np. zarobki bardziej interesują. A w ogóle to jakim stanowisku myślisz)

@Ilona

Oczywiście że wszystkich spotkasz, ponieważ wszyscy są w biurze. Pensje w stosunku do realiów rynku to kwestia dyskusyjna.

Do Ja Nowy wpis

Co do szefów sprzedaży... wiesz jak przyjeżdżales samochodem firmowym później niż rozpoczynałeś pracę i wcześniej wyjeżdżałeś to było wszystko w porządku z twojej strony? Dodaj do tego jeszcze wielokrotne wyjeżdżanie w trakcie pracy do "klientów" a załatwiałeś sprawy prywatne, długo trwające wyjazdy po obiad dla pracowników wytłumaczenie że spore korki były, albo wyjazd po godzinę 13, 3 h przed końcem pracy bo jedziesz do klienta do którego raptem miałeś parę km, i to tak tylko przypadkowo w piątki to się zdarzało, po firmie też jak ślimak chodziłeś tu pogadać tam coś pobrzedolic... więc nie trzeba nie trzeba być dobrym policjantem żeby takie rzeczy widzieć.

On Nowy wpis
@Do Ja

Klasyka pracy w Bims Rzeszów obgadywanie współpracowników i kręcenie afer za plecami a wprost udawanie że wszystko jest w porządku. Nikt nic w twarz Ci nic nie powie kręcą aferę w biurze bo każdy taki zarobiony lata mijają a tutaj widać nic się nie zmienia

Czy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Inny

Umowa o pracę na czas określony przedłużana 2 razy.

Irena
@Inny

ale to już od samego początku dostaje się umowę o pracę ? i po jakim czasie jest ona przedłużana i na ile ?

@Irena

Od samego początku umowa o pracę, 3 mies. później o rok, dopełnienie do 3 lat i bezterminowa.

Kamila
@Inny

Częściej się zdarza, żeby na luzie przedłużali czy wręcz przeciwnie?

Ja Nowy wpis
@Kamila

Kwestia tego co potrafisz. Jak w każdej firmie,jesteś pożyteczny i przedłużają, lub nie widzą w tobie przyszłości. Myślę że trzeba się postarać żeby nie przedłużyli umowy.

Nie Polecam

Duża rotacja pracowników, bardzo słaba atmosfera, brak zgranego zespołu.

Firma Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałem w zeszłym roku w lokalizacji Rzeszów, dyrektor lokalizacji bez wiedzy i pojęcia, pracownicy obgadujący innych pracowników, nie ma wzajemnej pomocy wszystko na zasadzie każdy sobie rzepkę skrobie. Zarobki niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Irena
@były pracownik

Niewiele więcej ? To znaczy ile więcej ? 3 tysięcy nie będzie ?

@Irena

Zależy co umiesz i ile wynegocjujesz, powinno być.

Będą zmiejszali ilość osób w firmie?

@Marek

Pewnie że nie bo jest nas mało, chyba że za dużo jest kadry zarządzającej co.przyszła A niewiele pomaga

Dyrektor jest ok, może problem jest w tym kogo dobiera do zespołu

Joachim

Nie dziwi mnie taki spokój na forum bo to świetna firma, zorganizowana i cały okres działania rozwija się mocno. Najlepszy dowód to inspiracje konkurencja do złośliwych wpisów.

Oddział w Rzeszowie to jakieś nieporozumienie, kolesiostwo na najwyższym poziomie, mobbing, faworyzowanie osób, które z chęcią będą zabawiać klientów na wyjściach i spotkaniach, obgadywanie kolegów, tworzenie chorej wręcz atmosfery, w której praca to katorga, wszystko z aktywnym udziałem Pana Dyrektora, który powinien przejść porządne przeszkolenie z zarządzania ludźmi i biznesem, bo o tym akurat pojęcie ma zerowe. Zarobki niskie, najgorsze miejsce pracy w życiu. Nie polecam

Trochę tam pracowałem. Pieniądze ok 2.5tys pan dyrektor nie ma pojęcia o zarządzaniu.caly czas robi sobie żarty jak przychodzi do poważnego tematu od razu go zmienia. Cały czas siedzą obgadują innych pracowników i wszystkich w kolo zamiast zająć się praca czego jest efekt brak wykonywania jakich kolewiek planów a co za tym idzie lepszych pieniędzy. Szkoda czasy.

Nero

Jakie warunki pracy? na jakie mniej wiecej pieniążki mozna liczyc? jestem z branży i na asortymencie sie znam.... Kotlownie złożę w 1 paluszku... , jak trzeba polutuje , zaprasuje ....

Zostaw merytoryczną opinię o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K.
  • Krakowska 150A
    35-506 Rzeszów

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów Sp.K.