Opinie o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K. w Koszalin

Mery Nowy wpis

cześć. nie wiecie czasem kiedy jeszcze sprzedawca / magazynier będzie w praktyce potrzebny? chłopak widział dawniejsza ofertę, nie mogliśmy doszukać się teraz aktualnej na nasz region. Komentarze tutaj też jakieś zbyt świeże to nie są. na jakie zarobki mógłby więc w tym roku liczyć?

Anita, Piotr Nowy wpis

Wyrażamy swoje osobiste zadowolenie , że zostaliśmy właściwie objęci obsługą przez Pana Piotra Czerniaka oraz Panią Iwonę Wojciechowską. Jest nam niezmiernie miło , że w/w pracownicy okazali swój profesjonalizm w zawodzie. Należy podkreślić, że w/w pracownicy posiadają niewątpliwie takie cechy jak : profesjonalizm, kompetencja , rzetelność , umiejętność przedstawienia konkretnych rozwiązań i doradztwa. Ponadto, należy podkreślić że pracownicy nie tylko rzeczowo i cierpliwie odpowiadali na nasze pytania dotyczące oferty, ale i przygotowali rzetelnie wszelkie dokumenty z zakresu oferty. Szybki i bieżący kontakt, dyspozycyjność , a także duże zaangażowanie pozwoliły sprawnie przeprowadzić zakup produktów od Państwa firmy. Serdecznie dziękujemy również, za profesjonalne podejście podczas składanej przez nas reklamacji i pozytywnego rozpatrzenia naszego zgłoszenia. Osobiste zaangażowanie pracowników oraz zaplanowane działania przebiegły bardzo sprawnie. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i z pełnym przekonaniem polecać będziemy Państwa firmę .

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K.?

john

Praca na magazynie podobna do innych centrów logistycznych. Jedna zmiana 7:30 - 15:30. Atmosfera w porządku - nie typowe korpo , zarobki jak na Koszalin konkurencyjne. Ogólnie jak ktoś szuka pracy magazyniera w Koszalinie to polecam.

Julia
@john

bardzo dziękuje za odpowiedź, mało w sieci informacji o firmie więc każde info na wagę złota ;) nie wiesz może co jaki czas pojawiają się ogłoszenia o pracę na magazynie, czy załatwiane jest to po znajomości i nie ma szans tak z ulicy ?

John
@Julia

Raczej ekipa stała pracuje od kilku lat, dlatego ogłoszenia są rzadko, ale dostępne ogólnie np. Na pracuj.pl albo olx

Dawid
@John

Dzięki za info. Powiesz mi jeszcze coś więcej o zarobkach? Jak konkurencyjne to znaczy ile można wyciągnąć na rękę? Tak na początek?

Pracownik Nowy wpis
@Dawid

Więcej niż proponują u innych.

Jolanta Nowy wpis

Zaczyna to brzmieć dobrze. ;) Czyli ponad rynek jakby nie patrzeć? A tak w przybliżeniu to ile, bo parę stówek to na pewno ale ile?

Zostaw merytoryczną opinię o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K. - Koszalin

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K.
  • Żytnia 9
    75-818 Koszalin
  • NIP: 6692476488 REGON: 320633996 KRS: 0000325173

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin Sp.K.