Opinie o DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. w Kolonia grabówka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. w Kolonia grabówka

Jakub Nowy wpis

Powiadają u siebie na stronie, że od 2015 r. z kilkuosobowego zespołu, z którym zaczynali, jako producent domków mobilnych, przekształcili się w kilkudziesięcioosobowy skład. Z jednej hali produkcyjnej przeszli już na trzy. A co z pieniędzmi i słowami, które tu w czerwcu padły, o rozbieżności między warunkami dla dekarza / montera elewacji, jakie podawali w ówczesnym ogłoszeniu, a tym, co później w samej robocie? W ogłoszeniu miało być pomiędzy 7 a 8 tysięcy, co później miało okazać się stawką akordową, a zaoferowano piszącemu - z tego, co napisał - 24 zł / godz. Dowiem się wprost, ile bym tu aktualnie zarobił stawki godzinowej, jako dekarz? Bo na akord żaden się nie piszę.

Franciszek Nowy wpis

Firma nie daje ogłoszeń o pracę w sieci, bo ciągle ci sami ludzie tu robią, czy po prostu tylu chętnych, że nie ma potrzeby się ogłaszać? Pisano tu o 18 zł / godz i akordzie, a nawet o braku umowy na początku. Czy kogoś fantazja poniosła, czy faktycznie tak było lub jest nadal?

Fachowiec Nowy wpis
@Franciszek

Jak nie daje ogłoszeń o pracę ? Jesteś ślepy czy opóźniony ? Na olx jest ogłoszenie prawie cały czas na jakieś stanowisko. Aktualnie jest na dekarza i montera elewacji. Pięknie podane zarobki pomiędzy 7 a 8 tysięcy. Jedna wielka bujda. Na star dostaniesz może 24 zł/h czyli czysta matematyka, że na 7 tys musisz wyrobić 290 h a stawka 7-8 to stawka akordowa (jeżeli uda się takową wyrobić) o ile spodobasz się dla kierownika i się podporządkujesz, i będziesz jak (usunięte przez administratora) bez swojego zdania... Fajnie opisane obowiązki dla dekarza i montera elewacji tylko jakoś im umknęło to, że musisz w tych dwóch zawodach pracować z wełną bo ściany czy dach trzeba ocieplić a wełna przeważnie jest bardzo słabej jakości. Dochodzi jeszcze to, że oprócz swojej roboty musisz robić masę innych bo na kierownika który jest już nawet nie piątym kołem u wozu a szóstym też trzeba zarobić bo wypłatę ma z akordu. Umowa (pierwszy miesiąc na czarno albo i dłużej) opiewa na najniższą krajową może parę zł więcej a reszta w kopercie z której mogą Ci ująć co miesiąc stówkę może dwie a może trzy bo np paczka drewna na podwórku była nie przykryta. Jeżeli ktoś chce się poczuć jak w łagrze polecam serdecznie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.?

Czym w DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Locki bibuła

Dodatki w postaci dokladania roboty i utrzymywania kierownika + zostawisz nie zakryta paczkę drzewa na podwórku to każdy z wypłaty - 100. Ot takie dodatki

Jagodowy

Dodatki w postaci dokladania roboty i utrzymywania kierownika +zostawisz nie zakryta paczkę drzewa na podwórku to każdy z wypłaty - 100 zł ot taki dodatek

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bolek

Faktycznie, w firmie przez chwilę była rotacja, myśle że powodem były wprowadzane zmiany przez szefostwo, ale ten kto nadal pracuje raczej widzi że wyszły na dobre. Terminowe wypłaty, umowa o prace, dobre warunki.

Loki bibuła
@Bolek

Co do umowy i terminowych wypłat to od początku było ok tak że Bolek myślę że jesteś postawiony albo szefostwo lub kierownik tak zwany syn Gosi to napisał. Jakie zmiany wyszły na dobre? Gościu który handlowal gaciami po wioskach jak Janusz Pazdzioch na bazarku nagle stał się kierownikiem? Chłop bez pojęcia, zwala winę na wszystkich po kolei. Chyba musiał mieć haka na firmę dlatego awansował. Może nagrał jak dają wypłatę w kopercie. Akord, wszyscy robią jak konie a kierownik bez jakiej kolwiek większej wiedzy krąży po halach i zagląda wszędzie i udaje że się zna a wypłatę ma taką samą jak wszyscy. Pracownicy robią na wypłatę kierownika. On nie robi nic a wypłatę dostaje z akordu jak Ci którzy kregoslupy rwą na robocie. Stoi jak esesman nad głową i patrzy, ręce oparte o biodra jakby miał krakowiaka tańczyć. Niby wielki karateka w razie sporu straszy że pobije. Psycha siada każdemu po kolei. Nawet Białorusini się zwalniają przez niego. Kurz na hali z piłowanego drzewa i wełny. W ogłoszeniu do pracy 6-8 tys a dostajesz 18 zł/h na start i niewiadomo kiedy wejdziesz na akord. Ogólnie nie polecam i sam niedługo się zabieram

Guma
@Loki bibuła

Zapomniałeś napisać że pierwszy miesiąc pracujesz bez umowy. Tak to prawda 18zł na godzinę to prawda. Akord zapomnij duj na godziny i w każdą sobotę żeby akord lepiej zarobił. Kierownik z Forda mocny w gębie. Pozdro chłopaki z wakacji

@Loki bibuła

Napisałeś całą prawdę . Szefostwu brak wyobraźni i spojrzenia w przyszłość , że mając takiego kierownika doprowadzi do coraz gorszych opinii o firmie, a dobrzy pracownicy będą odchodzić . Po prostu brak „ jaj „ ! Oczywiście , że DMK ponosi odpowiedzialność . POBUDKA !!!! Pozdrawiam kolegów.

@Guma

I dosłownie zawsze na początku jej nie ma? Zdarzyło się już, że komuś nie wypłacili jak trzeba lub nie zatrudnili czy akurat w tym miejscu jest w miarę ok? w czym problem dać umowę na próbny, bo chyba nie rozumiem?

@Irena

Irenko w pierwszym zdaniu piszesz , że na początku nie ma umowy o prace (usunięte przez administratora) W ostatnim zdaniu piszesz jaki problem dać umowę na czas próbny i tu widać jak na dłoni , że jest problem bo takiej umowy po prostu nie ma ! Chyba się pogubiłaś w swoim rozumowaniu bo jedno przeczy drugiemu ! Bo jak to wytłumaczyć , ja tego nie rozumiem ??? Jest ta umowa czy jej nie ma ??? Reasumując jest to sprawa dla Urzędu Skarbowego !!! Pozdrawiam ciebie Irenko i zauważyłem , że dobrze znasz strukturę firmy DMK. Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów .

Ewelina
@Andrzej Kobus

Wydaje mi się, że ona to wszystko rozumie, po prostu głośno myśli, czemu firma nie oferuje umowy o prace od poczatku. Jak to tłumaczy pracownikowi? Załóżmy, że zaczynam prace w firmie, przychodze pierwszego dnia, i chce podpisac umowę. Co szef mi na to odpowie, jakie jest wytłumaczenie, że tej umowy nie ma? I będzie dopiero za tydzień?

Andrzej Kobus

Irenko w pierwszym zdaniu piszesz , że na początku nie ma umowy o prace czyli w pierwszym miesiącu jest to praca na czarno !!! W ostatnim zdaniu piszesz jaki problem dać umowę na czas próbny i tu widać jak na dłoni , że jest problem bo takiej umowy po prostu nie ma ! Chyba się pogubiłaś w swoim rozumowaniu bo jedno przeczy drugiemu ! Bo jak to wytłumaczyć , ja tego nie rozumiem ??? Jest ta umowa czy jej nie ma ??? Reasumując jest to sprawa dla Urzędu Skarbowego !!! Pozdrawiam ciebie Irenko i zauważyłem , że dobrze znasz strukturę firmy DMK. Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów .

Stasiek

Nie ma się co (usunięte przez administratora) pracować trzeba, kierownik faktycznie pilnuje, za to wypłata zawsze na czas, atmosfera ok, umowa o pracę jest, ja nie narzekam.

Manio

Widziałem, że padło pytanie o szkolenia. Z tego co wiem, szkolenia plus egzaminy na uprawnienia elektryczne, hydrauliczne, pilotów gabarytów, szkolenia narzędziowe, materiałowe- wszystko sponsorowane.

Jurek

Polecam pracodawcę. Przepracowałem tam parę lat i nie ma się do czego przyczepić. Umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas, dobra atmosfera.

Wujcio

Tak tak admin kozak w necie. Skasuje wszystko co prawdą jest. U Grzesia też skasował co nie co.

Mirosław
@Wujcio

Co zostało skasowane? Jak nie złamiesz regulaminu to możesz pisać śmiało

Wojciu
@Mirosław

Widzisz Mirosław i mojà odpowiedź też skasowali dla ciebie. Prawda boli Administratora.

Andrzej Kobus

Dzień dobry . Mam pytanie do administratora co było powodem usunięcia opinii kolegi Wujcia ? Powiem szczerze , że jestem zniesmaczony , a nawet zbulwersowany . Proszę o zwięzłą i konkretną odpowiedź .

@Andrzej Kobus

Dzień dobry. Widzę panie administratorze , a raczej nie widzę odwagi , którą charakteryzują się ci co wystawiają opinie i piszą prawdę.Łatwo zrobić pstryk i usunąć konkret co do którego panu brak. Odwagi kolego.Więc ponawiam pytanie co było powodem usunięcia opinii Wujcia.Brak odpowiedzi będzie bardzo wymowne, ale prawda i tak sama się obroni. Pozdrawiam wszystkich tych co nie boją się być sobą .

Grysza

Nie pozdrawiam Januszowej firmy gdzie pracownicy są oszukiwani na kasę. Szef jak i jego giermek to jedna banda. Obiecują jedno a dostaje się drugie nawet bez uprzedzenia. I pracujesz za darmo. Okres próbny to praca na (usunięte przez administratora) bez papiera i ubezpieczenia. Chłopaki was pozdrawiam z szacunkiem. Trzymajcie się i uważajcie na siebie giermek patrzy za winkla.

Andrzej Kobus

Cześć Wujcio. Wujcio ja wiem , że była to „ jasna strona mocy „ bo większość ją akceptowała . Oczywiście , że ja też . Pozdrawiam ciebie i przesympatyczną Panią Irenkę ( która jest trochę zagubiona w swoim domyśle )

Andrzej Kobus

Zgadzam się z opinią pana Marka w stu procentach. Jeszcze jedna sprawa , o której nie wspomniał pan Marek i o tym się nie mówi przyjmując ludzi do pracy , że warunki pracy są bardzo uciążliwe bo latem jest duszno i gorąco , a zimą , zimno jak cholera . Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów

@Andrzej Kobus

Ale czy przypadkiem jeśli praca odbywa się np., na zewnątrz to firma nie ma chyba bezpośredniego wpływu na temperaturę?

@Irena

O czym Pani Irenka pisze nie mając i nie znając teści rozmów o pracę. Wszystkie prace powinny być wykonywane na hali tym bardziej hydraulików , którzy przy minus kilkunastu stopniach łączą rurki pod domkiem. Także przykro mi czytać takie bzdury . Proszę podjechać na Elewatorską 29 do firmy Letniskowo i zobaczyć czy tam robi się coś na zewnątrz. Wszystko prace są wykonywane w hali i domek kompletny wyjeżdża na zewnątrz. Pozdrawiam Panią Irenkę.

@Andrzej Kobus

A to bardzo dziękuję za naprostowanie. Czyli zwykła klimatyzacja mogłaby załatwić ten problem?

Krzysztof

Czytając opinie kolegów Marka i Andrzeja mogę tylko potwierdzić , że tak jest w firmie DMK. To jest „ Nowy Ład „ wprowadzony przez właściciela firmy i ludzie zaczęli odchodzić. Ale oto może chodzi żeby była duża rotacja zamiast stabilności . Pozdrawiam kolegów.

Dzien dobry. Pytanie tyczące się specyfiki współpracy w firmie DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.. Czy pracodawca oferuje kursy poszerzające kompetencje? Czy istnieje szansa podjąć pracę na 50% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się zdalnie? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Marek Waluś

Przez rok mojej pracy nie słyszałem o żadnych kursach, ani pracy na pół etatu a rozmowa o prace odbywa się w siedzibie firmy Pozdrawiam

Marek Waluś

Dzień dobry Do wszystkich co chcą pracować w tej firmie i już pracujących nie dajcie się zastraszyć kierownikowi o pseudonimie „ syn Gosi „ bo prawo jest po Waszej stronie. Nie może być tak że kierownik syn Gosi mówi do podwładnego że ci przypier.......... . Także atmosfera w pracy jest kiepska i pracownicy odchodzą , i będą odchodzić . Oczywiście ze szefostwo pośrednio jest za to odpowiedzialna bo awansowała pracownika , który widać po jego zachowaniu nigdy nie był kierownikiem . Także jeszcze raz powiem tym ciężko pracującym : - nie dajcie się zastraszyć w grupie siła . pozdrawiam Marek

Zostaw merytoryczną opinię o DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. - Kolonia grabówka

• Jak się pracuje w DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Sp.K.