Opinie o Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Xyz

Rozległy projekt procesowy, ale spoko atmosfera, zarobki w porządku jak na Łódź, wyrozumiali przełożeni, choć czasem trzeba posiedzieć 8+.

@Rysiu

No widziałam oferty pracy w sieci, ale dla mnie nie ma niczego ciekawego. Fajnie, ze firma się rozwija, to jak ja wyślę cv do biura, ale bez konkretnego ogłoszenia, to co firma zrobi? Zachowają to cv na przyszłość? Czy może od razu zaproponują mi jakąś posadę, którą dopiero planują stworzyć??

Jest świeża oferta dla księgowego. Obowiązki w sumie takie jak miałem w poprzedniej pracy. Tylko chciałbym wiedzieć czy w tym dziale jest dostęp do szkoleń. Przepisy się tak często zmieniają i chciałbym mieć możliwość uczenia się nowych rzeczy nie tylko na swój koszt. Firma ma na to budżet?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.? Chodzi o pracę jako Prawnik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 15 lutego.

Zyzio Nowy wpis

Ubezpieczenia grupowe, wspólne lunche w piątki, owocowe środy, pakiet medyczny, multisport, zagraniczne wyjazdy integracyjne.

@Zyzio

Sporo tego. To wszystko finansowane w całości przez firmę czy tylko dofinansowywane w części? Główni chodzi mi o pakiet medyczny i dołączenie rodziny. Można bez kosztowo?

Felek Nowy wpis

Dopisanie rodziny do pakietu jest płatne. Dla pracownika pakiet bezkosztowy.

Natka

Co dokładnie masz na myśli przez nieprawidłowe zachowania? W poprzedniej firmie miałam nieprzyjemną atmosferę i wolałabym uniknąć takich sytuacji w kolejnej. HR nie reaguje skutecznie, ale jednak coś starają się działać w tym temacie? I ta rotacja, o której wspominasz, ma związek głównie z tymi zachowaniami? Czy coś jeszcze się dzieje w tym oddziale i ma na to wpływ?

Bo

Po latach współpracy zarówno z HR, jak i z koordynatorką projektu, mogę napisać, że to osoby oddane swojej pracy i sumiennie wykonujące swoje obowiązki. To miejsce powinno zawierać rzetelne opinie o pracodawcy, a nie wątpliwe rewelacje oparte na plotkach ("chodzą słuchy") czy niesprawdzonych informacjach ("prawdopodobnie"). Poza tym, opinia uwłacza osobom zarządzającym projektem, a to cenieni prawnicy, którzy znali kompetencje koordynatorki zatrudniając ją i obdarzają niezamiennym zaufaniem od wielu lat.

Te skargi do HR mogą napływać również anonimowo, bo nie każdy ma odwagę podpisać się z imienia i nazwiska? Piszesz o atrakcyjności, ale jaki jest tego kanon? Nie chcą zatrudniać kobiet blondynek czy brunetek, o co chodzi?

Xyz

NN
@Xyz

Doprecyzuję wypowiedź: atmosfera tak dobra, że biuro świeci pustkami, bo ludzie nie chcą tam przychodzić, czasem 8+ to czasem trzeba posiedzieć w weekend, bo na co dzień to norma, przełożeni wyrozumiali kiedy są na urlopie (wtedy ciężej (usunięte przez administratora) ale poświęcenie dla pracy jest duże, więc i to się udaje).

Antosia
@NN

To na co dzień brakuje tam pracowników? Często organizowane są rekrutacje, skoro piszesz, że biuro świeci pustkami? Jeśli zdarzają się nadgodziny lub praca w weekend, to można liczyć na wyższe wynagrodzenie za te godziny niż zazwyczaj są one płatne? Pytam, bo poszukuję pracy w biurze :P

Rysiu
@Antosia

Biuro swieci pustkami, bo sa dni pracy zdalnej :-) nadgodziny sa bardzo dobrze platne. Rekrutacje sa często, bo zespół sie bardzo rozrasta, a nie dlatego, że ludzie odchodzą.

Rysiu

Administracja ma platne nadgodziny, a prawnicy bonus roczny za przepracowane godziny.

@Rysiu

I powiesz ile wynoszą nadgodziny i oczywiście ten bonus roczny? Ile trzeba tu przepracować żeby załapać się na te dodatki? Każdy ma płacone w takiej samej kwocie nadgodziny czy to jest kwestia ustalana indywidualnie?

Zzz
@Xyz

Czy możesz sprecyzować co oznaczają "zarobki w porządku jak na Łódź"?

@Rysiu

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. na stanowisko Prawnik w zespole prawa procesowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Roxa

Cześć, a jest szansa, że powiesz, co masz na myśli, jak piszesz o przeciętnym wynagrodzeniu? Lepiej wiedzieć konkrety od razu, jeśli to nie problem, to bardzo Cię proszę o to. Co do tych zachowań, które opisujesz, to czy jest możliwość zmiany zespołu? Ja tak raz zrobiłam w innej firmie.

Danka

Ale ktoś jednak może o tych premiach podać jakieś szczegóły?? No bo jak marne, znaczy jaka jest ich wysokość? I o jakie premie chodzi, o takie uznaniowe, za prace, czy też takie okazjonalne np. świąteczne?

Prawnik
@Danka

Premie są uznaniowe, wypłacane raz do roku, bywają zacne.

@Prawnik

To jedyny rodzaj premii w tej kancelarii. Nie ma czegoś takiego, jak premie świąteczne albo np. stażowe? Wydawało mi się, że przynajmniej te pierwsze są już standardem (choćby nawet symbolicznym). A pomijając premie, czy zarobki też można uznać za zacne?

zarobki są na tyle zacne, że nawet frustraci, który narzekają wciąż tam pracują ;)

smutni

ani zajączek, ani mikołaj nic nie przyniósł, więc tu to nie jest standard

Sabrina
@smutni

Czy przypadkiem do tego wspomnianego Mikołaja nie zostało jeszcze jednak trochę czasu? Od drugiej strony także jak sami pracownicy się wzajemnie traktują? Samu urządzają jakieś tego typu wydarzenia? Jaki występuje poziom zintegrowania?

Bob
@Sabrina

Kancelaria jest duża, więc oprócz wyjazdów ogólnokancelaryjnych (narciarskie + wakacyjne), są integracje działowe i organizowane oddolnie. Ludzie się lubią.

Jedni piszą, że zarobki ok inni, że nie, myślę, że to indywidualna sprawa każdego człowieka, zależy kto ma jakie oczekiwania. Zaintrygowała mnie oferta dla asystentki wieczorowej, zastanawiam się czy nie podesłać CV może coś się zwolni. Praca w godzinach 17-21. Zdarza się czasem, że trzeba zostać dłużej po godzinach? Mimo, że to praca nie na cały etat widziałam info że czasem trzeba zostawać, zastanawiam się jak jest z taką pracą wieczorową.

Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. szuka kogoś na to stanowisko Księgowa. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Ksenia

Co do tematu rekrutacji, z tego co czytam jest jedynie wzmianka o braku odpowiedzi ze strony firmy. Jak wygląda natomiast jej przebieg? Z ilu etapów się składa? 2 tak jak w opiniach poniżej? Jakich pytań można się spodziewać oraz jaka panuje atmosfera?

Brak informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji mimo zapewnień, że takowa zostanie udzielona. Brak szacunku do poświęconego przez kandydata czasu (rozmowa + próbka pracy, około 2 h).

Brak informacji o wyniku rekrutacji mimo zapewnienia o przekazaniu informacji zwrotnej (rozmowa rekrutacyjna + próbka pracy). Brak szacunku do poświęconego czasu przez kandydata.

Łucja

Dzień dobry, jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na Asystentkę w biurze na pełen etat. Chciałabym się zorientować jak warunki tutaj w praktyce wyglądają. Czy ma ktoś jakąś aktualną opinię i mógłby się nią podzielić? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia, ponieważ nie zostało ono podane w ogłoszeniu?

Marzena

Ruszyla właśnie rekrutacja do programy praktyk letnich dla studentów kończących studia prawnicze. To, że chcąc zatrudnić się w tej firmie trzeba biegle znać angielski to wiem, a co możecie powiedzieć o atmosferze i stylu pracy który panuje w Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.?

Daniel
@Marzena

Zależy o jaki dział pytasz, każdy jest inny i panuje w nim inna atmosfera.

Iza

Jak obecnie, w dobie pandemii, wygląda sytuacja w firmie Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy? Ciekawi mnie głównie kwestia środków ochrony osobistej - czy pracodawca zapewnia takie rzeczy jak maseczki, rękawiczki, płyny i żele do dezynfekcji? Czy to leży w gestii pracowników firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.
  • Rondo Onz 1
    00-124 Warszawa

Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp.K.