Opinie o TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Skoczów

Na czym dokładnie polega ten równoważny system pracy? Wcześniej pracowałem normalnie na jedną godzinę i i nie znam w sumie innych opcji. Chociaż wiem, że często ludzie pracują w różnych porach. I nadal taki obowiązuje, bo ja patrzyłem na jakieś ogłoszenie z lipca na dyspozytora? Jakie to są godziny etc?

@Nowa

I zawsze zostanie się przyjętym na rozmowę tak od razu czy trzeba się jakoś umówić? Czy rozmowa telefoniczna też wchodzi w grę czy najlepiej iść do niego gadać w cztery oczy?

Zainteresowana

Witam. Chciałabym aplikować na stanowisko dyspozytora. Jak oceniacie (wg Was) warunki zatrudnienia, atmosfera? Jakie podejscie ma szefostwo do podległych pracowników? Pozdrawiam

Czopek

Jeżeli chodzi o K.C. To widać że boli ją i jest zazdrosna o R.M. bo może przyjść nowa krew na jej miejsce, bo widzę firma robi rekrutację. A co do K.P. To twój poziom pracy podkreśliła kolejna firma już… powiem znów - porozmawiajcie z nim dziewczyny, a nie siejcie plotek, bo widzę że K.C. Nie chce przyznać się do romansu, a woli udawać teraz kochającą żonę…

Płozowy

Dyspozytor nie ma równoważnego czasu pracy, tylko kadra menadżerska. Kiedyś to nazywało się nienormowany, czyli sama narzucasz sobie godziny pracy, praca ma być zrobiona, a czy ją zrobisz w trzy czy osiem godzin to twoja sprawa - liczy się efekt. Tak samo rozpoczęcie pracy zaczynasz o której chcesz.

@Płozowy

A co do miejsca pracy/ Skoro godzinami można sobie tak żonglować dowolnie i robić kiedy się chce, to czy miejsce pracy tez jest takie dowolne? Jest wgl opcja na tryb zdalny lub hybrydowy? Czy firma wymaga pracy na miejscu, ale z zachowaniem elastycznych godzin?

Płoza

@FK System pracy ustala się z Prezesem - porozmawiaj z nim.

Karo Nowy wpis
@Płoza

A wiesz może od czego tu zależy decyzja prezesa? Bierze on w ogóle pod uwagę sugestie pracowników, co do tego miejsca? Idzie się dogadać czy trzeba się podporządkować ?

Lider Nowy wpis
@Karo

Nie masz co się go bać. Nie gryzie. On do każdej osoby podchodzi indywidualnie, i próbuje zrozumieć motywację danej osoby. Ważne byś była szczera. Jemu zależy na atmosferze w firmie. Wiec Karo nie bój się tylko porozmawiaj :)

Nowa Nowy wpis
@Karo

Mi zawsze idzie na rękę jak mam dzieci chore itp. Porozmawiaj z nim bo rozmowa zawsze rozwiązuje wszystkie problemy - powodzenia

@Nowa

Elektromonter

Witam, czy jest możliwość przyjęcia się na stanowisko fizyczne jako elektromonter lub pracownik " drogówki"?

Kacha
@Elektromonter

O, dajcie znać, bo ja też jestem zainteresowana pracą dla chłopaka. Są teraz jakieś rekrutacje? I czy taki pracownik właśnie w drogówce, to ma się zmiany nocne i weekendowe, czy takie 'normalne' godziny pracy w tygodniu?

Ploz
@Elektromonter

Wiem że teraz szukają do serwisu stacjonarnego i mobilnego, i elektryków, ogłoszenia są na olx podobno.

????

W internecie udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko ustawiacza. Firma podkreśla informacje na temat gotowości do pracy na terenie województwa śląskiego lub pomorskiego. Kto o tym decyduje, który region? Rozumiem, że są to jakieś dłuższe pobyty? Dodatkowo jeśli chodzi o formę umowy... Kto decyduje, czy będzie to uop, czy zlecenie? Będę składać CV, dajcie koniecznie znać!

@????

To ty decydujesz jak chcesz pracować - cz na umowie o prace czy zlecenie… co do miejsca pracy to zależy gdzie mieszkasz, bo dają miejscowo…. Wszystko do dogadania z dyrektorem…

Ile wynosi ten dodatek funkcyjny? O jakiej kwocie mowa? Natrafiłam na oferte pracy Specjalistka ds. technicznych. I zastanawiam się, że jaka jest kasa, bo nie podali stawki w ogłoszeniu. Ale ten dodatek, to on jest dawany co miesiąc, kwartał, raz na rok? I ile?? I na co pracownik może ten dodatek przeznaczyć? Na co chce czy jest konkretny cel?

ABC

Z tego co wiem to stała kasa co miesiąc w zależności od doświadczenia… premie dają osobno… najlepiej zadzwoń umów się na rozmowę to będziesz wiedział…

Maszynio

Dodatek jest zapisany w regulaminie płac, to taka premia stała dla specjalisty. Dostajesz ją z wypłatą. Kwota to widełki dawana w zależności od doświadczenia. Dodatek jest dodawany co miesiąc do wypłaty

@Maszynio

No a o jakiej kwocie mówimy? Weszłam tutaj, bo potrzebuję szczegółów właśnie odnośnie tej oferty aktualnych, ale coś więcej niż to, co można w ogłoszeniu przeczytać. Więcej konkretów. I jaki socjal ogółem, o ile można o czymś takim mówić?

Felek

Socjal jako taki nie ma, ale dają premie na wszystkie święta i dzień kolejarza. Mają też opiekę medyczną prywatną. Co do kwoty dodatku to z tego co słyszałem to do 500zł. To jest stały co miesiąc - pewnie czym większe masz doświadczenie tym większy dodatek. Wydaje mi się że warto spróbować, bo fajna atmosfera w firmie, młody zespół.

@Felek

Siemka, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale czy byłaby szansa na opis samej rozmowy? był ktoś z tu obecnych teraz? lubię wiedzieć mniej więcej na co się przygotować, bo może złożyłbym dokumenty. Jakieś konkretne pytania padają?

Felek

Z tego co wiem, to próbuj. Napewno musisz się sprzedać sobą, wiedzieć coś o firmie, i stanowisku, myśle że to wystarczy. A i być otwarta w rozmowie, pytać, mówić o sobie itp. Próbuj życzę powodzenia.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Dyspozytor ruchu kolejowego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zainteresowana

Wicek
@Zainteresowana

Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienienia na dyspozyturze to indywidualnie ustalasz z pracodawcą w zależności od kwalifikacji itp. ale generalnie nie ma źle. I ogolnie pracuje sie w miarę dobrze. Jeśli chodzi o podejście kierownictwa to w zdecydowanej większości rowniez jest ok. Ludzie są w porządku. Chodzą jednak po firmie słuchy, że jeden z prezesów niejaki (usunięte przez administratora) lubi się (usunięte przez administratora) Powodzenia

Aldona
@Zainteresowana

Widziałaś gdzieś wymagania na to stanowisko? Na stronie poza tym że jest informacja o rekrutacji to niewiele na ten temat. Ciekawa jestem czy ciężko o pracę tutaj

@Wicek

Jak dla mnie jest spoko. Zarobic ok, wypłata na czas, jak chcesz jakiś kurs to idzie się dogadać. Jak ma ktoś problem prywatny to szefostwo idzie na rękę np. Pracą zdalną. Spokojna atmosfera, oczyściła się z plotkawych osób… a co do (usunięte przez administratora)firma dalej pracuje a pracownicy są zadowoleni - ja polecam, w końcu ponad 160 osób pracujących w firmie to potwierdza…

Złotousty

Proszę Państwa, numery IP zostały zabezpieczone i jutro będą przekazane do działu prawnego w celu wyciągnięcia konsekwencji, jako szkalowanie imienia firmy, i opowiadanie o aferach które nie mają miejsca. Z tego miejsca powiem że jeżeli komuś się nie podoba, nikt go na siłę nie trzyma - jest ponad 100 przewoźników w Polsce. Pamiętajmy jedna że jak mówił klasyk - wpierw z pokładu uciekają szczury.

Rewident Ustawiacz
@Zainteresowana

Wszystko zależy czy masz jakieś doświadczenie na tym stanowisku czy nie . Zawsze jest szkolenie , pracujesz przy dyspozytorze z doświadczeniem , uczysz się wszystkiego na spokojnie . Warto spróbować i samemu ocenić czy nadajesz się do takiej pracy czy nie .

Ilona

Ktoś w wątku napisał, że są premie i dodatki, niestety nie został ten temat rozwinięty. Ile wynosi podstawa wynagrodzenia i w jakich kwotach są te premie? Jestem ciekawa czy to kilka stówek czy kilkanaście, premie to zawsze dobry motywator :) A dodatki, dofinansowanie do Multisport będzie?

Witam Jaki tabor posiada firma. Gdzie jeździ Jakie zarobki w porównaniu do innych firm?

złotousty
@Nowy

podstawowy tabor E182, M62, SM42 i S200 - zarobki nawet bardzo dobre, premie dają, dodatki socjalne też są. Co do kasy, to tak już prawie górna półka, a i nadgodzinni sobie idzie walnąć.

Robert
@złotousty

Górna półka to znaczy bo zaczęła mi działać wyobraźnia. Podasz stawkę jaką można wyciągnąć, bo jestem zainteresowany pracą.

RADEMENES
@złotousty

Jak się "panu dyrektorowi" lub "panu prezesowi" podpadnie to nie ma nadgodzin i premii, a zarobki? :-) "DZIEŃ DOBRY".

RADEMENES
@Robert

Szanowny Panie Robercie. Już samo określenie "ZŁOTOUSTY" powinno Panu włączyć CZERWONĄ LAMKĘ W GŁOWIE. Tyle w temacie.

@RADEMENES

Panie Kier-Poć Rademenes - z tego co wiem to Pan ma zakaz wypowiadania się na temat firmy załatwiony przez prawnika, z powodu szkalowania....

RADEMENES1971

"CZOPWK" miałem Cię za mądrzejszego , ale widać myliłem się. Jak nie rozróżniasz znaczenia słów szkalowanie, a prawda o czymś to nie mamy o czym gadać. To proste: - SZKALOWANIE - to pisanie nieprawdy i źle o kimś lub o czymś. - pisanie prawdy - to jest to co się dzieje w np. firmie, jak traktują ludzi itp.itd. Ja piszę i mówię tak jak było i jak się traktowało pracownika.

Aleksandra

Ludzie piszą, że praca jak i szefostwo są tu ok a zespół jest nawet zgrany. Ilu aktualnie kierowców wchodzi w cały ten zespół aktualnie? Ich liczba wzrastała w czasie czy raczej jest tu stabilnie jeśli chodzi o rozwój, potrzeba może kogoś?

@Aleksandra

Chyba maszynistów - coś koło 25 maszynistów jest, i ciągle rosną. Może nie są zawrotnie rozwijającą się firmą, ale stąpają twardo po ziemi

@Czopek

Kobiety pewnie nie ma wśród nich? Ogólnie to rotują czy wciąż ci sami są?

@Aleksandra

Jedna Maszynistka się aktualnie szkoli - w biurach jest więcej kobiet. raczej rotacja mała ludzie zostają

@Czopek

O proszę to super, a to szkolenie to jak mniej więcej wygląda i ile trwa?

@Aleksandra

zgodnie z rozporządzeniem o zawodach kolejowych... musisz sobie sprawdzić w necie

Grażyna
@Czopek

Jaki procent mniej więcej to kobiety, potrafisz ocenić? I ciekawe, jak wygląda kwestia awansu. Bo czasem jest tak, że kobiet jest dużo, ale tylko na tych najniższych stanowiskach.

maszyniok

Szefostwo ok ,bardzo mądrzy ludzie,pracownicy to wunderteam z najwyższej półki w swoim fachu i pracuje się rewelacyjnie !!!!!!!

Maszynista

Fajna praca, zgrany zespół, wypłata zawsze na czas. Jak dla mnie warto u nich pracować

Zostaw merytoryczną opinię o TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Skoczów

• Jak się pracuje w TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

TKP SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiejska 4A