Przychodząc do tej firmy możecie przyjść na trzy stanowiska. Kurier, pracownik operacyjny lub handlowiec. Oceniam te stanowiska właśnie według tej kolejności. Kurierzy raczej mają spokojne życie, to nie InPost czy DPD. Tu mają łatwiej, ale możliwe że z mniejszą kasą. Dział operacyjny to siedzenie w administracji i klepanie zleceń, kontakt z kurierami i trochę obsługi klienta. Natomiast gdzie normalnie w firmach stanowisko handlowca jest najatrakcyjniejsze, tutaj jest najmniej... Słabe auto, słabe warunki w biurze ze średnią, często grobową atmosferą. Naprawdę nie ma nic atrakcyjnego zatrudniając się tutaj, ani kasa, ani socjal ( który jest żadny) czy warunki w biurze ( żółta woda z kranu dzięki której wylejecie swoją kawę). Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, zajrzyj też do ubikacji gdzie wisi też kartka nad kiblem na światowym poziomie... ;) Podsumowując, miejsce nie dla ludzi, którzy szukają rozwoju czy dobrych zarobków. Branża obecnie jest zaporowa, konkurencja robi progres oferując tańsze usługi o ich szerszym wachlarzu. A tutaj masz jeden schemat usługi, który nie jest dopasowany do obecnych realiów rynku... Lepiej iść gdzieś do większej firmy niż tu.