Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. w Lubań

Bez entuzjazmu Nowy wpis

Kupując auto w salonie oczekiwałam profesjonalnej obsługi i usług, niestety rozczarowałam się. Nacisk jest tylko na jak najszybsze sprzedanie auta. To oczywiście mogę zrozumieć. Przy kupnie zauważyłam rysę, poprosiłam o usunięcie jej , w efekcie została ona po prostu zwyczajnie zaszpachlowana dużo jaśniejszym kolorem. Powiedziano m,i że lakier został idealnie dobrany do koloru auta a to już było po prostu żenujące. I stwierdzono, że na nic więcej nie mogę liczyć. Natomiast Profesjonalizm i Uprzejmość to dewiza Pani w ubezpieczeniach. Doradzi i znajdzie optymalną ofertę. Za to bardzo dziękuję.

ZADOWOLONY Nowy wpis

Polecam serwis Renault Perfekta za fachową miłą obsługę ,począwszy od Pana Muszyńskiego ,który zawsze służy fachową radą ,mechaników za ich fachowe wykonanie usług . Od wielu lat korzystam z usług tej firmy ,która nigdy mnie nie zawiodła, pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę dalszych sukcesów. Bardzo zadowolony

J.K.Zgorzelec.

5 lat serwisuję - uważam,że firma jest solidna,profesjonalna i terminową.Moja Megane po obsłudze wyjeżdża czysta a personel informuje mnie o następnym serwisie i co będzie do obsługi.Zachęcam wszystkich do usług serwisowych w PERFEKCIE LUBAŃ.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. - Lubań

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Sprzedawca Samochodów nowych Renault i Dacia, Lubań - Lipiec 2023
  • Doradcy Serwisu Blacharsko - Lakierniczego, Lubań - Lipiec 2023
  • Blacharz Lakiernik, Lubań - Październik 2021
  • Sprzedawca Samochodów w Salonie Renault, Lubań - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o.
  • Warszawska 2 lok. C
    59-800 Lubań

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Perfekta Sp. z o.o.