Opinie o Bc-Chem Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bc-Chem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bc-Chem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bc-Chem Sp. z o.o. w Rzeszów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bc-Chem Sp. z o.o.?

były pacownik

Firma sama w sobie nie jest zła wiadomo czasem jest ciężko, ale nikt za darmo kasy nie da, wypłaty na czas w biurze kultura . Pracowałem tam kiedyś jedyne co się rzucało w oczy to (usunięte przez administratora) i mściwość kierowników ,mistrz produkcji cierpiący na mitomanię i jego pożal się Boże zastępca wprowadzają swoim chamstwem tak fatalną atmosferę ,że żadna szanująca się osoba nie przepracuje tam dłużej niż rok.

Ł.K.
@były pacownik

Kolego chyba za krótko pracowałeś bo jedynymi normalnymi byli mistrz produkcji i jego zastępca , a pracowałem tam parę ładnych lat . Jeżeli dla ciebie liczyła się wypłata na czas to gratulacje żyjeme w XXI wieku i w każdym normalnym zakładzie jest wypłata na czas

K...
@Ł.K.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

@były pacownik

Były pracownik? A może pracownik który ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i sam psuje atmosferę? Kolego po co tak brudzić i pisać nieprawdę.

Urszula

Ale proszę Was o zachowanie spokoju. Szanujmy się nawzajem. Pamiętajcie, że na tym forum głównym celem jest dyskusja o aktualnych warunkach pracy w Bc-Chem. Co mi powiecie na temat zarobków? Są one wystarczająco dobre?

Remik
@Urszula

zarobki w miarę atrakcyjne.

Lupi
@Remik

Czyli konkretnie ile jeżeli są w miarę dobre ?

Alan Nowy wpis
@Ł.K.

Kierownicy normalni? zastępca nie nadawał się do pracy w grupie z ludzmi na moje oko nie był on zdrowy do końca ,każdy pracownik był dla niego wrogiem . Przez niego jak jeszcze ja tam pracowałem lata temu to poszło dużo ludzi a co do mistrza produkcji no to cóż można wymagać od chłopaka który doświadczenie zawodowe zdobywał w realu na dziale owoców i warzyw, szkoły średniej też nie udało mu się skończyć. Kompletnie niekompetentna osoba na stanowisku kierowniczym, faworyzowanie jednych pracowników zaś innych marginalizowanie, chamstwo, codzienne obwinianie zwykłych pracowników za ich pomyłki i błędy które sami popełnili, oczernianie pracowników w oczach właścicieli firmy , niebywały brak kultury osobistej tych kierowników sprawiało że przyjście do pracy stawało się gehenną .Dziwne jest że przez tyle lat mydlili oczy pani prezes. Co do samej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń ,zarobki w miarę atrakcyjne. Firma mała ,ale solidna.

Krystyna Nowy wpis
@Alan

Ale to chyba nie aż tak duży problem, że zdobył sobie to doświadczenie na tych owocach i warzywach? Chyba lepsze to niż gdyby kompletnie niczego nie robił? I to jego zachowanie serio było takie jak opisujesz? Dziwi mnie to, bo jakie miałby mieć powody, żeby ludzi w ten sposób traktować? A zwłaszcza jak piszesz, że Pani Prezes tego nie widziała, to może jednak nie było z tym aż tak źle? Czemu nikt tego nie zgłaszał jak już?

Alan Nowy wpis
@Krystyna

Pani Krystyno o powody takiego zachowania musiałaby pani zapytać ich, a co do zgłaszania nic by to nie dało . Serio panią nie dziwi że tyle osób się tam pozwalniało w tak krótkim czasie? chyba bez powodu nikt się nie zwalniał. Mięło już dużo czasu odkąd tam nie pracuje i mimo wszystko firmę wspominam dobrze a kierownikom życzę wszystkiego dobrego więcej pokory a będzie im się żyło lepiej:)

M

Czy to jest praca dla kobiet? Jak wygląda praca w tej firmie?

Krystyna
@M

Jeśli chodzi o pracę w biurze to myślę, że co do płci nie powinno tutaj być żadnych zastrzeżeń. Nawet jako wydaje mi się, że bardziej wolą kobiety właśnie w biurach. Chyba że się mylę?

K&l

Atmosfera jest taka sama jak była wcześniej , nic się nie zmieniło , dalej tak samo kiepsko

Jerzy
@K&l

Atmosfera odgrywa bardzo ważną rolę w każdym miejscu pracy. Ciekawi mnie, czy firma Bc-Chem jeszcze przed pandemią organizowała może spotkania integracyjne dla zatrudnionych pracowników? Kwestia ta mocno mnie interesuje i mam cichą nadzieję, że ktoś zdoła mi odpowiedzieć. Będę czekał na pozytywne wieści.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bc-Chem Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Alfa

Rozmowy kwalifikacyjne pozostawiają dużo do życzenia a ilość pracowników bardzo mała . Budynek ładny ale nic więcej

Dziewczyna

Jak atmosfera w pracy aktualnie ?

Marian

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) ,brud ,nic więcej. Biuro to jakiś śmiech. Pseudo menager sprzedaży próbuje rządzić choć nie ma pojęcia co robi..

Mariusz P
@Marian

Nie podszywajcie się po de mnie . W internecie nikt nie jest anonimowy .

Winek

Lata pracy pozwoliły firmie na wypracowanie wysokiej pozycji w branży, polecam pracę.

J...

Jesli ktos mysli o przyszłosci omijać ta firme szerokim łukiem

x

PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Bc-Chem Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bc-Chem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bc-Chem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bc-Chem Sp. z o.o.?

Bc-Chem Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 5