Opinie o Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. w Gostyń

Na stronie widzę, że jeździcie Mercedesami klasy EURO 6. Szczegółów więcej nie ma, więc czy da rade przybliżyć to w jakim teraz są stanie? Jakieś przebiegi i tak dalej? zastanawiam się też czy czasami trzeba być jako kierowca też mechanikiem czy jednak wszystko sprawnie serwisują?

łysy Nowy wpis

młody kierowca zawsze liczy na wysokie zarobki,pracę od poniedziałku do piątku ale realia są inne i nie ma się co czarować. a większość młodych kierowców to 2 dni za kierownicą i najlepszy na świecie.pozdrawiam

Beata Nowy wpis

Dopiero co tu przyszłam a już ktoś mi współpracy odradza? Jest teraz oferta do biura na administrację i chciałam trochę się rozejrzeć. jest tu ktoś z Małachowa i by polecił? Atmosfera mnie interesuje. Nie podali przy tym widełek… Czy mam się spodziewać po prostu rynkowych? Chyba ze będzie cos więcej?

Konopka Nowy wpis

NIE POLECAM I ODRADZAM WSPÓŁPRACY

Firma Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Moim zdaniem firma w porządku, tabor nowy(max 3 lata), glownie mercedesy i dafy(kilka iveco na gaz) system to wyjazd poniedzialek, powrot piatek(czasem sobota rano) duzo stalych punktow w pl jak i za granica, wyjazdy to 80% niemcy, reszta to austria, czechy, belgia, holandia, luksemburg, rzadko wegry. Firma posiada +-100 aut, (plandeki, chlodnie) atmosfera w porzadku, szacunek na 1 miejscu praca w miare ułozona,płaca na zasadzie kwoty gwarantowanej zaleznej od tego ile byles/as w trasie, przy max 1 dniu wolnego i 2 chorobowego, kwota gwarantowana jest max tj 5000, do tego dolicz premie za spalanie(100-400zl) premia uznaniowa 1000 zl (jesli cos Ci potrącaja to wlasnie z tych 1000 zl, jesli nic nie rozwaliles/as nie robisz problemow, to ta premie masz, i premia za KM, od 9 tys km w miesiacu idzie Ci premia za kilometry do max 2300zl, w praktyce jak dobrze idzie, to dasz rade zrobic KM do premii okolo 1300-1800 zl. Czyli pracujac caly miesiac, jestes w stanie wyciagnac 6700-7500zl, jak masz szczescie to czasem nawet 8 Ci sie uda.

Młody

Nie polecam rotacja mówi o wszystkim. Jesteś numerkiem nie człowiekiem kasa też słaba.

Iza

Chcę dowiedzieć się więcej o dziale Logistyki w Almar Transport. Z ilu pracowników składa się zespól i czy istnieje tam realna szansa awansu, podwyżki? Mam nadzieję, że ktoś znajdzie chwilkę i podzieli się pomocną opinią.

Dominik

Mam nadzieję, że dobra praca nie sprzyja korzystaniu z forum dla pracowników?

Rafal

Bardzo nie kulturalni kierowcy wulgaryzm na pierwszym miejscu. Konfliktowi na parkingach nie uprzejmi bez kultury obycia wśród ludzi.

Pedro

Jakieś podpowiedzi o pracy, zarobkach moglibyście czasami zamieścić na wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.
  • Sportowa 6
    63-800 Gostyń

Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.