Opinie o Wep Polska Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Wep Polska Sp. z o.o.
5 1 17 5 1
Bronkoz

Płace na czas lecz stawki niskie a o podwyżce możesz pomarzyć, pani Beata bardzo pomocna lecz mało cierpliwa.Pan Pascal kłamca jego kłamstwa wychodzą bardzo szybko,jeśli chodzi o pracę to ok ale nikomu nie polecam pracy z Patrykiem to totalny choleryk potrafi popsuć nerwy.

Lubek
@Bronkoz

Pascal (usunięte przez administratora) tylko do kieszeni garnie

Justyna Nowy wpis
@Lubek

Dziękujemy za tę opinię. Jednak jest ona bardzo zwięzła i mało konkretna dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie Wep Polska Sp. z o.o. Mógłbyś napisać coś więcej? Jak oceniasz perspektywy rozwoju?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy można prosić o konkretne informacje na temat warunków zakwaterowania i pracy przez tą firmę w Grenoble

Zwolniony Nowy wpis
@Zainteresowana

Zakwaterowanie na koszt firmy i w dobrych a nawet bardzo dobrych warunkach

Tomasz

A ja polecam!

@Tomasz

Nie ma co liczyć na podwyżki ,ogłoszenia o pracę i zarobki w nich zawarte nie możliwe do osiągnięcia. Zakwaterowanie o dobrych warunkach ,codzienny dojazd do pracy na koszt pracodawcy. Biorąc pod uwagę stawki godzinowe to standard jak w większości firm .

@Były pracownik

Wyzysk na każdym kroku i wciskanie ciemnoty przez p.B... i p.M.....nie mówiąc o Barbie w czasie przekwitania kłamstwo z ust tej pani to codzienność ale to wszystko do czasu.

Dariusz Nowy wpis
@Były pracownik

Wiesz może, z jaką częstotliwością dodawane są ogłoszenia do pracy za pośrednictwem firmy Wep Polska? Próbowałem znaleźć aktywne ogłoszenia w internecie, jednak niestety nic nie znalazłem stąd moje pytanie o ewentualną częstotliwość dodawanych ogłoszeń. Zachęcam do odpowiedzi na to pytanie.

Kolega

Właśnie zjeżdżają ludzie do domu w ten weekend bo mają już dość kłamstwa i braku docenienie fachowości przez szanownych pracodawców. Zapewne francuski mistrz Patryk rwie resztki włosów.

Wanda
@Kolega

Dlaczego uważasz, że osoby zatrudnione w Wep Polska z Mińska Mazowieckiego czują się mało docenione przez szefostwo firmy? W jaki sposób się to objawia i czy widzisz jakiekolwiek przesłanki na poprawę tej sytuacji? Może wystarczy zebranie i poruszenie tej sprawy na forum?

Chudy
@Kolega

Koordynatora jeszcze jednego brakuje w tej firmir

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Grek

Dziwne .....w ogłoszeniu piszą ze załatwili tylu osoba prace ....tylko gdzie oni są?

Lubek
@Grek

Szkoda słów klamcy i za dużo darmozjadow

Mich.....

Lubię atmosferę w Wep Polska Sp. z o.o. za: Ludzie odchodzą i pozostają tylko co po palcu wchodzą w tyłek, pozdrawiam Praca jak każda inna ale nie ma co liczyć na jakie kolwiek podwyżki za dużo prezesów i rady nadzorczej, a trzeba się czymś dzielić.

Gosc

ZawyżaNe dochody nie wydaje firma rozliczeń miesięcznych tak zwanych deklaracji do wglądu pracownika,czyli są ZawyżaNe by ominąć pewne nieoficjalne dochody osób trzecich.

Tak1Nie

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Wep Polska Sp. z o.o. w miejscowości Mińsk Mazowiecki? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw opinię o Wep Polska Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

Chcę opublikować: