Opinie o Wep Polska Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wep Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wep Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wep Polska Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Hej. ;) nie widzę praktycznie opinii a tym bardziej takich kierujących do samej agencji. Natknęłam się po prostu na ofertę dla Key Account Managera i ciekawa jestem oceny warunków, bo być może się zgłoszę. piszą i widełkach od 7,000 zł do 15,000 zł, czy faktycznie te górne progi są w miarę łatwe do wyrobienia?

Bambo Nowy wpis

Ludzie zawsze będzie wam źle idźcie do innych firm to zobaczycie jak jest ja już przerobiłem dużo agencji i tu naprawdę jest spoko .idzcie do globalizacji to wtedy pogadamy

Wiesiek z okunina Nowy wpis

Kim jest ta zadufana w sobie blond niby lala? Brakuje jej chyba czegoś sądząc po zachowaniu.

Bronkoz

Płace na czas lecz stawki niskie a o podwyżce możesz pomarzyć, pani Beata bardzo pomocna lecz mało cierpliwa.Pan Pascal kłamca jego kłamstwa wychodzą bardzo szybko,jeśli chodzi o pracę to ok ale nikomu nie polecam pracy z Patrykiem to totalny choleryk potrafi popsuć nerwy.

Lubek
@Bronkoz

Pascal (usunięte przez administratora) tylko do kieszeni garnie

Justyna
@Lubek

Dziękujemy za tę opinię. Jednak jest ona bardzo zwięzła i mało konkretna dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie Wep Polska Sp. z o.o. Mógłbyś napisać coś więcej? Jak oceniasz perspektywy rozwoju?

Bryś Nowy wpis
@Bronkoz

Mowa o tej pani co jej się wydaje, że jest lepsza od innych? Hahaha

Aplikowałeś do Wep Polska Sp. z o.o. na stanowisko Hydraulik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Uwaga na ta firme!!! W ogloszeniu pisza ze na reka dostaje sie 2800 -3000zl. Co do czego na umowie masz 2600 brutto a reszte podobno pod stolem(to juz nie te czasy chyba). Sanepid zalatwiany na lewo ksiazeczki do reki nie dostajesz! Ale z pensji potracaja za ksiazeczke. Szkoda ze tak traktuja ludzi. Inaczej slowa inaczej na pismie.

Tomasz

A ja polecam!

@Tomasz

Nie ma co liczyć na podwyżki ,ogłoszenia o pracę i zarobki w nich zawarte nie możliwe do osiągnięcia. Zakwaterowanie o dobrych warunkach ,codzienny dojazd do pracy na koszt pracodawcy. Biorąc pod uwagę stawki godzinowe to standard jak w większości firm .

Wyzysk na każdym kroku i wciskanie ciemnoty przez p.B... i p.M.....nie mówiąc o Barbie w czasie przekwitania kłamstwo z ust tej pani to codzienność ale to wszystko do czasu.

Dariusz

Wiesz może, z jaką częstotliwością dodawane są ogłoszenia do pracy za pośrednictwem firmy Wep Polska? Próbowałem znaleźć aktywne ogłoszenia w internecie, jednak niestety nic nie znalazłem stąd moje pytanie o ewentualną częstotliwość dodawanych ogłoszeń. Zachęcam do odpowiedzi na to pytanie.

@Dariusz

Na fb sie oglaszaja.

Bobii

Firma kszak leciała zy wypłatami wypłaty miały być 10 każdego miesiąca ale przedłużali z wypłata nie polecam tej firmy z nowego dworu mazowieckiego

@Bobii

Nigdy nie zdarzyło się, by firma zalegała z wypłatą. Pracuję juz na kolejnym kontrakcie, z przerwami od 4 lat. Pieniądze są wypłacane do 10-go.

Mateusz

@bobii ile razy zdarzyło im się zalegać z wypłatą?

Moim zdaniem firma rzetelna, wywiązują się z warunków umowy, wynagrodzenie wypłacane na czas. Szefostwo uczciwe, traktuje ludzi fair. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, koszty pokrywa firma. Do dojazdów na budowę i do sklepu są samochody firmowe, za paliwo płaci firma. Firma jest z Nowego Dworu Mazowieckiego, a nie z Mińska. Widzę, że opinie wydają ludzie, którzy chyba nie wiedzieli nawet gdzie pracują.

Zainteresowana

Czy można prosić o konkretne informacje na temat warunków zakwaterowania i pracy przez tą firmę w Grenoble

Zwolniony
@Zainteresowana

Zakwaterowanie na koszt firmy i w dobrych a nawet bardzo dobrych warunkach

Kolega

Właśnie zjeżdżają ludzie do domu w ten weekend bo mają już dość kłamstwa i braku docenienie fachowości przez szanownych pracodawców. Zapewne francuski mistrz Patryk rwie resztki włosów.

Wanda
@Kolega

Dlaczego uważasz, że osoby zatrudnione w Wep Polska z Mińska Mazowieckiego czują się mało docenione przez szefostwo firmy? W jaki sposób się to objawia i czy widzisz jakiekolwiek przesłanki na poprawę tej sytuacji? Może wystarczy zebranie i poruszenie tej sprawy na forum?

Chudy
@Kolega

Koordynatora jeszcze jednego brakuje w tej firmir

Grek

Dziwne .....w ogłoszeniu piszą ze załatwili tylu osoba prace ....tylko gdzie oni są?

Lubek
@Grek

Szkoda słów klamcy i za dużo darmozjadow

Mich.....

Lubię atmosferę w Wep Polska Sp. z o.o. za: Ludzie odchodzą i pozostają tylko co po palcu wchodzą w tyłek, pozdrawiam Praca jak każda inna ale nie ma co liczyć na jakie kolwiek podwyżki za dużo prezesów i rady nadzorczej, a trzeba się czymś dzielić.

Gosc

ZawyżaNe dochody nie wydaje firma rozliczeń miesięcznych tak zwanych deklaracji do wglądu pracownika,czyli są ZawyżaNe by ominąć pewne nieoficjalne dochody osób trzecich.

Zostaw merytoryczną opinię o Wep Polska Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Wep Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wep Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wep Polska Sp. z o.o.?

Wep Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana III Sobieskiego 3 lok. U3
    05-100 Mińsk Mazowiecki