Opinie o Katoen Natie Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katoen Natie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Katoen Natie Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katoen Natie Polska Sp. z o.o. w Łódź

Miła

DW, Zacznijmy od tego że wszystkie opinie tyczą się firmy która mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej, a nie w Łodzi (błąd) Co do pracy w tej firmie to stanowczo odradzam. Mega monotonna, zero możliwości rozwoju a osoby nadzorujące pracę team leaderów (którzy akurat są wporządku) to zapatrzeni w siebie, mega nie mili smutni dziecinni chłopcy, którzy swoją miną zniechęcają do pracy oraz życia wogóle. Pan prezes (obcokrajowiec) wydaję się że za nic ma personel, pomimo iż na standupie niejednokrotnie wspomina jak istotne jest dla niego zdrowie pracowników (kłamca pierwsza klasa). Omijajcie to miejsce z daleka.

Janusz Korwin-Mikke
@Miła

A którzy team leaderzy są według Ciebie w porządku, jeśli można wiedzieć?

Jeśli system pracy na dwie zmiany się nie zmienił od kiedy trzy lata temu szukano Pracownika Magazynu, to jak się sprawa ma ze współpracownikami oraz przełożonymi? Według ogłoszenia była koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy, ale po forum krążyła ostatnio jakaś rozczarowana, która nie kryła, że o pomoc i wsparcie było według niej trudno.

Miła

Amanda
@Miła

Ktoś też napisał, że nie ma szkoleń. Nikt we wdrożeniu się w obowiązki nie pomaga? Czy chociaż inni pracownicy pomagają? Na awanse też nie ma co liczyć?

Miła Nowy wpis
@Amanda

Jest wielka otoczka tego co się ma wydarzyć podczas szkolenia i jak bardzo ktoś będzie na Cię wspierał w procesie szkolenia. Prawda jest taka, że w momencie gdy zamkniesz za sobą drzwi biura.... zostajesz sama/sam. A po informacji zwrotnej do pana koordynatora operacyjnego lub pana analityka, dostajesz odpowiedź zwrotną w postaci sarkazmu i braku szacunku. Już sam moment gdy przed BHP ktoś ma Ci wydać laptopa (a jest nim osoba od systemów / analityk) wprowadza taką atmosferę że chcesz od razu stamtąd wyjść. Niemiły człowiek, który świata poza własnym nosem i brzuchem nie widzi.

Mańka Nowy wpis
@Miła

Bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat pracy w tej firmie... Czy jednak są jakieś pozytywne aspekty, które warto zauważyć? Może zarobki są dobre i wynagradzają tą całą atmosferę? Na jakieś benefity można liczyć? :) Napisz coś w tym temacie, jeśli możesz i masz ochotę.

Janusz Korwin-Mikke Nowy wpis
@Miła

A którzy team leaderzy są według Ciebie w porządku, jeśli można wiedzieć?

Rozczarowana

Praca mega monotonna, brak szkoleń, zaczynasz pracę i zostajesz sama/sam. Tean leaderzy ok, niewielkie zespoły na obu zmianach, ludzie ze zmian ok. Natomiast tak zwany pan koordynator operacyjny to jakaś porażka. Nie szanuje drugiej osoby, zapatrzony w siebie ignorant bez dośwuadczenia, który myśli że pozjadal wszystkie rozumy. Kolega od systemu to (usunięte przez administratora)i pretensjonalny ton, tak że człowiekowi ochota odchodzi by coś zapytać. Dyrektor to kłamca w wielkim formacie, jedyna osoba na ,której można bylo polegać (Kierownik) rzekomo już nie pracuje. Brak płatnych nadgodzin to jakiś żart, a ludzi chcą kupić zupą (całkiem dobrą ;) ) Trzymajcie się z daleka

Bronisław
@Rozczarowana

Lubię zupy, ale zarobić też lubię :D Ile tu da się miesięcznie na rękę wyciągnąć? Proszę też o wyjaśnienie, czy odmówienie robienia nadgodzin wpływa jakoś na podejście do człowieka?

W mieście Kutno poszukiwano osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Firma Katoen Natie Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier – Operator Wózka Widłowego. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Irena

Szukali tutaj kiedyś pracownika magazynu, mąż natrafił na takie ogłoszenie w internecie. Pisali w nim o stabilnym zatrudnieniu a tutaj zaś przeczytałam, że potrafią zwolnić pół kadry jednego dnia. Często zdarzają się takie grupowe zwolnienia czy to jakaś jednorazowa akcja była? Każdy tutaj ma umowę o pracę?

Gonzoruss

Od czego zacząć. Nie szanowanie doświadczenia zawodowego przez pracodawcę. Brak możliwości godzin nadliczbowych płatnych tylko do odbioru, a odbiór godzin nie jest wtedy kiedy Ci pasuje tylko kiedy jestes niepotrzebny bo nie ma roboty. Cały dzień Twoim jedynym obowiązkiem jest owijanie palet, ściąganie palet i wkładanie palet. Załadunek samochodu to święto. Pracowałem tam dwa lata i nawet nie wiecie jak odetchnąłem odchodząc z tamtad. To praca dla człowieka który nie jest ambitny. I kropka. Do tego firma posiadając 16 pracowników potrafi w ciągu jednego dnia zwolnić siedmiu z jednej zmiany narażając tym samym innych na dodatkowe godziny póki nie uzupełnił kadry. Tragedia. Zero szacunku. Nie polecam totalnie. Do takiej pracy jak tam to tylko ciapaki. Nawet Ukraińcy którzy tam pracują charowali jak woły a jak szef pizzę zamówił to ich już nie uwzględnił mimo że w 30stopniowych upałach zasuwają w kontenerach. Jedyne co dostaniecie to na paliwo :D i naganę za telefon. Pozdrawiam.

@Gonzoruss

W końcu doszło do dodatku za paliwo? Jak tam planowany bus, który miał dowozić tych pięknych, silnych i chętnych to tyrania na kontenerach. Nadal, każdy ma rozsiewana wizję, że zostanie woskowym lub teeam leaderem? Straszne miejsce...

Byłem tu...
@Serio

Naprawdę specyficzny zakład, potwierdzam, choć niedługo zagrzałem w nim miejsca...

@Byłem tu...

Specyficzny? Bardzo delikatne określenie.

@Serio

Te wszystkie zadane pytania naprawdę miały uzasadnienie w przeszłości?

Sępik
@Gonzoruss

Możesz kolego rozwinąć wypowiedź odnośnie tego natychmiastowego zwolnienia bo pewnie był jakiś powód ,że zostali zwolnieni? I czy firma daje jakieś benefity np. dopłaca do paliwa daje jakieś posiłki czy są premie uznaniowe a prze de wszystkim jaka jest stawka na godzinę ? Bo system pracy z tego co czytam jest ok weekend wolny więc wydaje się spoko

Prezes Włodek

Firma tragedia, większej monotonii nie znajdziesz nigdzie indziej. Albo cały dzień owijasz palety, albo jeździsz wózkiem, i musisz wyrabiać ich normy bo gdy tylko na chwilę staniesz porozmawiać odrazu dostajesz upomnienie. Dla nich liczą się tylko słupki, tabelki, wykresy, człowiek jest zerem. Kierownicy uśmiechają się do Ciebie, klepią cię po plecach a tak naprawdę mają pracowników za nic, hipokryzja śmierdzi od nich z daleka. Do tego bezpłatne nadgodziny, brak dodatku za pranie, brak jakiegokolwiek socjalu. Pensja nie powala.

A jak wygląda praca na stanowisku operatora wózka widłowego w Nowej Wsi Wrocławskiej??? Czy są jakieś możliwości nadgodzinowe?

Halina
@Zainteresowany

Dobre pytanie. No i wie ktoś czy nadgodziny są jakoś dodatkowo płatne? Czy to stawka podstawowa.

@Halina

Nie,nie są. Nadgodziny istnieją tylko w formie oddania godzin. I czasami musisz się prosić kilka miesięcy o wybranie wolnego. Zwłaszcza jak nie ma kadry, a z tym były wieczne problemy.

@Zainteresowany

Nie ma. a jak są to jest święto lasu

@Gonzoruss

No to słabo jeśli prosić się trzeba. A co w przypadku jak za dużo się ich nazbiera i przypuśćmy, że ktoś chciałby odejść. wtedy chyba finansowo będą musieli je rozliczyć?

Wyjaśnisz czemu? Bo nie podałeś nawet pół powodu

Tomski
@Marek

Wyjaśnię, oczywiście. Będąc doświadczonym magazynierem, bo ponad (17lat w logistyce) na różnych stanowiskach już po tygodniu pracy w tej firmie, wiedziałem, że to firma nie warta uwagi. A dla czego, no to zaczynam... Firma od samego początku nastawiona na wyzysk, kadra magazynu to istne minimum, z czego to... uwaga ,6 -ciu magazynierów i 2-óch liderow na zmianie,o administracji nie wspomnę. Pani od niby kadr, zero wiedzy na tym stanowisku. Otrzymałem e-mailem świadectwo pracy, ponieważ rzekoma firma ma takie standardy-mam sobię je sam wydrukować, PiP się kłania. Nadgodziny,się zdarzały, bo trzeba było pokryć braki kadrowe, ale zapomnijcie o kasie,tylko do odbioru i tylko wtedy kiedy im pasuje... uwaga znów...podobno mają 12miesiecy na oddanie dni wolnych. Znów Pip się kłania. Dalej- fundusz socjalny,przepraszam nie ma żadnego, no może owocowe czwartki raz w miesiącu ,też ciekawostka. ???? Zakaz używania telefonów na magazynie, lecą nagany. Mój kolega bardzo zaangażowany w pracę, zostając po godzinach czy przychodząc wcześniej został pozbawiony premii, i znów uwaga... za jedno spóźnienie 5min.Totalny debilizm. Ale są i plusy.-dobre narzędzia do pracy,skanery i wózki widłowe boczne, dobrze działający system operacyjny. Do tego oczywiście trzeba dorzucić zwrot za dzień dojazdu do pracy, było 20zl. Praca idealna dla kogoś, kto ma znikome doświadczenie w logistyce. Można byłoby pisać wiele, ale znając rynek tej branży, firmy belgijskie omijajcie szerokim łukiem. Ja w tej firmie wytrzymałem 3miesiące, ale znam kolegę wspaniały gość,który pracował 1,5roku(Michał pozdrawiam) Pozdrawiam też chłopaków z Ukrainy, którzy odwalają tam kawał dobrej robot, ale i dla nich pizzy zabrakło. Te niby kierownictwo żegnam ozięble i nie do zobaczenia. Tomek

@Tomski

Michał poszedł? Qrde ostatnia osobą,która była negatywnie nastawiona do tej firmy.

Serio

Nie wiem kto tam został. Nie mam już kontaktu z ekipą. Michał to Michał :) Ciekawe czy Marcin został i nie pamiętam chłopaka po imieniu z seminarium. Luigi, pewnie siedzi na miejscu. Większego luzaka ta firma nie miała ;)

@Serio

Luigi dawno juz nie pracuje, spelnia sie w innej firmie :) I JEST STRASZNIE ZADOWOLONY :)

Nigga

Jak tam rotacja w Nowej Wsi? Chłopaki szybko uciekają, jak kiedyś?

@Nigga

Kiedy tak ostro uciekali? Coś faktycznie złego się działo wtedy?

Nitroglicerin

Katoen Natie aka Action !!!

Łukasz spoko? Karierowicz...

Bożena
@Serio

Mhm widzę ze się tutaj nie lubicie niektórzy czy to tak samo wygląda w pracy? Nie lubię toksycznej atmosfery

Tragarz

W nowej wsi wrocławskiej praca na rozładunku polega na tym, że przez 8h 100% ręcznie masz do rozładowania trzy kontenery ciężarówek. Afryka, ale przynajmniej jest gorąco niezależnie od temperatury.

@Tragarz

tego czego nie moga ci dac, obiecaja. Szkoda zycia na to miejsce.

Kubcio
@Tragarz

Potwierdzam, praca masakryczna za słabie pieniądze, dużo obiecują mało robią, może jakby jeszcze obcokrajowiec był kierownikiem to by jakoś to szło ale polaczek dorwał sie do władzy i udaje nie wiadomo kogo.

Procownik
@Kubcio

Któremu tam tak popuścili? Za moich czasów był tylko jeden pretendent na kierownika.

Tijo

witam z pytaniem czy firma organizuje nabór kierowców TIR? pracowałem w firmie H. ESSERS na stanowisku kierowcy w transporcie miedzynarodowym 4 lata z obsługą Silo tel. 516632567 poz Tadeusz

Zostaw merytoryczną opinię o Katoen Natie Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Katoen Natie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katoen Natie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katoen Natie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katoen Natie Polska Sp. z o.o.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź

Katoen Natie Polska Sp. z o.o.