Sawa Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Sawa Logistics Sp. z o.o.

Przychodząc do SAWY kilka lat temu, to była to dla mnie praca jak znalazł. Obowiązki wykonywało się z przyjemnością, bardzo dobre zarobki i super klimat. Niestety z czasem szefostwo zaczęło żegnać się z pracownikami, niezależnie od tego czy mieli naprawdę dobre wyniki czy też nie. Wystarczyło się po prostu nie zgodzić z zarządem albo mieć swoje zdanie. Zarząd bardzo nie lubi jak ktoś ma swoje zdanie. Były bardzo zauważalne dziwne decyzje, których lepiej było nie podważać. Wszystko to przyćmił awans i podwyżki, ale na dłuższą metę, nie zdejmowało to z człowieka poczucia, że coś jest nie tak. Po ostatnich otrzymanych informacjach, jak to dalej funkcjonuje, uważam, że odejście było jedną z lepszych decyzji. Czy polecam? Tak, ale raczej nie na długo.

Przyszły pracownik

Dzięki za opis, a jakie stanowisko zajmowałeś?

@Przyszły pracownik

Stanowisko biurowe :). A na jakie stanowisko ty chcesz kandydować?

Czytałem, co napisałeś. I zastanawiam się, ile płacą na stanowisku Spedytora międzynarodowego? Gdy z rok temu wrzucili ogłoszenie do internetu, to bez stawek. Mam też do Ciebie pytanie, na niezgadzanie się w jakich kwestiach włodarze firmy reagowali żegnaniem się z pracownikiem? Każdy ma własne zdanie, własne pomysły i własny styl wykonywania powierzonych zadań, napisz więc proszę, co konkretnie miałeś na myśli?

Nawet jeśli miało się lepszą opinie na jakiś temat i o wiele lepsze rozwiązania, to jeśli nie pokrywały się one z wizją zarządu, to raczej ich reakcja nie należała do najmilszych. Odpowiadając na twoje zapytanie na dzień dzisiejszy, dowiedziałem się że firma przechodzi kryzys. W związku z czym rozpoczęła działania restrukturyzacyjne. Z czegoś to wynika.

Hmmm ja też widziałam to starsze ogłoszenie dla spedytora i mam pytanie, te restrukturyzacje to one oznaczają, że nie ma teraz zatrudniania nowych osób, tylko jest blokada lub wręcz zwalnianie? Nie wiem, czy jest sens wysyłania cv na to lub inne stanowisko.

Julita Nowy wpis

A ja mimo to i tak spróbuję wysłać cv na spedytora, bo może akurat będzie zapotrzebowanie. Pisaliście o kasie, ale ja też jestem ciekawa umowy. Dawali umowę o pracę, ale jak kto się już załapał to na dłuższy czas? Nie biorąc pod uwagę restrukturyzacji.

bunia875

Dokładnie Sawa przestaje istnieć jak można tak firmę zrujnować, to nie wina może szefa lecz dyrektorów którzy nie mają o niczym pojęcia są bo są i tyle. Zmiana zarządu powinna jeszcze uratować waszą sytuację zatrudnić ludzi bardziej ogarniętych a nie pewnie spedytorzy też nie mają pojęcia o niczym dobry spedytor nie pozwoli żeby auto jechało na pusto i stało ponad tydzień bez pracy. Zmiana Zmiana Zmiana i powinno być jeszcze dobrze. Powodzenia

@bunia875

Pani, choć zdaje się, że tu nie pracuje, to zna sytuację od środka. Czy więc przedstawiane w wypowiedzi zastrzeżenia na temat kierowania firmą wpływają jakoś na aktualne warunki zatrudnienia? Czy Pani ub ktoś z odwiedzających forum, może napisać, czy znalazłbym tu pewną, stałą pracę na umowę o pracę, jako kierowca? I co z zarobkami, jak się one kształtują na tę chwilę?

Był

Bardzo dobre warunki dla kierowców ale Polakom nie jest łatwo. Główny menadżer chyba woli współpracować, z ziomkami ze wschodu i to z nim trzeba współpracować na początku a to nie jest łatwe.

Były kiero
@Był

Jest dokładnie na odwrót jak napisałeś. Pan Dyrektor Transportu właśnie preferuje pracę z Polakami, a mniej z obcokrajowcami za co bardzo go szanuje.

Łucja
@Były kiero

To w ogóle nie ma obcokrajowców we firmie czy jest ich mniej? Jak już ktoś spoza kraju dostanie tu pracę to na takich samych warunkach jak rodacy? Wtedy od takich ludzi wymagana jest znajomość języka polskiego?

AndreLogistics
@bunia875

Witam, dlaczego Pani twierdzi że przestaje istnieć było kilku kierowców na magazynie w Słubicach i widzę po opiniach i doświadczeniu że chłopaki/ dziewczyny tam ogarniają bardzo dobrze i mam zamiar z niem nawiązać dalszą współpracę ponieważ przenoszę biuro do Gorzowa więc fajnie będzie współpracować z magazynem. Więc jeżeli będzie czynny to działamy w temacie po wakacjach mam nadzieję :) Pozdrawiam.

CQ Nowy wpis
@AndreLogistics

To nie jedyny głos w ostatnim czasie o kryzysowej sytuacji w firmie. Patrz choćby na ostatni wpis byłego pracownika. Co więcej, nie widać aktualnych ofert pracy. Polecam też zakładkę - restrukturyzacja. Jest taka na firmowej stronie. Pytanie więc, czy na dzień dzisiejszy skutkuje to zwolnieniami, lub opóźnieniami w wypłacaniu pensji? Z tekstu o restrukturyzacji nic wprost nie wynika. Piszą po prostu, że znaleźli się w sytuacji, w której nie są w stanie terminowo spłacać wszystkich swoich finansowych zobowiązań. Mam więc nadzieję, że poznam sytuację z punktu widzenia pracownika.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam. Czy potrzebują Państwo kierowcy kat C C+E doświadczenie posiadam 17lat w ruchu międzynarodowym.

Mnie zainteresowała firm i konkretnie oferta pracy na stanowisko specjalistka w dziale administracyjnym. Niewiele widać w tej ofercie w sieci, ale zobaczyłam, że dają umowe o pracę. Jak rozumiem, ta umowa jest od pierwszych dni pracy, a nie dopiero po okresie próbnym, tak? I Pierwsza UoP jest na czas nieokreślony od razu?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sawa Logistics Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy w Sawa Logistics Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nina

Witam, czy magazyn w Słubicach potrzebuję może do pracy i przyjmuję dziewczyny ? Bo widziałam że ma najlepsze opinie więc fajnie było by tam pracować :)

@Nina

Dzień dobry. Na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników do magazynu.

Grzegorz
@Nina

Proszę o CV na adres mailowy magazyn.slubice@sawalogistics.pl

Gabriela
@Sawa Logistics Sp. z o.o.

A czy na magazyn przewidują Państwo w najbliższym czasie przyjęcia? Zostając w temacie magazynu to warunkiem koniecznym są uprawnienia na wózki czy można je robić już pracując?

Grzegorz
@Gabriela

Magazyn nie przewiduje w najbliższym miesiącu prowadzić rekrutację, jednak zachęcamy do wysyłania swojego CV na adres mailowy. Jedyny warunek konieczny to bycie osobą nieskazaną prawomocnym wyrokiem sądu.

Jak jest z pakietem medycznym w Sawa Logistics Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracownicy mogą wybrać pakiet medyczny obejmujący członków rodziny.

Doma
@Sawa Logistics Sp. z o.o.

A to jest wtedy dodatkowo płatne czy wszystkie koszty pokrywa firma? Jakie jeszcze dostaje się benefity?

@Doma

Pracownicy mają możliwość skorzystania m.in. z pakietu medycznego oraz karty MultiSport. Do obu tych benefitów otrzymują dofinansowanie.

Krzysztof

Firma oferuje bardzo dobre warunki dla kierowców kat C, niestety zatrudnia głównie kierowców ze wschodu. Jedynym negatywem były dla mnie dwie osoby z biura które od początku tworzyły jakieś problemy (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Jaka jest atmosfera w dziale spedycji? Dobrze się pracuje? Widziałam nieaktualną juz ofertę na spedytora i się zastanawiam czy w najbliższym czasie firma nie planuje kogoś jeszcze szukać? Na jaki czas jest pierwsza umowa i czy jest jakieś wdrożenie na początek?

@Zuzanna

W każdym naszym zespole spedycyjnym panuje bardzo dobra i miła atmosfera. Jest kilka zespołów, każdym kieruje Team Leader, który wprowadza nową osobę. Pierwszą umową jest zawsze umowa na czas próbny, trzymiesięczny. Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy z kandydatami do pracy u nas, dlatego można powiedzieć, że rekrutacja trwa u nas cały rok.

Joanna
@Sawa Logistics Sp. z o.o.

Widziałam właśnie Wasze ogłoszenie ale niestety wymagacie doświadczenia. Czy bez doświadczenia na stanowisku spedytora można podesłać swoją aplikację? Czy raczej nie będzie ona brana pod uwagę?

@Joanna

Na aktualnie poszukiwanym stanowisku wymagamy doświadczenia. Zdarzają się jednak oferty, gdzie pomagamy to doświadczenie zdobyć. Zapraszamy do aplikowania.

Kamil

Jakis powód? Czy sobie rzuciłeś, bo bylo nudno i nie miałeś co robić? Zwykle jak sie kogoś źle ocenia to się pisze z jakiego powodu.

Czy Sawa Logistics Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, jak tylko mamy możliwości, chętnie przyjmujemy stażystów.

Bolesław

Witam byłem ze znajomym na magazynie Świecko pozdrawiam chłopaków za szybki i bez problemowy rozładunek dość dużych elementów, wiedzą jak podejść do tematu rozładunku żeby nie uszkodzić, brakuję takich pracowników na firmach już niestety. Za to Polecam wszystkim oddajecie ładunek w dobre ręce obsługi magazynu, trzymajcie się :)

BAD####

Firma podlizuję się pracownikowi jak tylko coś chce później ma wylane. Premia ?! nie znają tego powiedzenia nie istnieje !! Polecam dla kogoś kto chce rypać 24h za free

@BAD####

Czemu mówisz, że 24h za darmo? Przecież wypłacają pensje i chyba nie są najgorsze, z tego co pracownicy tutaj pisali. Rozumiem, że brak premii denerwuje... ale chyba podstawa nie jest taka zła? No chyba, że masz jeszcze jakieś inne powody by tak pisać? Jakieś opóźnienia w pensji albo niewypłacalność miała miejsca?

Waldek

Witam byłem na magazynie w słubicach, zgrana ekipa miła obsługa pełen profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie dziękuję bardzo.

@Waldek

Byłeś, że pracowałeś? To czemu już nie? A co możesz powiedzieć o zarobkach?

Jakub
@Elżbieta

Ja byłem pracownikiem firmy. Praca spedytora jest wymagająca i mocno stresująca, ale taką drogę wtedy wybrałem. Teraz pracuję w innej branży ale muszę powiedzieć, że po podjęciu decyzji o rezygnacji z pracy i przedstawieniu swojego stanowiska Zarządowi zostałem bardzo dobrze potraktowany, a nie zawsze tak jest jaki już pracodawca dowie się, że ktoś odchodzi. Wszystkie kwestie finansowe zostały rozliczone tak jak się należy i tu CHWAŁA Zarobki dobre! i co ważne na pewno pracodawca stosuje zasadę równego traktowania pracowników.

Adam233
@Waldek

Polecam szybo i miło :)

Zbigniew
@Jakub

Jak zarobki dobrze to zdradź chociaż widełki. Żebym za dużo nie powiedział jak zapytają mnie na rekrutacji o wymagania finansowe.

@Elżbieta

Byłem na rozładunku kilka razy u nich i na prawdę mało jest taki magazynów z takim podejściem szybko i sprawnie, miło profesjonalnie ale z poczuciem humoru :) Spoko chłopaki.

@Jakub

To co jest najbardziej stresujące w pracy spedytora?

ktoś
@Zbigniew

Ile byś nie powiedział i tak za dużo nie dostaniesz

Ostoja

Sawa Logistics to najlepsza z firm, w jakiej do tej pory pracowałam, a już nie pracuję. Uczciwe podejście do pracownika i klienta. Jak grasz fair, to grają z tobą fair:) Co do zarobków, to naprawdę przyzwoicie. Osobiście mam dobre wspomnienia i sentyment:) Polecam!

Zuzanna
@Ostoja

A miałaś samą podstawę czy jakieś premie też?

Ostoja
@Zuzanna

Podstawa plus premia.

Klaudek%^
@Ostoja

Hej po pierwsze premia hymm chyba w słowach Dziękuje za pracę dobrą to tak, pracowałem niestety już nie może i dobrze bo znalazłem pracę gdzie można dorobić w sobotę za gotówkę i prawdziwą premię a nie słowną. Poza tym to spoko nie narzekam lecz wypłata podstawowa to nie dla mnie. Pozdrawiam

Klaudek%^
@ktoś

Popieram co byś nie zrobił zapomnij o podwyżce, czy robisz za dziesięciu czy za jednego wypłata taka sama i to minus wielki dla firmy.

Szybki21
@Elżbieta

Witam Praca Ok, ale zarobki w firmie to jakaś parodia. Nie polecam szkoda zdrowia i nerwów.

Dada87r
@Elżbieta

Witam firma niestety nie potrafi lub nie widzi starań pracownika i premia w postaci dziękuje jest mega aż chce się po godzinach robić. Nie żałuję że się zwolniłem.

Mietek

Polecam miła i przyjemna atmosfera przy rozładunku szybko i sprawnie. Pozdro dla chłopaków co ogarniają na Świecku więcej takich pracowników. Super kontakt i obsługa Dzięki mam nadzieję że jeszcze nie raz u was będę :)

Edward
@Mietek

Witam również Polecam i Pozdrawiam

@Mietek

Super Szybko i Sprawnie Miła obsługa

BronekC

Witam firma Super. Pozdrawiam Ekipę ze Świecka, rozładunek bez problemu i szybko. Widać pozytywne podejście do klienta. Polecam współpracę.

Praca spoko, wynagrodzenie też. Przyjemna atmosfera. Nie ma na co narzekać.

Prowokator

Propaganda sukcesu?

Agnieszka
@Prowokator

Czemu? Jeśli pracujesz, to może zamiast pytać, sam co nieco byś napisał. Mąż jest b. ciekawy, ile miesięcznie zarobi kierowca ;)

Młody BBG

Witam czy firma potrafi docenić pracownika ? Jak wygląda temat Świąt jakieś bony czy coś i praca np. w święto jest dodatkowo płatna jeśli by była taka okazja pracy ?

Maniek

Witam, nie szukacie może kierowcy z kat.C?

@Maniek

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu: biuro@sawalogistics.pl

Kiki

Wszystko jest na wysokim poziomie. Polecam Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sawa Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sawa Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sawa Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sawa Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sawa Logistics Sp. z o.o.