Awansia Finland Oj

Helsinki

Opinie o Awansia Finland Oj

ok

a mi się wydaje @galu, że nie chodzi tu o brak zadowolenia czy odwrotne uczucia. Firma działa w Helsinkach, a nie oszukujmy się.. Polacy rzadko kiedy uderzają do pracy do Finlandii. To nie jest jeszcze na tyle znany rejon pracy, by firma zbierała masę opinii.

Anonym

Znam go z innych firm.Rafał to min.były pracownik Ambosu i *** Invest.A o nich na forum jest bardzo duuuużo napisane : Niestety same złe opinie . moim zdaniem, polacy udajacy finska firme, zapewne w celu wykorzystania rodakow, bo ja niczego dobrego po firmie posredniczacej, w ktorej paluchy maczaja nasi, nie spodziewam sie

Zostaw opinię o Awansia Finland Oj - Helsinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awansia Finland Oj