Opinie o Tropicana Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tropicana Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tropicana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropicana Sp. z o.o. w Krosno

Adam Nowy wpis

Dają ludzia śmieciòwki i tak traktują ludzi. Zero szacunku. Kierownik obraża . Odbijają nawet 5 minut . Unikać jak ognia.

Klementyna Nowy wpis
@Adam

Odbijanie nawet 5 minut? W jakich okolicznościach do tego dochodzi i jakie jest tłumaczenie? Chyba, że niektórym spóźnienia zdarzają się dość często? A gdy ktoś chodzi jak w zegarku to czy może jest to jakoś lepiej wynagradzane?

Marta Nowy wpis

Dzień dobry jaka pracę wykonują kobiety w firmie? Czy jest przyjazna atmosfera ile osób tam pracuje? I czy są przyjęcia?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Tropicana Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Magazynier?

Bogusia

I wodorosty? Względem czego pojawiła się taka opinia? macie może jakieś bardziej merytoryczne ustosunkowanie się co do niej tak dla pełnej jasności? także interesowałam się praca w tej hurtowni, maja tu może jakieś noworoczne zmiany lub cokolwiek?

Brałeś udział w rekrutacji do Tropicana Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Co z praca na hurtowni? Jest w ogóle jeszcze możliwa? niby pisali cos o tym, że nawet ludzie z UA nie chcą pracować, nie znam konkretnych powodów, bo nie jestem teraz na bieżąco, ale czy do dziś warunki mogły się nieco zmienić? Chodzi o to, że mam problem ze znalezieniem aktualnych ofert o prace, czy do teraz zatrudniają się raczej stale osoby?

Nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować obiecują a potem nie ma godzin i najniższa krajowa . Ale można być tam na stanowisku konfidenta jak Os...ek i 5000 od Sz... ka wleci .

Marzena

Hej, obserwuję firmę już jakiś czas i zastanawiam się czy dalej oferują tutaj zlecenie? Ludzie widzę, że narzekali na brak dbania o pracowników ale chciałabym się dowiedzieć bardziej szczegółowo o co może byłym pracownikom chodzić? Jak tutaj wygląda praca dla kobiet i na jakie wynagrodzenie można śmiało liczyć?

Jan

Najniższa krajowa plus ewentualnie premia 2500 max

Beata
@Jan

jak wyglądają zasady przyznawania premii? Jakaś uznaniówka jest czy liczy się to jak dobrze pracujesz?

takiseya

Firma kompletnie nie dba o swoich pracowników. Jeśli myślisz perspektywicznie i trafiłeś do tropicany to znaczy, że coś konkretnie poszło w Twoim życiu nie tak. UNIKAĆ JAK OGNIA!

Czy pracodawca Tropicana Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Marzena

Czyli motywacja na kij bejsbolowy? A w miarę skuteczna chociaż?

Łukasz

Firma kłamie w ogłoszeniach że daje umowe o prace na stałe a przy rozmowie okazuje się że dostajemy śmieciówke na zlecenie za najniższą krajową głównie dla tego że firma nie chce wysyłać na badania gdzie trzeba wykonać badania dla sanepidu.Pracuje się jak na akord są wysokie normy ,brak premii,duża rotacja pracowników.Nie polecam już za samo kłamstwa w ogłoszeniach.

@Łukasz

Z tą umową to chodzi o to, że na start na okres próbny to zlecenie chcą dać a dopiero po dopięciu wszystkiego do końca wlatuje normalnie już po czasie uop?

@Marzena

Powiedziano mi że umowe o prace dostanę po 3 miesiącach pracy na zlecenie.

@Łukasz

A ok. I czekaj to Ty tego zlecenia nie podjąłeś nawet w końcu? Czyli nie wiesz z własnego doświadczenia jak się tam pracuje?

@Marzena

Pracowałem miesiąc ,później dostałem oferte pracy na umowe o prace i uciekłem z tamtąd.

obserwator

Tu nie ma się co zastanawiać, czy dobra firma czy zła... Osobiście nie widziałem jeszcze dobrej firmy która nie mogłaby znaleźć pracowników na stałe, tylko ciągle wystawiała ogłoszenia. Jednak na podkarpaciu jest kilka ''przedsiębiorstw'' które notorycznie szukają ludzi do pracy...Tropicana ma specyficzny tryb działania zmiana 2 i 3 czyli nocka są najważniejszymi cyklami pracy i nie każdy sobie z tym radzi. Weekendy też ludzie wolą spędzać z rodziną a nie z warzywami, więc to też trzeba wziąć pod uwagę...Reasumując 1- wszędzie da się pracować tylko trzeba mieć odpowiednie wynagrodzenie i to od pierwszego dnia - tam tego brakuje. 2- Atmosfera- to że przebywa się w otoczeniu buraków, kapusty czy innych warzyw nie oznacza że trzeba się z nimi utożsamiać -KULTURY TROCHE i dotyczy to wszystkich ( oprócz szeregowych pracowników ) Ci nota bene mają najwięcej kultury i szacunku... Osobiście nie polecam się tam zatrudniać. WARZYWA SĄ ZDROWE

Sławomir
@obserwator

Poruszyłeś bardzo istotny aspekt i napisałeś o wynagrodzeniu, które Twoim zdaniem powinno być zachęcające, aby pracownik zdecydował się na pracę w danym miejscu. Czy według informacji, które masz firma Tropicana oferuje wynagrodzenie adekwatne do ilości powierzonych zadań? Czy osoba, która będzie tam zatrudniona z tego faktu akurat narzekać nie będzie?

Obserwator
@Sławomir

Jeśli chcesz być zadowolony z finansów to załóż własny biznes ciężko pracuj i coś osiągniesz, albo za granicą tu ile dostaniesz? 3000PLN jesli Cie to ustawia to ok... I jeszcze sprostowanie w Tropicanie dostaniesz paleciaka powierzą Ci kartkę z zamówieniem i Twoim zadaniem będzie je skompletować jak najszybciej potrafisz najlepiej z predkoscia światła na wysokości lamperii jeśli coś Ci to mówi. A nie, analizowanie co jest adekwatne do czego... Na to braknie Ci raczej czasu pozdrawiam i powodzenia życzę

PRACOWAŁEM

Witam, pracowałem jako kierowca przez okres max poł roku w jednej z firm świadczących usługi transportowe dla Tropicany. Kierownicy odpowiedzialni za załadunek nocą samochodów ok magazynierzy ok Panie w kasie ok ale jegomościa Pana Kierownika(usunięte przez administratora). po prostu nie da się zaakceptować. Szanowny Panie mam nadzieje, że karma nie wróci bo nie życzy się nikomu źle. Pańskie zachowanie w stosunku do kierowców i KLIENTÓW jest karygodne. Pozdrawiam.

Absolutnie nie polecam tam pracy.........

Tymon

Mam nadzieję, że macie dobrą pracę w fajnej atmosferze dlatego taki spokój jest na forum?

Ana

Czym zajmuje sie osoba na stanowisku pakowacz .

Pedro

@hop Przesadzasz z taką ocenę. Dobry kierownik dla dobrych pracowników, a że firma ok to warto pracować.

@Pedro

Dobry kierownik? To chyba nie o tej samej osobie piszemy. Od kiedy kierownik może pracownika poniżać, przeklinać i wogóle obrażać ,tym bardziej przy innych. I z jego powodu ludzie niektórzy poodchodzili . Wiem co piszę bo parę miesięcy tam pracowałem .

Kamila
@hop

Długo już nie pracujesz w Tropicana? Może ten kierownik już się zmienił? I jest OK?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Tropicana Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

hop

Za dotychczasowego kierownika nie myśl o rozwoju, no chyba że ludzie tam pracujący w końcu pokażą tzw jaja i zgłoszą go do prezesa.

hop

Firma ok tylko kierownik bezczelny, chamski, bez kultury, myślący że pozjadał wszystkie rozumy. A jest na odwrót . Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. No i niektórzy magazynierzy idioci. Szczerze? Dopóki nadal tak będzie to nie polecam tam pracy.

Nie polecam ani tam pracować,jeżdzić jako kierowca , ani u nich kupować. Brak kultury, (usunięte przez administratora) zarobki minimalne+ciągły natłok pracy. Tragedia

K2101

Da się robić, tylko trza chcieć ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tropicana Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Tropicana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tropicana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Tropicana Sp. z o.o.
  • Pużaka 49