Opinie o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. w Poznań

Justyna

z linkiem to nie wiem jaki tam problem jest ale przytaczasz w tym momencie szkolenia. jakich konkretnie oczekujesz związanych z opisywanym miejscem pracy? których ewentualnych kompetencji może brakować, inni także to zauważają?

Zbysheq

Na jakie zarobki może liczyć Business Controller?

Maksymalna premia

Ile maksymalnie można polecić osób? Tak myślę jakbym 100 osób wymieniła z inną korpo to obie korpo wydadzą kasiorke na polecenia wszyscy zarobią a bogate firmy typu rockwool stracą?

Maria

Część w tym roku kończę studia jest szansa w ogóle się dostać do rockwoola bez znajomości? Przyjechałam z mniejszej miejscowości mam tylko znajomych że studiów nie znam tutaj leaderow. Jest w ogóle sens aplikować czy raczej do Warszawy jechać???

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Category Manager - Logistics?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
K.

Czytam to i napiszę. Uczestniczyłem w rekrutacji. Bardzo miła Pani Agnieszka z HRu. Kontakt jeszcze lepszy, spotkania były zaplanowane, ja o wszystkim poinformowany. Biuro robi wrażenie. Jest nowocześnie, ludzie wyglądali na zadowolonych ???? Potencjalni przełożeni też sympatyczni. Rozmowa techniczna nieszczególnie trudna, pytania o moje doświadczenie i przemyślenia, żadnych testów. Druga rozmowa, poprzedzona testem online, sprawdzająca moje kompetencje miękkie. Zdaje sie najbardziej istotna w kwestii zatrudnienia. Oba spotkania w języku angielskim. Pracy nie dostałem, ale pierwsze wrazenia raczej pozytywne. O fakcie wyboru innego kandydata zostałem szybko poinformowany, a Pani z HRu przedstawiła mi ich wnioski z naszych spotkań. Ile płacą nie wiem, bo nie powiedzieli, a ja nie zapytałem ????

K.

Wydaje mi się, że sporo, ale ciężko ocenić, bo w obecnej pracy zarabiam razy dwa. Chciałem się przenieść ze względu na specyfikę pracy

Powrót do Polski

Część wróciłem z Holandii czy rockwool daje możliwość podpisania umowy i otrzymywania pensji w euro?

Premie

Premia zależy od realizacji celów rocznych, nie słyszałem, żeby ktoś miał wpisaną frekwencję jako cel , to nie biedronka czy lidl.

Justyna
@Premie

opowiecie wobec tego o tych celach rocznych? na jakiej konkretnie zasadzie są ustalane, kto za nie odpowiada i czy odbywają się dyskusje na ich temat? są mimo wszystko dla każdego realne?

Cele
@Justyna

Celem rocznym jest ściągnięcie szkoleniowca typu Justyn vel Czekanski i poznanie tajników układania sznurków co wiecej firma z Danii za to płaci jak za wszystkie transakcje podróże obiadki ledareow i managerów. Sama i papier w toaletach też Duńczycy oplacaja

Szkolonko

Pozdrawiam Justyna Czekanskiego chce jeszcze raz szkolić się z układania sznurków na ipadach za 7tysiecy. Firma ma nielimitowany budżet przeciez to Duńczycy sponsorują takich szkoleniowców. A księgowi niech zarabiają w groszach i bieduja. Smacznego obiadku leaderzy

Prokop Szymon tvn

Haha dzięki waszym księgowaniom dostałem sianko na imprezę w Warszawce. Poznański rockwoolu księguje księguje za grosze i dawaj na szkolenia i imprezy firmowe sianko

Tenis stolowy konsole

Ile czasu mozna grac na konsoli w pracy?

Worki life balans

Super zarobki 5500 netto i udajesz tylko że jest super uśmiechasz się i gawedzisz godzinami darmowy pieniadz

Uwaga kierownictwo (usunięte przez administratora) sama widziałam co się działo jakie układy uciekaj stąd studencie. Każdy chce kasy ale kierownictwo daje przykład jak (usunięte przez administratora) Pani Marta sz. I inni managerowie. Dajcie ludziom żyć godnie.

Bezplatnie

Firma ma nielimitowany budżet na polecenia. Znajdziecie kogoś z szamranym dodatkowym językiem i macie darmowe sianooooooo. Dawaj czuwaj czekanski justynie

Kariera

Polecam rockwool zaczynalam od stanowiska juniora teraz jestem juz junior leaderem latwa kariera warto spróbować nie ma wyscigu szczurow jak wszedzie

Dowicki czekanski

Tańszy pracownik to dobrze zarabiający manager i leader. Więcej kasiory i zer. Nie polecam tu pracy

Daniel

Firma płaci super polecam księgowość tutaj można dobrze zarobić.

Funt funta

Firma placi w funtach czy w euro leaderom i menagerom?

Czekanski justy

Czesc jakie wymagania na stanowisko junior accountat?

AR Manager

Witam, Widziałem ofertę na AR Managera na LI. Do kogo będzie raportować ta osoba, skoro macie już AR & AP Managera...? Przynajmniej tak wynika z poszukiwań na LI. To nowe stanowisko czy replacement? Prosiłbym o konkrety gdyż ewentualna praca u Was osonacza relokację więc nie chciałbym źle trafić. Pozdraiwam

Senior manager
@AR Manager

Hej Jak zalatwisz szkolenia z Justynem Czekanskim dla kochanych pracownikow to bedziesz senior ar managerem!!!! Dawaj Justyna Czekanskiegl i jego sznurki!!!

Hahahah

Czyli z mars infosys ściągają kogoś????

Jakub ar

obowiązuje zasada BMW – bierny, mierny, ale wierny. Jeśli ktoś potrafi grać w taką grę, to rzeczywiście ma szansę na szybką karierę. Standardem jest, że seniorzy zastępowani są juniorami,

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 2 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Królowej Jadwigi 43
    61-872 Poznań

Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.