Opinie o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. w Poznań

A to jakieś zmiany macie wraz z nowym rokiem? piszesz cos o szkoleniach, to aktualna opinia? teraz niedawno jakieś było zorganizowane? Jeszcze w październiku ktoś pisał o tym, że ich oferta zubożała i chyba nic nie ma. jakieś jeszcze zmiany po drodze nastąpiły?

Mam pytanie, czy w firmie Rockwool można liczyć na roczną premia? Jeżeli taki ile wynosi? Stanowisko AR Senior accountant. Z góry dziękuję za odpowiedź

Premie nadgodziny
@Ewa

Nie ma premi i nadgodzin za to masz - 10% za balagan na biurku. I musisz oddac firmie kawe i mleko oraz doplacic do pradu ktory zuzywa laptop i twoj monitor

@Premie nadgodziny

Na jakiej zasadzie dopłacasz za energie? Chyba ze to nawiązanie do HO? Pisali cos ze 2 dni są dozwolone. Ale nie trzeba ich przymusowo wykorzystywać jeśli ktoś z domu by chciał normalnie robić, prawda? Są takie osoby?

@Ewa

@ewa tak ale to indywidualna sprawa Ja miałam 8% około 9k

Dimitri

No work life balance, no culture, a lot of toxic people who are very proud to work in this company and believe they are better than others. Honestly, this is the worst place I ever worked in.!!!

Prokopik

Ile zarobil prokop na tych glabach leaderach i korpo szczurach?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Category Manager - Logistics?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Job interview

Czy bedac u was w korpo na l4 mozna chodzić na rozmowy o pracę?

Widzę, że jeden Pan polecał teraz jedno ze szkoleń. Mnie ciekawią konkrety odnośnie tych które są oferowane dla asystenta projektu. Jest teraz taka oferta na pewnym portalu. z tego co czytam teoretycznie wpisuje się w wymagania. Zależy mi na stabilnej pracy oraz rozwoju. Jakiego mogę się w tym przypadku spodziewać?

Rozwoj

Obecnie prad bardzo zdrozal w biurze i sa wstrzymane szkolenia. Przynos swoj papier do drukarki jak chcesz cos drukowac. Tez musisz miec zgode szefa aby uzyc drukarki bo jest bardzo pradozerna. KwH kosztuje drogo w biurze. Taki mieli pomysl duze biuro= ogromne koszta. Pomysl o planecie i srodowisku chociaz Ci co biora 800 plus chca wiecej wydawac niz zarabiac.

@Rozwoj

A tak teraz się zastanawiam jak ta praca w biurze wygląda w kontekście obowiązków i tak dalej? chodzi mi o to czy byłaby opcja na tryb zdalny / hybrydowy? Firmie by się to nie opłacało nieco bardziej jeśli jakieś oszczędności na papierze tu sugerujesz? Czego jeszcze mogą dotykać i w ogóle jest tu sporo drukowania / papierów do ogarnięcia?

@hihihi

Work at the office for 3 days a week and 2 HO :)

Jakie wartości są cenione w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.?

Pytanie tylko o jakim stanowisku mowa i ile się na nim zarabia? Teraz przy dwóch wystawionych ofertach na takim portalu zastanawiam się nad praca starszego księgowego. nie mam tylu lat doświadczenia ile jest wymagane, wiec ciekawi mnie czy po dłuższej pracy na spokojnie można awansować? jakie widełki placowe w tym przypadku występują?

Co do tych wspomnianych urodzin to czy pracownicy maja swoje imprezy firmowe ich tytułu? Chociażby w poszczególnych grupach / działach. Ja myślę o sprzedaży, ciekawi mnie bieżąca integracja handlowców. Czuć małą rywalizację czy raczej praca nie jest oparta o tabelki?

Basia

Widząc niektóre opinie odnoszące się do działu HR zaciekawiłam się ewentualnymi warunkami pracy w nim. Może je ktoś jakoś określić? Mam akurat wstępne doświadczenie, ile go trzeba żeby kogoś przyjęli na ten dział? I jakie są zarobki? jest stała podstawa czy cos jeszcze?

Jako były kandydat mam bardzo pozytywne wrażenia po procesie rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna z bardzo miłą panią z HR, druga video z przyszłym przełożonym. Nie były głupich pytań typu wymień swoje wady, gdzie się widzisz za 5 lat, wszystko rzeczowo i konkretnie tak jak lubię. W obu rozmowach kilka pytań po angielsku bo praca na co dzień jest w tym języku. Pierwszy raz w życiu miałam sytuację, aby rekruter zadzwonił do mnie osobiście i dał szczegółowy feedback, dotyczący odrzucenia kandydatury (zgłosiła się osoba na to miejsce pracująca już w firmie). Takie rzeczy się nie zdarzają, także był to chyba najlepszy proces rekrutacji w życiu, a brałam udział w kilkunastu

Szczerze

- lansiarze - „pokażę swoje nowe białe buciki / pomaluję włosy na fioletowo / będę spacerować pół dnia z pieskiem po biurze albo najlepiej pięcioma żeby dostać +10 do lansu w towarzystwie” - moje konto bankowe płakało jak widziało co na nie wpływa, nigdy nie widziało mniejszego datku, ale tutaj pracuje się dla wartości a nie pieniędzy, tak mówili na początku, - bonusy obiecywali duże i pewnie takie były ale nie dla mnie i innych maluczkich, za to widziałem na parkingu kto maluczki nie był - nadgodziny są płatne ale jak ci je pozwolą rozliczyć – jak myślicie, zawsze pozwalają? przecież nie musisz siedzieć po godzinach, nikt nie każe, tylko praca ma być na czas - szkolenia? rozwój? plan na pracownika? - cyt. ”eeee yyyy eeeee a nie masz zakresu obowiązków?”, „nie narzekaj, wiesz ile osób chce być na twoim miejscu?” Rozważ wątpiący kandydacie przy dobrym trunku, czy aplikując tutaj zmierzasz w dobrym kierunku

Bardzo dobre warunki pracy i wiele fajnych ludzi. Tragiczny dział HR kierowany niekopetencją na wysokim poziomie. Główny cel to namawianie ludzi do pray za (usunięte przez administratora), zero podwyżek, mimo tego że koledzy w Danii zarabiają 10x wiecej. Management za cel postawil sobie wykazać że koszty będą minimalne. Szkoda, bo potencjał jest.

Dowiccy

Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kowstowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach

Jako były kandydat mam bardzo pozytywne wrażenia po procesie rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna z bardzo miłą panią z HR, druga video z przyszłym przełożonym. Nie były głupich pytań typu wymień swoje wady, gdzie się widzisz za 5 lat, wszystko rzeczowo i konkretnie tak jak lubię. W obu rozmowach kilka pytań po angielsku bo praca na co dzień jest w tym języku. Pierwszy raz w życiu miałam sytuację, aby rekruter zadzwonił do mnie osobiście i dał szczegółowy feedback, dotyczący odrzucenia kandydatury (zgłosiła się osoba na to miejsce pracująca już w firmie). Takie rzeczy się nie zdarzają, także był to chyba najlepszy proces rekrutacji w życiu, a brałam udział w wielu.

Podwyzki

Polecam obejrzec kanal na (usunięte przez administratora)jak sie bawi Marcin Prokop za Rockwoolowe pieniazki ktore moglismy dostac na podwyzki. Oczywiscie subskyrybujcie i lajkujcie Marcina Prokopa na jutub bedzie jeszcze bogatszy

Prawda

Nie liczą się ludzie a zysk. Na gorze stołki tworzą się i mnożą, na dole ludzi traktują jak śmiecie , wymagają wiele, komunikacja korporacyjna na najniższym możliwym poziomie. Brak podwyżek ani nawet informacji o nich. Kłamstwa, manipulacje, (usunięte przez administratora). Brak kultury ludzi zarządzających z samej góry jest przerażająca. Środowisko mocno toksyczne. Taniość nie jakość to idea która przyświeca tej firmie. Uciekac szybko

Zdrowie

Czy jesli pracownik ze stresu i przemeczenia zemdleje lub bedzie mial zawal to ktory manager odpowiada bezpośrednio? Ten od wellbing???

Prad w biurze

Ile firma rocznie wydaje na prad? Czy mozna obnizyc jego koszt aby nie zwolnic pracownika tylkl wylaczyc np swiatlo?

Prokop tvn tvn

Ile moge zarobic w rockwool ssc przez caly miesiac 31 dni? więcej niz Marcin Prokop w 25min i Justyn Czekanski najlepszy szkoleniowiec?

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 2 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Królowej Jadwigi 43
    61-872 Poznań

Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o.