IT Touch Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IT Touch Sp. z o.o.

Developer

Pracuje od roku jako developer java i jestem zadowolony, pomocni ludzie i trafiłem do spoko projektu, jakby ktoś się wahał, tak jak ja na początku to nie ma powodu.

@Developer

Potwierdzam, przyszedłem tu z pewnego korpo i teraz jestem mega zadowolony.

Mońka Nowy wpis

Hej na junior Java developer jest informacja w ogłoszeniu o elastycznym czasie pracy. Możecie mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Sama wybieram godziny pracy czy kiedy rozpoczynam czy jak.

Majki Nowy wpis
@Mońka

Elastyczny czas pracy, co tu dużo więcej można powiedzieć? :) szczegóły zależą często od stanowiska i projektu na którym się pracuje, myślę, że na rozmowie możesz pewnie się dowiedzieć dokładniej, ale jak najbardziej elastyczny czas pracy jest.

Jula Nowy wpis

Szukają junior Java developer. Ktoś mi może opisać przebieg rekrutacji?jakie mieliście odczucia?zastanawiam się czy oddzwaniają później z feedbackiem.

gokarty Nowy wpis

Już ze dwa razy chciałem zmienić pracę. Za każdym razem robiłem to w trakcie trwania firmowej ligi gokartowej, emocje związane z rywalizacją o pudło brały górę i swoje decyzje przekładałem na później. Następnie pojawiały się nowe projekty, dodatki i tak przychodził kolejny rok stażu. Teraz dałem sobie już spokój, (usunięte przez administratora)

abecadło

To jest jeden z lepiej rozpoznawalnych software house-ów w Warszawie :]

@abecadło

Nie tylko rozpoznawalny, ale najlepszy do pracy. Byłem już w kilku software housach wcześniej, ale dopiero tu się "zadomowiłem" i osiadłem na dłużej.

Inga
@Michał

A dasz znać, dlaczego według ciebie najlepszy do pracy? Widziałam, że sporo benefitow oferują. Mnie interesuje praca zdalna i wiem, że tutaj jest możliwa. Od początku współpracy można zdalnie pracować?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Tester Manualny w firmie IT Touch Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Julia
@Developer

Opowiesz coś o tym projekcie w którym jesteś :)) ? Chciałabym wiedzieć mniej więcej jak to wygląda w praktyce

@Julia

Projekt jest w technologiach, które mnie interesują, tj. Java, Spring boot, Docker, Docker-compose, a architektura zorientowana na mikroserwisy.

@Developer

Czyli tak naprawdę z całym projektem trafili dosłownie całkowicie w Twoje gusta? Czy były technologie, których musiałeś się nauczyć od podstaw?

potwierdzam, super atmosfera.

@pracownik

E tam atmosfera, projekty się liczą! ;p Ty na którym stanowisku kodujesz?

@Magdalena

@Magdalena Przy słabej atmosferze i super projekty nie pomogą, żeby z uśmiechem wstawać do pracy ;)

@Fan Piłeczki

No dobrze, dobrze. Pisałeś o ludziach z różnych części Polski, dużo takich osób tu jest, na integrację to pewnie trochę wpływa niestety? Ciekawa jeszcze jestem stabilności zatrudnienia co ile ludzie stąd odchodzą?

@Magdalena

Jeżeli, ktoś chce, to odległość nie ma problemu :) A odnośnie odchodzenia, to w każdej firmie, znajdzie się ktoś, kto będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i spróbować czegoś innego, ale nawet w takich sytuacjach, są osoby, które później wracają, więc nie jest chyba tutaj tak źle.

Sebastian
@Fan Piłeczki

Masz racje. A jak już o odległościach wspomniałeś to można tu pracować też zdalnie? Wiem że tak było wcześniej a potem system hybrydowy. Teraz jak ktoś chce może wrócić do pracy online czy trzeba być obowiązkowo w biurze?

@Sebastian

Aha...

@Developer

Potwierdzam, przyszedłem tu z pewnego korpo i teraz jestem mega zadowolony.

Cześć, jak to jest z ofertami u Was? ;) na stronie w karierze są widoczne na różne stanowiska, wypatrzyło mi się jednak ogłoszenie sprzed pięciu miesięcy z „takiego portalu” i zastanawiam się czy wtedy było wyjątkowe zapotrzebowanie do tego projektu z opisu? teraz jak będę aplikować to nie ma tak dużego zapotrzebowania i będę w rezerwie czy jednak od razu cos się dla mnie znajdzie do potestowania?

Lubię ich :) Za ich zaangażowanie, terminowość i pro kliencie podejście do problemów.

Czy pensja w IT Touch Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Analityk, ich ogłoszenie jest 18 maja na Pracuj.pl.

Beata

Jakie dodatki masz na myśli :) ?

@Beata

Może jakieś socjalne chociażby? A tak ogólnie to było może coś ciekawego w tym roku na święta? Jeśli tak to co?

@Magdalena

Jest pełen pakiet dodatków - zaczynając od podstawowych, takich jak dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i na życie, karta mulltisport, po bezpłatne lekcje angielskiego, niemieckiego, polskiego, zajęcia z fizjoterapeutą, czy też spotkania integracyjne typu gokarty, piłka nożna. Jeżeli chodzi o święta, to była impreza firmowa z małym prezentem :)

A(usunięte przez administratora)

Magdalena

Nawet sporo. Fizjoterapeuta mnie zaskoczył, pierwszy raz taki benefit widzę. Kiedy to wprowadzono i jak często są dostępne? Indywidualnie czy grupowo i czy ludzie faktycznie korzystają?

@Magdalena

Co tydzień zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą :) Ludzie oczywiście korzystają, bo to samo zdrowie.

Magdalena

Woooow. A to jest wszystko dostępne dla każdego, czy pracownicy wybierają sobie kilka spośród całego wachlarza? Czy dobrze rozumiem, że ta imprezka to była dla pracowników, a czy z osobą towarzyszącą czy tylko dla ludzi z firmy?

@Magdalena

Oczywiście, że dostępne dla każdego :) W kwestii imprez firmowych w większości przypadków są dla pracowników, jednak jeśli spytasz o możliwość udziału także osoby towarzyszącej, to nie będzie żadnego problemu zabrać drugiej połówki ze sobą.

M

A na oko jak często zdarzają się takie imprezki ;) ? Raz na miesiąc kwartał ? ;)

LubięFizjo

Tak potwierdzam, zajęcia z Markiem są super!

@M

Myślę, że raz na kwartał jest dobrą miarą plus oczywiście okazjonalne imprezy z okazji rocznicy firmy czy też firmowa Wigilia!

pracownik 123

Co dzień są darmowe przekąski, owoce, kawa, lodówka z napojami - samo zdrowie. Dla równowagi przydały by się może jakieś mięsny czwartek ;)

Grzegorz
@pracownik 123

Nie za dużo wymagasz? Ktoś wspomniał o lekcjach językowych. Są po pracy z lektorem który przyjeżdża do firmy czy na wykupionej platformie i zajęci online o dogodnej godzinie?

Lubię tu pracować ponieważ dobrze zarabiam (przynajmniej na początek, zobaczymy jak bedzie później) i się dużo uczę - inni programiści podchodzą do mnie bardzo entuzjastycznie i pomagają zrozumieć to co jest dla mnie nie jasne - może dlatego że jestem dziewczyną ;*

Kobieta pracująca
@Marta

A dużo jest dziewczyn czy jesteś jedyna?

VV
@Kobieta pracująca

kilka lat temu rzeczywiście kobiet było mniej. Teraz ta liczba coraz bardziej się równoważy ale wciąż chłopaków jest więcej ;p

Amelia
@VV

To prawda, jest coraz więcej programujacych dziewczyn, ale praca w IT nie ogranicza się tylko do programowania - są jeszcze testerzy :) dziewczyn zdecydowanie jest w firmie zdecydowanie więcej niż jakieś 2 - 3 lata temu

Zośka
@Marta

A mogę wiedzieć ile to dla ciebie "dobrze"? Myślę nad zmianą pracy a w ogłoszeniach nie widziałam stawek. Jak wygląda rekrutacja, ciężko się dostać? Dają zadania rekrutacyjne?

Mężczyzna pracujący
@Marta

Wg mnie to nie o płeć chodzi, jestem facetem i tak samo otrzymałem bardzo pomocne wprowadzenie i mogłem liczyć na wsparcie innych kolegów i koleżanek. Zresztą nie tylko na samym początku, ale po kilku miesiącach dalej jak z czymś mam zagwozdkę, to nie ma problemu ze wsparciem.

Maciek
@Mężczyzna pracujący

Ej to dobre informacje z Waszej strony, że w sumie można liczyć na takie wsparcie. Rewelacja! Ciekawi mnie natomiast, czy jak ktoś już dobrze wdroży się w obowiązki, to może część pracy wykonywać zdalnie? Widziałem też tu info w wątku, że nieźle płacą. Zdradzisz, ile na start można zarobić?

VV

Fajny klimat w biurze, chociaż wciąż pracujemy hybrydowo to spotykamy się również przy innych okazjach. Pensja uzależniona od doświadczenia, wiedzy itd z czasem rośnie - ale tak jest raczej wszędzie. Generalnie firma nastawiona mocno na satysfakcję pracownika.

rozmowa kwalifikacyjna junior

Jestem po pierwszym etapie rozmowy kwalifikacyjnej, wrażenia bardzo pozytywne. Luźna i jednocześnie merytoryczna rozmowa. Trzymajcie kciuki.

A młody wilczek na stanowisku Junior Java Developer ma jakie widełki? Zadziwiło mnie, że w tym miejscu ogłoszenia jest zdanie: "atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia" zamiast wideł, jak to bywa w IT. Chętnie się dowiem, bo pamiętajcie, że nie samą atmosferą człowiek żyje :3

@Anna

Proszę pamiętajcie, co jak co, programiści na niskie dochody nie narzekają. Z jakiegoś powodu, wszyscy myślą o przebranżowieniu się na informatyka (a nie chcą zmienić zawód np. na lekarza czy prawnika - gdzie przecież wraz z doświadczeniem zarobki też rosną) - niestety takie podejście jest często drogą na skróty, która może się zakończyć dużym roszczarowaniem :(

Gruby

Dołączyłem kilka miesięcy temu do ekipy również jako developer i mogę potwierdzić to co piszesz, że i ludzie spoko, jak i projekt do którego trafiłem, Jak będzie dalej zobaczymy, ale jestem dobrej myśli!

Gruby

Powyżej średniej :)

A co to są "progi prowizyjne na stanowisku developera"? :) Jak to w IT, zarobki są uzależnione od umiejętności, a nie od prowizji (prowizji od projektu/marży ze sprzedaży?). Dlatego ważne aby w firmie był możliwy rozwój aby móc zdobywać nowe umiejętności i dzięki czemu budować swoją wartość.

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Programista Java. IT Touch Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

ОЛЬГА

Э хтось з україни?))

Fan Piłeczki

Widzę, że ludzie często pytają o formę pracy, zarobki i atmosferę, a więc aktualnie praca głównie zdalnie, raz w tygodniu pojawiamy się zespołem w biurze, chyba, że ktoś mieszka na drugim końcu Polski to w wtedy rzadziej. Zarobki - wg mnie tak jak wszędzie w zależności co potrafisz, jaki masz poziom. A atmosfera git, gramy razem w piłkarzyki, jak i piłeczkę na boisku, są też inne aktywności, ale to moje ulubione :D

Abc

Ążęźó test

To już będzie 10 lat razem :) Mimo że starzy wyjadacze ciągle tu pracują (niski poziom rotacji) to średnia wieku zostaje na podobnym poziomie, ponieważ cały czas zatrudniane są młode wilczki oraz wilczyce w wieku zaraz po studniach, a firma cały czas zwiększa wielkość zatrudnienia. Młodzi mają od kogo się uczyć. A jak to w świecie IT, na bieżąco są wprowadzane nowe technologie. Ciekawe projekty u ciekawych klientów z różnych branż powodują że ciągle są nowe wyzwania i z biegiem czasu człowiek nie wpada w rutynę.

Teresa
@ja

Wow to super! Jak oceniasz swoje zarobki po 10 latach? Wzrastają wraz ze stażem pracy? :)

Kolo

Dzień dobry. zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko analityka biznesowego. Czy ktoś mógłby dostarczyć jakiś informacji jak wygląda praca na tym stanowisku? Jestem również ciekawy jak oceniacie firmę, panującą atmosferę i możliwość rozwoju. Z góry dziękuję.

Wanda
@Kolo

Co chcesz w sumie wiedzieć bo nie wiadomo? Więcej konkretnych pytań to może ktoś odpowie, ja bym chciała wiedzieć coś o rekrutacji i o pracy przy okazji też

Mentalny Odjazd

Firma jak firma, długo pracowałem licząc na podwyżkę, której się nie doczekałem. Nie mogę powiedzieć, całkiem spoko atmosfera ale większość firm na rynku płaci duuuuużo lepiej. Pozdrawiam ekipę ITT

Łukasz
@Mentalny Odjazd

Czyli obecnie już tu nie pracujesz? Jak oceniasz It Touch pod względem możliwości rozwoju? Czy to dobre miejsce dla młodych osób, które chcą zbierać doświadczenie? Są tu jakieś kursy i szkolenia dla pracowników? :)

Kermit
@Mentalny Odjazd

Fakt, pracowaliśmy razem z piggy i jest dokładnie tak jak pisze przedmówca

mięsny jeżyk

treściwie: - słabe wynagrodzenie - słabe projekty - słaba lokalizacja biura poza tym same plusy :)

Bożena
@mięsny jeżyk

Może w takim razie podasz trochę więcej szczegółów? Jak wygląda wynagrodzenie, ile wynosi? Dlaczego projekty uważasz za słabe? Wymienisz jakie są plusy pracy w It Touch? Z nimi też chętnie się zapoznam :)

Zostaw merytoryczną opinię o IT Touch Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IT Touch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Touch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Touch Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IT Touch Sp. z o.o.