Opinie o Droids On Roids Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Droids On Roids Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Droids On Roids Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Droids On Roids Sp. z o.o. w Wrocław

Propsy za Logcata. Super event dla testerów.

@Michał

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne wydarzenia (zdalne w czasie pandemii). Tutaj więcej informacji https://www.facebook.com/LogCatMeetup/

Pracowałem przy projektach zagranicznych. Takich jest większość i w takie firma celuje. Benefity: osobiście ceniłem sobie Medicover, Multisport, wyjazdy na konferencje, gdzie można było poznać się lepiej z kolegami z pracy oraz wyjazdy integracyjne, które były organizowane z pompą. Czuć nacisk na jakość projektów a następnie jakość wytwarzanego oprogramowania. Testy, core review, zewnętrzne code review, retro, to wszystko występuje regularnie jako normalna praktyka. Ewaluacja odbywała się co pół roku wraz z feedbackiem co poprawić. Bardzo fajni ludzie, dobierani skrupulatnie, raczej trudno się dostać do tej firmy. Będąc w zespole rekrutacyjnym szukaliśmy profesjonalnistów i osób wykuzujących się pasją, odpowiedzialnością i dobrymi umiejętnościami miękkimi pozwalającymi na swobodny kontakt z klientami po angielsku. To był bardzo dobry moment w mojej karierze i czuję, że z Droids On Roids w CV jestem traktowany poważnie a nawet z zaciekawieniem i dużo pyta się mnie o to co i jak jest tam zorganizowane, narzędzia, procesy, metodyki. Było super i pozdrawiam wszystkich Piorunów!

Dziękujemy za opinię.

Bardzo dobra kultura pracy. Projekty pozwalające na rozwój i doświadczona ekipa. Projekty krótkie i długie, w większości dla zagranicznych klientów. Panują proste zasady i transparentność informacji. Polecam. Ciężko znaleźć lepszą firmę pozwalającą na taki rozwój w Polsce.

@anonymous

Dziękujemy za opinię.

Droidka

Stabilna firma, ze świetną atmosferą, wygodnym biurem i wystarczającą ilością kawy :)

@Droidka

Dziękujemy za opinię. Po najświeższe informacje o firmie zapraszamy na https://www.thedroidsonroids.com/career

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Droids On Roids Sp. z o.o. na stanowisko Backend Developer (Node.js)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nowy Piorun

Proces rekrutacyjny jasny i sympatyczny. Ustalenia podczas rozmów są zapisywane a następnie weryfikowane czy wszystko się zgadza. Widać, że wszystko jest poukładane i stale poprawiane. Jest nieźle a widać że będzie jeszcze lepiej.

@Nowy Piorun

Były Piorun

Pracowałem w Droids On Roids 3 lata. Z perspektywy czasu oraz pandemii covida bardzo pozytywnie wspominam tę firmę. Odbiłem się po drodze o kilka znanych korporacji, gdzie szybko zostałem najstarszym pracownikiem. W Droids On Roids panował zawsze porządek i dyscyplina jeżeli chodzi o organizację wymagań, pracy, urządzeń, komunikacji. Każdy wie co ma robić, po co i dla kogo. Ludzie pracują tam raczej długo co sprzyja zachowaniu kultury pracy i wiedzy domenowej. Z tego co wiem od ludzi, którzy dalej tam pracują, dalej jest dobrze i zmienia się na lepsze. Pozdrawiam byłych i obecnych Piorunów!

@Były Piorun

Dziękujemy za opinię. Po najświeższe informacje o firmie zapraszamy na thedroidsonroids.com/career

Łukasz

To chyba jedyna firma we Wrocławiu, która na poważnie traktuje natywne aplikacje mobilne, co widać po klientach i sposobie pracy oraz ludziach.

@Łukasz

Polecam, jest to co być powinno. Poważne aplikacje dla poważnych klientów, doświadczeni ludzie siedzący w biurze, dobre biuro z pokojami, profesjonalną i jednocześnie luźna atmosfera pracy i częstą wymiany wiedzy.

@Marcin

Jeżeli szukasz profesjonalnego podejścia do zawodu programisty to jest to miejsce dla Ciebie. Dzięki ludziom, którzy tam pracują dowiedziałem się jak wiele jeszcze nie wiem i jak ważne jest poznanie klienta i dostosowanie rozwiązań do jego celu biznesowego i ograniczeń które ma.

@Michał

@Michał dziękujemy za opinię.

Grzegorz

Droids On Roids to firma, która wyznacza pewien standard do którego się dąży w organizacji pracy, jakości usługi i podejścia do pracownika oraz klienta. Wiele się można od nich nauczyć i są dla mnie inspiracją przy prowadzeniu mojej firmy IT.

@Grzegorz

@Grzegorz dziękujemy za opinię

Jacenty

Super firma, z perspektywami. Ludzie i firma nastawiona na rozwój pracownika.

@Jacenty

@Jacenty dziękujemy za opinię.

K

Bardzo pozytywna firma dla ludzi lubiących pracować w zwinnym środowisku i dynamicznych projektach. Na pewno nie można się tu nudzić. Atmosfera bardzo przyjazna rozwojowi, płaska struktura. Duża kultura feedbacku. Bardzo się cieszę, że tu pracuję.

@K

@K dziękujemy za opinię.

Johny Johny

Super miejsce do pracy :)

@Johny Johny

@Johny Johny dziękujemy za opinię.

Student

Jak wygląda sprawa ze stażem/praktykami? Czy firma jest otwarta na osoby będące na początku swojej kariery?

@Student

@Student rekrutacje juniorskie i stażowe są uruchamiane co jakiś czas. Zapraszamy do zapisania się przez formularz na listę osób, którzy chcą otrzymywać informacje o nowych rekrutacjach w momencie ich startu tutaj https://www.thedroidsonroids.com/career

Jak dla mnie to idealne miejsce do pracy. Super ludzie i szefostwo. Bardzo fajne projekty i klienci. Atmosfera i biuro na dodatkowy plus!

@Marta

@Marta dziękujemy za opinię.

iOS Developer

Są poważne projekty, są profesjonalni ludzie pracujący z biura, jest skupienie na potrzebach klienta i dobre warunki do pracy.

@iOS Developer

@iOS Developer dziękujemy za opinię.

Piorun

Jest to co potrzeba: poważne projekty, doświadczeni ludzie, poukładana kultura pracy i pewna praca bez czekania na projekt. W czasie pandemii rekrutacje potrzebne do wzrostu firmy się działy normalnie. Dołączajcie!

@Piorun

@Piorun dziękujemy za opinię.

Artur

Nie żałuję dołączenia, polecam tego pracodawcę.

@Artur

@Artur dziękujemy za opinię.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Droids On Roids Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Piorun

Zawsze aktualna lista benefitów jest dostępna na stronie https://www.thedroidsonroids.com/career

Jak wygląda teraz praca w DoR? Pracujecie zdalnie?

Piorunka
@Ewa

W czasie pandemii w większości przypadków pracujemy zdalnie. Biuro pozostanie cały czas otwarte dla chętnych i jest przystosowane do nowych reguł. Powierzchnie są regularnie dezynfekowane, dostępne są środki ochrony osobistej i wprowadzone są reguły korzystania z przestrzeni wspólnych. Decyzja należy do osoby czy chce pracować z domu czy z biura. Obie formy firma wspiera. Najważniejsze jest zdrowie pracowników i klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Droids On Roids Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Droids On Roids Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Droids On Roids Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droids On Roids Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Droids On Roids Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Plac Solny 15
    50-062 Wrocław

Droids On Roids Sp. z o.o.