Opinie o Robtools SMT Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Robtools SMT Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robtools SMT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robtools SMT Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Robtools SMT Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w firmie Robtools SMT Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

Karol

Jaką formę współpracy oferuje się nowemu pracownikowi w Robtoolsie? Czy obowiązuje okres próbny? Jak wygląda i czy łatwo jest go ukończyć? Proszę o odpowiedzi, będzie to bardzo pomocne nie tylko dla mnie, ale i dla innych kandydatów. Dzięki! :)

Kacper Jagła
@Karol

Dzień dobry, Pozwoliłem sobie na skopiowanie pytań i odpowiedzi zaraz obok Pana pytań. Jaką formę współpracy oferuje się nowemu pracownikowi w Robtoolsie? Oferujemy umowę o pracę. Czy obowiązuje okres próbny? Tak, okres próbny to czas na sprawdzenie przez Kandydata czy odpowiada mu nasze środowisko pracy, dla samego pracodawcy to również bardzo ważny czas do weryfikacji umiejętności pracownika. Jak wygląda i czy łatwo jest go ukończyć? Jeśli ktoś ma chęci do pracy nie będzie mieć problemu z ukończeniem okresu próbnego. Pozdrawiam, Kacper Jagła

Bartek
@Kacper Jagła

A na jakie wynagrodzenie mozna liczyc podczas ojresu probnego?

Antek
@Bartek

Podpinam się pod powyższe pytanie?

Kandydat Nowy wpis
@Kacper Jagła

Oświadczenie niemniejszy wpis nie jest wymierzony przeciwko nikomu działam jedynie w szeroko pojętym dobrze ogółu. do ww firmy. Uczciwości wobec drugiej osoby jest dla mnie najważniejsza w życiu zatem pytam czy uważają się Państwo za uczciwą firmę jeżeli w ogłoszeniu na olx piszecie że jest umowa o pracę a na rozmowie "informujecie" że jest umowa zlecenia e? Na przyszłość radzę weryfikować ogłoszenia przed opublikowaniem i pisać prawdę w ogłoszeniu na to jest paragraf 180 kk

Kacper Jagła Nowy wpis
@Kandydat

Dzień dobry Panie Rafale. Dziękuję bardzo za Pana wiadomość. Tak uważam, że jesteśmy uczciwą firmą. Umowa zlecenie jest w pierwszym miesiącu pracy, później nasz pracownik otrzymuje umowę o pracę. Mój błąd, że nie dodałem takiej adnotacji w ogłoszeniu, dziękuję za Pana czujność i pomoc. Wiem, że Panu taki warunki nie odpowiadają i to rozumiem, ale nie rozumiem tylko dlaczego Pan cały czas wysyła do nas swoje CV wiedząc jakie warunki zatrudnienia zapewniamy. Życzę Panu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Myślę, że z Pana ogromnym doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami znajdzie Pan odpowiednie miejsce do pracy.

Ona

Dzień dobry ! Widzę ogłoszenie do pracy , na montaż. Czy kobiety tez mogą aplikować ? Dziękuje

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu w firmie Robtools SMT Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Bożena

widzę, że coś słabo tu z odp jeśli o wynagrodzenie chodzi a speca ds sprzedaży niedawno szukali... tutaj też to pewnie zależy od doświadczenia itp? ale z podstawą tak samo? widziałam w benefitach, że dają cały potrzebny sprzęt i nawet podkreślone jest auto marki BMW... ;) jakie konkretnie dają?

Kacper Jagła
@Bożena

Dzień dobry, Pani Bożeno zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Na naszej stronie internetowej znajdzie Pani dane kontaktowe do mnie. Chętnie spotkam się z Panią i poznam Pani doświadczenie i oczekiwania finansowe, a ja przedstawię naszą propozycję współpracy. Udanego dnia życzę, Kacper Jagła

Zostaw merytoryczną opinię o Robtools SMT Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Robtools SMT Sp. z o.o.