Opinie o Ars Altmann Polska Sp. z o.o. w Łajski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ars Altmann Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ars Altmann Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ars Altmann Polska Sp. z o.o. w Łajski

Witam nie polecam firmy altmann z wielu powodów które od samego początku nie zgadzają się całkowicie np Praca Niemcy Wolnzach. Zmiana wynagrodzenia brutto co miesiąc obniżające wynagrodzenia to tylko jeden z czynników, dwa zmiana auta w tygodniu po kilka razy.przekawowywac się itp to jakiś żart. Brak aut i ciągle kłamstwa nie wspomnę o księgowej która matematykę w szkole omijała każdy z kierowców ma zabrane diety albo podstawę. Co miesiąc to nie Tylko jeden raz bo trzeba upominać się o swoje,zresztą w ostatnim czasie nawet Rumuni zaczynają uciekać z tej firmy więc świadczy o jednym. Firmowe auta to jakiś cyrk ciągła walka żeby dostać auto do domu albo jak ktoś dzwoni do firmy i pyta o auto to Odp jest jedna mógł Pan przyjechać swoim np .Druga sprawa stołówka firmową której brak bo jedynie w pierwszym tygodniu można kupić posiłek na firmie przez kilka dni szkoleń max trwania 2 dni potem można zapomnieć. Brutto pieniądze przy umowie na pełny miesiąc 2.700 jeśli przepracujesz np 130 godziny brutto wychodzi 1800 i od tego Jet wypłata plus diety. Ogólnie jeśli jest Polka szefową w firmie to daje dużo to myślenia ;) Tyle w temacie to co piszą w ogłoszeniu to jedno wielkie kłamstwo. Aha praca przeważnie na pojazdach od 30 do 45km dziennie za które firma nie płaci czyli czasami w dwie strony w plecy jest od 2 do 5 godzin.

Czy mimo to, że firma rok temu szukała specjalisty ds. kadr i płac to teraz mogę aplikować? Napiszcie czy są duże szanse na ten etat. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, a mnie ciekawi po jakim maksymalnie czasie idzie dostać stałą umowę. O ile w ogóle istnieje taka szansa. Oferowane jest również wynagrodzenie na czas, choć to nie luksus. Niech ktoś napisze kiedy przypada dzień wypłaty.

Administrator Nowy wpis

Ars Altmann Polska Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5800 PLN i Kierowca c. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Mikula Nowy wpis

Witam jeśli chcesz pracować dla pani Joanny k to radzę omijać firmę z daleka bo tylko patrzy jak najlepiej zabrać dla siebie pieniędzy jak najwięcej ludzi traktuje jak traktuje także jeden wielki cyrk a nie firma dlatego polecam omijać z daleka

No cześć, na tego kierowcę placowego jak się chcę przyjąć to lepiej iść do urzędu bezrobotnych najpierw czy bezpośrednio do pracodawcy? Bo widzę, że oferta z ramienia PUP wystawiona. No i to płaci urząd czy pracodawca? Ciekawe, jaka stawka jest. Jak ktoś może powiedzieć, to ja będę wdzięczny bardzo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ars Altmann Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIIK MYJNI AUTODETALINGOWEJ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kornela

Szukam info o pracy jako Pracownik Myjni Autodetalingowej, bo w necie było ogłoszenie. Mam pytanie, czy jest to praca zmianowa? Czy jest jedna zmiana, czy więcej? I czy wiecie jakie są godziny tych zmian?

Bożena

Upada? A kto konkretnie tak mówił, od kogo niby z branży wiesz? I czy argumentowali dlaczego? Bo skoro tak neutralnie podchodzisz podobno to może podasz konkrety, co mówią? ;)

To bardzo ciekawe co mówisz z kilku powodów: 1. Zamknięcie AFT Altmann Polska to była strategiczna decyzja, na którą wpływ miało wiele czynników, ale napewno nie problemy finansowe. 2. Pracownicy nie poszli "na bruk", ale dostali propozycję przejścia do innych oddziałów, część pracowników skorzystała z oferty. Każdy z pracowników otrzymał odprawę. Napewo nikt nie został pokrzywdzony. 3. ARS Altmann Polska ani nie upada, ani nie ma problemów finansowych, wszystkie zobowiązania płaci regularnie. Oczywiście jest to trudny czas dla całej branży automotive, ale nie na tyle aby ogłaszać upadłość.

Daro
@Bożena

Coś nowego ?

Daro

Czy firma ma owocowe czwartki ?

@Daro

Czy to musi być koniecznie czwartek? Ciekawe w sumie czy można tu pracować zdalnie nawet tylko w jeden wybrany dzień w tygodniu?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista ds. Obsługi Klienta w Ars Altmann Polska Sp. z o.o.?

Specjalista ds. obsługi klienta zajmuje się klientami i kosztorysami dotyczącymi serwisu samochodowego. Przede wszystkim trzeba mieć doświadczenie i wiedzę dotycząca przygotowania kosztorysów samochodów osob. do naprawy, dodtakowo znać program wspomagający przygotowanie kosztorysów Audatex, oraz znać proces naprawy aut przynajmniej w podstawowym stopniu, czyli wiedzieć co w trawie piszczy. Bardziej liczy się wiedza i umiejętności niż długość doświadczenia liczoną w latach. W tej chwili Altmann nie prowadzi rekrutacji na to stanowisko.

Bożena

Czyli żadnej z wymienionych tutaj rzeczy nie przyuczają tutaj na miejscu? W jaki konkretnie sposób to wszystko jest sprawdzane na rozmowie kwalifikacyjnej? Podawany jest pełny case do rozwiązania?

ogólnie (usunięte przez administratora) nie szanuja pracowników

Czy w Ars Altmann Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownicy zawsze na święta Bożego Narodzenia otrzymują premię świąteczną.

Drajwer

W tym roku też będą?

Zafirek

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) dobrze to było w latach ja prezesem była pani Grażyna Ulinska a teraz jakaś pani król która nie ma o niczym pojęcia zna się na jednym jak zabrać pieniądze

Ryszard
@Zafirek

Czekaj, czyli macie ucinane wypłaty, czy jak? Możesz wyjaśnić?

@Zafirek

Też jestem ciekawy, bo pracuję tu od wielu lat na warsztacie i nie miałem zbranej wypłaty, wręcz przeciwnie ostatnio dostaliśmy dodatkową premię.

Juliusz Cezar

Wielką ciekawostka są dla mnie ludzie którzy chcieliby nic nie robić i zarobić, te czasy chyba dawno temu już minęły i raczej nie wrócą :)

Xyz

Nie polecam pracy na warsztacie! Nieprzyjemna atmosfera. Nieustanny kontroling. Rodzinny klan. Presja czasu. Haos organizacyjny. Wynagrodzenia niskie.

Niski
@Xyz

Ja pracuję tam od kilku lat, teraz to jest właśnie porządek. W tej firmie pracuje wiele rodzin ale co to ma do rzeczy. Wynagrodzenia też są na przyzwoitym poziomie. Presja czasu jest ale gdzie jej nie ma!

Nie zanosi się na to, aby mieli zamknąć warsztat, wręcz przeciwnie. Pracy jest dużo i warsztat się rozwija. O ile wiem, mają wprowadzić drugą zmianę. Wynagrodzenia są w porządku, zawsze na czas. Z tego co wiem to ten "Director" już nie pracuje, a jego stanowisko było na wyrost, brak wiedzy i profesjonalizmu. Teraz jest ok.

(usunięte przez administratora) a nie firma. Nie zatrudniacie się tam na żadnym dziale. Pracowałem ponad dwa lata. Nie szanują ludzi. Podwyżkę lub dodatkową premię wyrwać trzeba zębami. A uznaniową zabierają za byle (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat. Firma zawsze płaci wynagrodzenia na czas. Nigdy nie było opóźnień i nigdy nie zabrano mi premii bez powodu. Wynagrodzenia nie są wysokie, ale też nie są minimalne, jak w niektórych firmach. Wszystko jest opodatkowane, ozusowane i zgodnie z prawem, a to też jest duży plus. Praca jest stabilna, na umowę o pracę.

Magda

@pracownik a to ty się zwolniłeś/zwolniłaś?

@Magda

Sam się zwolniłem bo nie da się pracować w takich warunkach.

ehh

@Yuri czyli tutaj na podwyżki nie ma co liczyć...

Yuri

Nie polecam tej firmy ,wynagrodzenie bardzo słabe, brak osoby odpowiedzialnej za porządek na placu,kolejna sprawa czy pracujesz tam 10 lat czy miesiąc obowiązuje jedna stawka a to paranoja,kolejna sprawa dobry pracownik to nie ten który dobrze wykonuje swoją pracę tylko ten który robi jak robot od 7 do 20 kiedy oni tego chcą...

Firma działająca zgodnie z ustawami i przestrzegająca czasu pracy kierowcy. Niestety nie szanują ludzi. Kierowca dla nich jest tylko kierowcą więc nie ma planów, nie żyje, nie ma prywatnego życia tylko ma jeździć i nie dyskutować. Płacą średnio a patrząc na zarobki kierowców europejskich to słabo.

Aaa

Praca jak praca stawki marne tak w skrócie

Zostaw merytoryczną opinię o Ars Altmann Polska Sp. z o.o. - Łajski

• Jak się pracuje w Ars Altmann Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ars Altmann Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ars Altmann Polska Sp. z o.o.?

Ars Altmann Polska Sp. z o.o.
  • Fabryczna 3
    05-119 Łajski
  • NIP: 5220213114 REGON: 11083405 KRS: 0000074739

Ars Altmann Polska Sp. z o.o.