inFIRST Sp. z o.o.

Opinie o inFIRST Sp. z o.o.

E

Oceniam firmę bardzo pozytywnie. Myślę, że fajna atmosfera jaka tam panuje to zasługa świetnego zarządzania. Cóż mogę dodać.....cieszę się, że jestem częścią zespołu!

ANNA

Z czystym sumieniem polecam firmę, profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do wszystkich ludzi (nie tylko pracowników). Świetna atmosfera dzięki, której praca jest przyjemnością. W dzisiejszych czasach trafić na takiego pracodawcę graniczy z cudem!!!

Grzegorz

Polecam! Stałe trasy, pieniądze na czas,świetny kontakt ze spedytorem jak i Szefem. Duża flota,auta zadbane. Nie zapominajmy o miłych Paniach w biurze;) Pozdrawiam Grzegorz

OOO

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i bardzo fajni ludzie.

Wiki

Czy firma jest elastyczna pod względem trybu i czasu pracy? Obecnie szukam nowej firmy dla siebie, zauważyłam w necie, że szukają spedytora. Da się dogadać co do pracy w systemie hybrydowym czy wymagają tej obecności w biurze dzień w dzień? Ponadto jednym z obowiązków jest raportowanie wyników pracy, czy zatem pracownicy otrzymują premie zależne od tych wyników?

@Wiki

Dzień dobry, Odnośnie do godziny rozpoczęcia pracy jesteśmy elastyczni, najczęściej jednak jest to godzina 8.00. Jeśli chodzi zaś o pracę hybrydową, to zdecydowanie wolimy się spotykać :), ale oczywiście są osoby, które pracują w systemie hybrydowym. Odnośnie do raportowania wyników pracy, to zdecydowanie potrzebujemy wiedzieć na jakim poziomie realizujemy projekty i cele budżetowe, min innymi po to, żeby docelowo opracować adekwatny system bonusowy.

Józia Nowy wpis
@HR

Też jestem zainteresowana pracą i nie przeszkadza mi tryb stacjonarny. Ale czy w wyjątkowych sytuacjach np. choroba dziecka, zamiast brać opiekę można wtedy pracować z domu? Oczywistym jest, ze wymagacie doświadczenia, ale ile minimum musiałabym go mieć, licząc w latach?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki dress code obowiązuje w inFIRST Sp. z o.o.?

Oferta dla Młodszego specjalisty ds. techniczno- serwisowych jest nadal aktualna? Co do tego, że mile widziane jest prawo jazdy b,c lub c+e, zależne jest od tych czynników wynagrodzenie? Osobiście mam wszystkie 3 kategorie i zastanawiam się czy nie spróbować ale przede wszystkim liczy się dla mnie kasa. Pracował ktoś na tym stanowisku i wie ile faktycznie się zarabia?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Rekrutacja na to stanowisko została zakończona, ale zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń zarówno na OLX, jak i na Pracuj.pl

Wladek

Dzień dobry. Jestem zainteresovany do pracy jako kierowca, ale nie mogẹ się dodzvonić na żaden numer

@Wladek

Bardzo proszę o napisanie smsa, że jest pan zainteresowany pracą. Koledzy na pewno oddzwonią

@HR

Napisze Pani / Pan, ile czasu zajmuje przejście przez rekrutacje i uzyskanie zatrudnienia? Mamy początek listopada, czy więc zatrudnienie od grudnia wchodziłoby w rachubę? Ja w związku z wystawioną ofertą na Specjalistę ds. administracji sprzedaży. Jedno też szczególnie zwróciło moją uwagę - zapis o realnym wpływie na rozwój firmy. W jaki sposób to funkcjonuje, jeśli mogę wiedzieć?

HR

Tak, jest możliwe zatrudnienie od grudnia. Odnośnie do drugiego pytania - ze względu na intensywny rozwój, słuchamy każdego pomysłu dotyczącego usprawnienia procesów biznesowych. Jeśli pracownik ma dobry pomysł, na to jak spowodować większą skuteczność działań, to może go zgłosić i zająć się wdrożeniem własnego pomysłu, przez co realnie wpływa na kształt i rozwój firmy

Firma inFIRST Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy jest możliwość pracy w inFIRST Sp. z o.o. na część etatu?

HR

Tak, jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

HR

Zarówno odnośnie dom wymiaru etatu jak i rodzaju umowy, jesteśmy elastyczni. Wszystko zależy od możliwości i potrzeb na danym stanowisku, w danym czasie

Olek

Witam,gdzie w Białobrzegach prowadzona jest rekrutacja kierowców? Biuro mają na Żeromskiego 6,czy gdzieś na jakimś placu z ciężarówkami?

@Olek

Dzień dobry, Mamy dwa biura - jedno w Białobrzegach, drugie w Warszawie oraz plac dla ciężarówek w Białobrzegach. W zasadzie do każdego z tych miejsc można się zgłosić, ale najlepiej zadzwonić do Mateusza nr tel 504 844 861 ( w przypadku osób polsko i anglo języcznych) lub do Andrija nr tel 572 330 342 (w przypadku osób rosyjsko i anglojęzycznych). Rekrutujemy, nie tylko kierowców, ale również mechaników i spedytorów. Zapraszamy :)

Lidzia
@HR

Mam pytanie co do pracy spedytorów właśnie. Czy pracuje się tu też na nocne zmiany, czy tylko w ciągu dnia? I czy spedytorzy mają jakąś przestrzeń do rozwoju, głównie na awans? Jest opcja pójścia w górę??

@Lidzia

Dzień dobry, oczywiście dbamy o rozwój spedytorów poprzez szkolenia oraz powierzanie im coraz to bardziej skomplikowanych zadań związanych z transportem co oczywiście ma wpływ na wysokość wynagrodzenia. Dodatkowo, spedytor, który wyróżnia się zarówno pracą merytoryczną jak i osobowością może być przygotowywany i docelowo objąć stanowisko kierownicze. Ponad to, doświadczonego spedytora dedykujemy również do uczenia nowych pracowników rozwijając tym samym jego kompetencje trenerskie

Szalony

Witam czy zatrudniacie podwójne załogi np Mąż i Żona? Pozdrawiam

@Szalony

Witam, tak zatrudniamy. Aktualnie pracują u nas dwa małżeństwa i jeżdżą w podwójnej obsadzie. Pozdrawiam

Złożyłem aplikacje na stanowisko Spedytor – Logistyk. Jest wzmianka w ogłoszeniu, że firma zapewnia rozwój. Co pracodawca ma na myśli? Szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje? Jaki procent dofinansowania pokrywa firma? Atmosfera jest ok? Wiele dobrego na jej temat można przeczytać w treści ogłoszenia jak to praktycznie wygląda?

Dziękujemy za zainteresowanie. :) Odnośnie do wzmianki o rozwoju, to tak mamy na myśli szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje jak również udział w ciekawych projektach i realny wpływ na rozwój firmy. Atmosferę oceniamy jako bardzo dobrą. Jesteśmy firmą rodzinną i staramy się stworzyć taki klimat i warunki pracy, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Oczywiście, jak w rodzinie, zdarzają się trudniejsze chwile, ale lubimy się i dbamy o siebie na wzajem. Zależy nam na tym, aby wszyscy pracownicy chcieli z nami Współpracować, nie tylko dlatego, że oferujemy dobre wynagrodzenie, ale również ze względu na dobrą atmosferę i pozytywne osoby, które skupiamy wokół siebie. Zapraszamy

Maniek

Planuje zatrudnić się jako kierowca, na jakie warunki można liczyć, jakie pojazdy, trasy , czas pracy ?

@Maniek

Dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą i zapraszamy do współpracy - oferujemy pracę w systemie 3 na 1, czas pracy zgodny z obowiązującym pakietem mobilności, pojazdy nowe marki MAN, atrakcyjne wynagrodzenie + benefity

Kamila

Jaka podstawa jest oferowana netto? Można wiedzieć jakie to konkretnie benefity? Co wchodzi w ich skład? Pracownicy motywowani są do pracy np premiami albo dodatkami pozapłacowymi?

@Kamila

Pani Kamilo, podstawa zależy od stanowiska na jakie przyjmujemy kandydata. Jeśli chodzi o benefity to przede wszystkim świetna atmosfera, rozwój, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe. Na dzień dzisiejszy nasz system motywacyjny jest uznaniowy, ale oprócz wynagrodzenia dostajemy od firmy różnego rodzaju dodatki i "prezenty" pozapłacowe. Zapraszamy do nas :)

Odnośnie do systemu pracy. Informacja o zapotrzebowaniu na kierowców pracujących w systemie 3 na 1, dotyczy stanu na dziś. Generalnie jesteśmy elastyczni - możliwa jest również praca w innym systemie np. 2 na 2

Damian

Wspomniano o świetnej atmosferze, można wiedzieć, skąd pracownicy czerpią satysfakcję z pracy dla Was? Proszę też więcej napisać, co rozumiecie pod pojęciem rozwoju, czy to są szkolenia, a może awans i podwyżka?

@Damian

Świetna atmosfera wynika z tego, że zatrudniamy fajnych ludzi i dbamy o to, żeby nie stwarzać lub eliminować tak szybko jak to możliwe niejasne, konfliktowe sytuacje. Rozwój w naszym rozumieniu to zapraszanie pracowników do wszystkich projektów i działań, które rozwijają firmę. Słuchamy pracowników, wdrażamy ich pomysły i nagradzamy zaangażowanie. Ponad to inwestujemy w rozwój w taki sposób, że awansujemy te osoby, które chcą się uczyć, dajemy im możliwość pracy na różnych stanowiskach, w różnych obszarach Firmy dzięki czemu mogą dobrze poznać proces i zarządzać jego poszczególnymi etapami. Z awansem naturalnie wiążę się podwyżka :)

Xxx

podstawa zależy od stanowiska na jakie przyjmujemy kandydata- no to w 99%zatrudniacie Kierowców, dziwna odpowiedź

@Xxx

Co w tym dziwnego, może nie chcą tego podawać do wiadomości? Zresztą, jeśli tam pracujesz, choćby jako kierowca, to doskonale wiesz, ile wynosi podstawa oraz jakie jest pole manewru to negocjacji, podczas rozmowy o pracę, prawda? No chyba, że się mylę i już w ogłoszeniu podany jest zakres wynagrodzenia?

Pirat

W umowie i na rozmowie kwalifikacyjnej nie było żadnej mowy. Była dogadana dniówka i w razie premia za ekonomiczne spalanie. A do tego nie było mowy o Francji landami. W czasie rozmowy była tylko rozmowa o tym że spedytor wyznacza drogę i nie wozimy ciężko. A w rzeczywistości 24 tony i francuskimi landami i jeszcze zrób eko jazdę to jakaś kpina

@Pirat

Jak to nie było żadnej umowy? Że nie dogadywania była ta kwestia, tak to rozumieć? Ostatecznie na jakiej umowie byłeś? Jest możliwość żeby dostać umowę o pracę?

wowa
@Pirat

mówią o tym od początku, zresztą kierowcy wiedzą jak jeździć

@Kamila

Wszyscy pracownicy w naszej firmie są zatrudniani na umowę o pracę, a kierowcy rozliczani są zgodnie z przepisami zawartymi w Pakiecie Mobliności. Dodatkowo pracownicy mają ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną (jedną z trzech opcji do wyboru) i zwracane są im wszystkie koszty (np parkingi) , które poniosą w związku z pracą. Jeśli kierowca jeździ nieekonomicznie, łapie mandaty z powodu różnego rodzaju przekroczeń, lub nie dba o sprzęt, którym dysonuje to tak jak każdy inny pracownik ponosi odpowiedzialność. Pana Pirata zapraszam, do naszego biura, chętnie wszystko wyjaśnię jeszcze raz.

@Pirat

System premiowania polega wyłącznie na ekonomi? Jeżeli się go zrealizuje to jakie kwoty do wypłaty?

@Kamila

Premiowanie kierowców w dużej mierze zależy od szeroko pojętej kultury jazdy i kultury komunikacji. Każdy kierowca wie jaką kwotę wynagrodzenia może otrzymać i jaką otrzyma w danym miesiącu. Wszelkie niejasności są wyjaśniane i korygowane zgodnie z ustaleniami. Pan Pirat jest bardzo aktywny w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji w różnych miejscach.... Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Oczywiście Pana Pirata zapraszamy również. Generalnie warto rozmawiać, choć zapewne łatwiej wypisywać bzdury zwłaszcza pod pseudonimem, ale to nie honorowe{'

Barbara

A napisz proszę przykładową sytuację kiedy pracownik zasługuje na premie, bo nie bardzo wiem co trzeba zrobić. Jeśli ktoś uważa, że zasługuje na większą wypłatę to wtedy jest szansa na negocjowanie warunków? Oczywiście z korzyścią dla kierowcy.

Filip

A czy są jakieś premie miesięczne?

@Filip

Witam, planujemy wprowadzić system nagradzania w najbliższym czasie.

Niedzielny Kierowca
@inFIRST Sp. z o.o.

Nie znam waszej firmy, ale tak się mówi jak chce się kogoś spławić...

@Filip

Tak, wdrożyliśmy systemy premiowe.

Pirat
@Patrycja Jarosz

Tylko dlaczego bez wiedzy kierowcy zamiast premii są jakieś potrącenia i znowu ktoś tu koloryzuje

@Pirat

To nie było o tym mowy wcześniej na rekrutacji np.? Albo zapisu w umowie czy nie ma po prostu odnośnie takich spraw, faktycznie taka niespodzianka? I za co są te potrącenia, w jakiej wysokości?

Oleg

Zainteresowany wakatem jako kierowca C + E, zgłosił się miesiąc temu na stronie internetowej firmy, zostawił e-mail, CV i numer telefonu. kompletna cisza. Czy zatrudniacie obcokrajowców?

Weronika

Zajrzałam na ich stronę po oferty i wpadło mi w oko to ogłoszenie na stanowisko pt. młodszy specjalista ds. techniczno- serwisowych. Czy pracują tam jakieś kobiety? Ciekawa jestem, jak się zapatrują na pracownice w firmie i czy płacą im tak samo jak mężczyznom.

@Weronika

Dzień dobry, bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą. Oczywiście zapraszamy do pracy wszystkich, niezależnie od płci. Dla nas ważne są zaangażowanie i kompetencje. W gronie naszych kierowców są również Panie :) Zachęcam do złożenia aplikacji.

Pracownica
@Weronika

Pani Weroniko, w firmie pracuje wiele kobiet :) Większość na stanowiskach biurowych, ale mamy w naszym gronie jedną Kierowczynię, która zarabia tyle samo co jej koledzy :)

Czy inFIRST Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@inFIRST

Dzień dobry, oczywiście zatrudniamy studentów. Zachęcamy do rekrutacji poprzez stronę internetową.

ŁUKASZ

Firma inFIRST poszukuje kierowców C+E, czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć o tym jak traktowani są kierowcy, jak wygląda ich praca ? Zastanawia mnie że nigdzie w internecie nie ma żadnych opini a podobno mają 120 kierowców i 80 samochodów i wszystkie nowe a na zdjeciach w wiekszosci widać stare auta,gdzie też na wszelakich zdjęciach auta sie powtarzają. Piszecie że szanujecie kierowców i przestrzegacie przepisów a nie zapewniacie podstawowych narzędzi do pracy jak chodźby telefonu. Umowe proponuje na najniższą krajową , coś za dużo tu niezgodności. Moim obecny pracodawca twierdzi że wypłaty pensji w dwóch turach są niezgodne z prawem. Nie chceciw cv, nie chcecie opini od poprzednich pracodawców, odrazu proponujecie umowe... Dziwne to wszystko. Tym bardziej że firma to spółka, grupa, niedawno zmienialiście nazwe....

Patrycja Jarosz inFIRST
@ŁUKASZ

Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za opinie. Każda krytyczna uwaga jest dla nas bardzo cenna, ponieważ widzimy, które obszary są do poprawy. Zapewne jak już Pan wie, powołaliśmy nowe stanowisko do rekrutacji i kontaktu z kierowcami. W trakcie rozmowy osoba ta przeprowadza wywiad z kierowcą nt. jego doświadczenia zawodowego, ponieważ nie każdy kandydat posiada CV. Po wstępnej rozmowie, umiejętności kierowcy są sprawdzane na placu. Jeśli chodzi o telefon służbowy to rozwiązanie nie sprawdziło się w naszej firmie, obecnie nasi kierowcy dostają dodatek na pokrycie kosztów swojego abonamentu. Odnosząc się do opinii o naszej firmie w internecie rzeczywiście mamy opinie dobrego pracodawcy i ma to odzwierciedlenie w długoletniej współpracy mi.n z kierowcami, niektórzy nasi kierowcy pracują od prawie 15 lat. Nasi wszyscy kierowcy są rozliczani zgodnie z pakietem mobilności i jako jedna z niewielu firm na rynku posiadamy specjalistyczne oprogramowanie 4Trans do rozliczania kierowców zgodnie z pakietem. Co do przestrzegania przepisów i wypłacania wypłaty w dwóch częściach to Kodeks pracy dopuszcza wprowadzenie różnych terminów wypłaty dla poszczególnych składników wynagrodzenia (Art. 85 kodeksu pracy). Co do opinii od poprzednich pracodawców to nie możemy takich opinii pobierać ponieważ przepisy mówią wprost, że pracodawca nie może tego robić: Pracodawca prowadzący rekrutację z własnej inicjatywy nie może dokonać weryfikacji kandydata u byłego pracodawcy. Takie działanie narusza przepisy RODO, w szczególności art. 5 ust. 1 lit. a i b RODO. Dokonanie takiej weryfikacji wykracza poza zakres określony w art. 221 § 1 kodeksu pracy, który określa jakich danych można żądać od kandydata ubiegającego się o zatrudnienie. Inne dane osobowe mogą być przetwarzane przez podmiot prowadzący rekrutację jedynie za zgodą osoby ubiegającej się o zatrudnienie i zgodnie z art. 221a § 1 i 3 Kodeksu pracy. Zmiana nazwy – nastąpiła w wyniki rebrandingu (nowe logo, hasło) rozwoju firmy, wyjścia do szerszego grona klientów. A jeśli chodzi o zdjęcia nowej floty to zapraszam do śledzenie naszego FB gdzie pojawiają się najbardziej aktualne informacje o działaniach naszej firmy w tym również są dodawane zdjęcia z odbioru nowych samochodów z MAN, w tym roku 80% floty zostało wymienionej na nowe pojazdy. Panie Łukaszu, starałam się rozjaśnić wszystkie wątpliwości. Jeżeli ma Pan więcej pytań to zapraszam na rozmowę, do odwiedzenia naszej strony i kontaktu bezpośrednio ze mną (kontakt poprzez nr główny do firmy).

@Patrycja Jarosz inFIRST

Tak dobrej odpowiedzi się nie spodziewałem. Jest Pani przekonująca. Wie Pani, bardzo duży procent Polskich przedsiębiorców transportowych to (usunięte przez administratora) . Trudno was wyczuć. 50 dni pracy zanim dostanie się pieniądze jest troche ryzykowne. Życie w trasie kosztuje.

@Patrycja Jarosz inFIRST

Co się dzieje w firmie że się kierowcy zaczynają zwalniać od momentu przyjscia nowych koordynatorów?

Edyta
@Patrycja Jarosz inFIRST

On jest zadowolony, choć do jednej sprawy się nie odnieśliście, a mnie zastanowiła. Umowa na najniższą krajową i to wszystko? Jaki jeszcze składnik jest w tej drugiej racie, a najważniejsze - w jakiej wysokości? Życie w trasie kosztuje? A życie w domu, z dziećmi, z kredytem i rachunkami :D

@Edyta

Życie w domu z dziećmi i rachunkami oczywiście również kosztuje. Nie zrozumiałaś mojego wpisu. Chodzi mi o WYDANE pieniądze na życie w trasie w czasie 50dni ,od dnia zatrudnienia do 20dnia kolejnego miesiąca, i ryzyko NIE ZAPŁACENIA przez firmę tych pieniędzy, a ryzyko jest spore, bo zdecydowana większość Polskich firm transportowych to (usunięte przez administratora)

Proszę rozszerzyć temat

Ilona
@Łukasz

czyli zwolnień raczej nie było, skoro nie wie Pan o co chodzi? a Ci nowi koordynatorzy faktycznie przyszli? wiadomo jak się sprawują?

@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto, jeszcze raz - kierowca nie otrzymuje najniższej krajowej. Płace są wypłacane zgodnie z pakietem mobilności według stawki ustalonej przy zatrudnieniu plus premia. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

XXX

Nie polecam osobom szukającym stabilnego zatrudnienia w przyjaznej atmosferze. Częste wymiany osób zatrudnionych w biurze, brak zaufania do pracownika, sposób zwracania się pracodawcy do pracownika niekiedy mocno nie na miejscu. Powodzenia:)

Weronika

@JJ Atmosfera to bardzo ważny element w miejscu pracy. Sugerujesz, że pracownicy mają za dużo obowiązków? Rozwiń temat. Dzięki.

Transport Samochodowy S.Jarosz

@JJ @XXX Niezmiernie ubolewamy nad podobnymi opiniami, gdyż staramy się, aby kontakty z pracownikami układały się w przyjaznej atmosferze. Niestety pod anonimowym pseudonimem można napisać wszystko, proszę o przedstawienie się oraz wskazanie konkretnej sytuacji. Powyższe komentarze są krzywdzące dlatego zależy nam, aby sytuacja została wyjaśniona.

ANNA
@Transport Samochodowy S.Jarosz

Wydaje mi się, że firma sama doskonale się broni i nie trzeba nic wyjaśniać. Jeżeli miał ktoś chociaż raz kontakt z firmą dobrze wie, że powyższa opinia jest czymś wyssanym z palca.

@XXX

Dokładnie tak jak napisałeś. Nic dodać nic ująć. Częste wymiany pracowników w biurze, Niewiadomo kto najważniejszy decyzyjnie. Ogólnie bałagan, który próbują porządkować nowymi zmianami, a w ostateczności jeszcze gorzej niż było.Rada- Zmieńcie osobę od zmian. Zdecydowanie nie polecam, omijać szerokim łukiem

AAAA

Tak było

@Piotr

Niestety w naszym odczuciu opinia nie jest sprawiedliwa i merytoryczna. W internecie pod zmyślonym nickiem (w biurze nie zatrudnialiśmy osoby o imieniu Piotr, a kierowcy na bieżąco dziela się z nami opiniami i rzadko występują sytuacje sporne, ponieważ warunki współpracy są jasno określone przy podpisaniu umowy). Pisanie złośliwości, które nie maja odzwierciedlenia w realnej pracy biura, ani nie pokrywają się z faktami są ogólnie znane pod nazwa hejtu. Od 2019 roku nie została zwolniona z biura żadna osoba, a wręcz przeciwnie - dołączyło do nas 15 pracownikow biurowych. Podział obowiązków jest jasno zdefiniowany - osobami decyzyjnymi są menadżerowie odpowiedzialni za dany dział, a w razie problemów konsultują się z zarządem. Aby jednak wyjaśnić powstały komentarz bardzo prosimy o sprecyzowanie, które sytuacje w opinii adresata były powodem do napisania zamieszczonej opinii.

Iwona
@Patrycja Jarosz

no, 15 osób to bardzo dużo, firma się tak mocno rozwija? A czy planowane są w najbliższej przyszłości znowu takie spore poszerzenie kadry pracowników w biurze?

@Iwona

Zespół powiększany był stopniowo. W tym momencie nie planujemy rekrutacji większej liczby osób, ale zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail rekrutacja@infirst-group.com i odezwiemy się jakie mamy możliwości ???? pozdrawiam

Nergal

Zgadzam się.

K
@Piotr

Każdy jest mądry pod fałszywym nickiem w internecie. Polecam założyć własną firmę, dodatkowo w dzisiejszych czasach i dopiero wtedy się wypowiadać ???????? P.S. Proszę się do edukować kiedy piszemy słowo z dużej litery w środku zdania. Pozdrawiam!

Damian
@K

Na stronie firmy jest otwarta rekrutacja min. na stanowisko spedytor-logistyk. Jestem przekonany, że spełniam wymagania, nie wiem tylko, czy firma potrzebuje teraz dodatkowej osoby, i jaką kwotę wynagrodzenia mogłaby zaproponować?

Kiero

Co to za firma??? Stałe trasy czy mydło i powidlo??? Wyjazd z Polski busem czy ciężarówka??? Jakie auta?? Dużo pracy w nocy??? Jaka atmosfera w firmie Pozdrawiam

Seba
@Kiero

Ja dołączam do pytań i dodam swoje Jakie są możliwe systemy pracy??? 2/1 2/2 3/1????

@Kiero

Dzień dobry, odpowiadając na Pana pytanie: pracujemy zarówno na stałych jak i zmiennych trasach. Z Polski zawsze wyjeżdżamy ciężarówką. Kierowcy pracują na nowych zestawach - ciągniki marki MAN, naczepy Schmitz. Najwięcej tras mamy dziennych, sporadycznie zdarzają się trasy nocne. Jeśli chodzi o warunki pracy i atmosferę, najlepiej zapytać naszych kierowców. Myślę, że dobrym wskaźnikiem w tym zakresie jest fakt, że z naszymi kierowcami współpracujemy przez lata.

@Seba

Jeśli chodzi o systemy pracy, to jesteśmy prawdopodobnie najbardziej elastyczną firmą w Polsce. Prosimy o kontakt z działem HR kierowców, który udzieli Panu szczegółowych informacji: tel. 502-901-460.

Czy inFIRST Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Patrycja Jarosz

W inFirst nie ograniczamy się zasadami współpracy. Łącznie zatrudniamy ponad 120 pracowników i współpracujemy na podstawie różnych umów, oczywiście nie wykluczamy umowy zlecenia czy B2B. Sposób zatrudnienia uzależniony jest od modelu współpracy - warunki są bardzo indywidualnie uzgadniane w zależności od projektu jaki zlecamy. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu!

@Patrycja Jarosz

Czyli docelową umową jest umowa o prace? Tak zrozumiałam jak wspominacie o tym zleceniu i B2B

@Weronika

Co Pani rozumie poprzez docelową?

Ilona
@Patrycja Jarosz

Nie chodziło po prostu o to, że najczęściej wybieraną? ;) W sumie wynika to z samej treści

@Ilona

Tak, najczęstsza firma zatrudnienia jest umowa o prace.

Irek

Trasy poukładane, podoba mi się praca

Siema! W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Białobrzegów. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Jarosz Transport Sp. z o.o. Sp. K.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o inFIRST Sp. z o.o. - Białobrzegi

• Jak się pracuje w inFIRST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy inFIRST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w inFIRST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

inFIRST Sp. z o.o.