4 Dodaj opinię
4 4 18 5 1

Opinie o Transport Samochodowy Sławomir Jarosz

Eryk

Spoko firma, dobrze się pracuje i polecam chętnemu firmę!

MS.

Dobra firma. Polecam

Rysiek

Firma ok, dosyć świeże zestawy i poukładana robota, bez większych problemów.

Tak6Nie

Estm

Firma ok.

Filip Nowy wpis

A czy są jakieś premie miesięczne?

Andrzej Nowy wpis
 Rekomendacja

Prac ma spokojna, pieniądze na czas, bez zarzutu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Transport Samochodowy Sławomir Jarosz?

XXX

Nie polecam osobom szukającym stabilnego zatrudnienia w przyjaznej atmosferze. Częste wymiany osób zatrudnionych w biurze, brak zaufania do pracownika, sposób zwracania się pracodawcy do pracownika niekiedy mocno nie na miejscu. Powodzenia:)

Tak1Nie6
JJ
@XXX

(usunięte przez administratora) Twoją opinię. Kierowcy są traktowani jak (usunięte przez administratora).

TakNie1
@JJ

@JJ Atmosfera to bardzo ważny element w miejscu pracy. Sugerujesz, że pracownicy mają za dużo obowiązków? Rozwiń temat. Dzięki.

Transport Samochodowy S.Jarosz Nowy wpis
@JJ

@JJ @XXX Niezmiernie ubolewamy nad podobnymi opiniami, gdyż staramy się, aby kontakty z pracownikami układały się w przyjaznej atmosferze. Niestety pod anonimowym pseudonimem można napisać wszystko, proszę o przedstawienie się oraz wskazanie konkretnej sytuacji. Powyższe komentarze są krzywdzące dlatego zależy nam, aby sytuacja została wyjaśniona.

Tak3Nie
Dario

Czytam opinie XXX i się zastanawiam czy to nie pomyłka, pracuję tutaj od kwietnia i jak do tej pory jest to pierwsza firma którą mogę z czystym sumieniem polecić. Pozdrawiam

Tak5Nie
@Dario

To fantastycznie! @XXX być może odniósł po prostu inne wrażenie, jeśli chodzi o tego pracodawcę niż Ty. Jestem ciekawa, jak określiłbyś poziom zarobków, osiąganych w Transporcie Samochodowym. Jest on adekwatny do wykonywanych obowiązków?

MS.

Dobra firma. Polecam

Eryk

Spoko firma, dobrze się pracuje i polecam chętnemu firmę!

Bartek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Pupcia’91

Atmosfera była słaba, ale nie pracują już w biurze osoby, które ją psuły.

Tak2Nie3
Estm

Firma ok.

Tak3Nie1
Weronika

Czy często się one zdarzają? Jak długo trwają? Ciekawi mnie, czy to standard w firmie Transport Samochodowy Sławomir Jarosz, czy jednak po prostu jakieś jednostkowe sytuacje. Co jeszcze poza tym warto powiedzieć, co dotyczy pracy w tym miejscu?

Bartek

Rysiek

Firma ok, dosyć świeże zestawy i poukładana robota, bez większych problemów.

Tak6Nie

Stella

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Tak7Nie

Zostaw opinię o Transport Samochodowy Sławomir Jarosz - Białobrzegi

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie