Opinie o Bami Investment Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bami Investment Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bami Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bami Investment Sp. z o.o. w Katowice

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bami Investment Sp. z o.o.?

Wiktoria Nowy wpis

Co w tym śmiesznego? Warto się przygotować przecież do rozmowy rekrutacyjnej.

Major Nowy wpis
@Wiktoria

To śmieszne, że właściciel pseudo firmy ma postawione zarzuty karne przed sądem. Ma zobowiązania wobec byłych pracowników i ZUS. Proszę podać aktualny numer Michał Ci..choń . Osobiście porozmawiam o rekrutacji:)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bami Investment Sp. z o.o.?

Szok !!! Nowy wpis

Nie czytasz wcześniejszych postów ? Firma nie istnieje. Michał C...choń były właściciel firmy poszukiwany jest ( ukrywa się) przez policję, ZUS , urząd skarbowy i inspekcję pracy z związku o duże przekręty.

Czy w Bami Investment Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Xxl

Firma nie istnieje .

Mariusz były pracownik

Opowiadał bajki o super doświadczeniu firmy która w krsie jest od dwóch lat. Nie ma żadnej wiedzy o budowlance. Ogłasza się na olxie, zwalnia i nie płaci za robotę!!! Pomimo próśb nie chciał oddac pieniedzy więc sprawę oddałem do kancelarii, pan Szczęsniak ma doświadczenie w działaniu z tą firmą bo pewnie wielu z was już się do niego zgłaszało. Ma udokumentowane dowody na popełnienie (usunięte przez administratora) i moje pieniądze odzyskał :) ludzie zgłąszajcie to do prawników bo sam z siebie ten **** nie zapłaci na pewno !!!! Namiary do pana Szczęśniaka 572 300 704.

Trybunał sprawiedliwości
@Mariusz były pracownik

Cieszy nas że odzyskałeś pieniądze. Ważniejszą sprawą jest postawieniem Cichonia przed sądem za (usunięte przez administratora) W państwie gdzie jest przestrzegane prawo , taka osoba nie może bezkarnie (usunięte przez administratora) ludzi i urzędy państwowe. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) będzie karane !

Bogdan
@Mariusz były pracownik

Dobrze że udało ci się odzyskać zaległą kasę. Długo tam pracowałeś? Wcześniej wypłaty były na czas, czy już za pierwszy miesiąc nie dostałeś pieniędzy?

Prawnik

Wszystkich oszukanych przez Michała C. prosimy sprawę kierować do prokuratury okręgowej w Rzeszowie ul. Hetmańska.

Oszustwa są ściganie z urzędu. Dlaczego Michał C. jeszcze przebywa na wolności?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Kibic

Przygotuj sobie gruby warchlaku wazelinę bo za niedługo będziesz w celi .... :)

@Kibic

Ja np zrobie wszystko zeby ten grubas poniosl konsekwencje, niech idzie do pierdla, ale najpierw niech odda kase

Oszukany przez Bami Investment
@Kibic

Niestety zostałem oszukany i okradziony przez firmę oraz właściciela. Spraw zgłoszona na policję!

@Kibic

Niestety zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Sprawa zgłoszona na policję. Proszę zgłaszać swoje nieprzyjemności z tą firmą. Wtedy jest większa szansa, że człowiek poniesie konsekwencje.

Gucci
@Kibic

Rozumiem że te słowa są skierowane w stronę byłego pracownika?

Lolo

Wiecie co z tym złodziejaszkiem ?

Odpowiedź

To pytanie do prezesa firmy Michała Cichonia. Od dłuższego czasu zapadł się pod ziemię. Dużo ludzi ma pytań do niego. Jest nieuchwytny. Pytanie dlaczego? Czy może ma coś na sumieniu?

Porr
@Odpowiedź

Firma zomax z poraja jest jego i pracują na kolei

Michal
@Porr

Radzę usunąć treść wpisu natychmiast - Michał Cichoń z firmy Zomax(zbieżność nazwisk) nie ma nic wspólnego z wymienianym tu człowiekiem. W innym wypadku zgłaszam sprawę o pomówienie.

Franio
@Michal

Nie spinaj się człowieku. Może faktycznie wystąpiła pomyłka. (usunięte przez administratora) Jak sprawa zostanie wyjaśniona to zostaniesz przeproszony . To że koleś ma imię i nazwisko takie same jak ty ,to czysty przypadek.

Michal
@Franio

Tym bardziej trzeba być idiotą żeby nie sprawdzić ze w zarządzie firmy Zomax widnieje Michal Jacek Cichoń ! Btw ciekawe czy ty byś się nie spinał gdyby ktoś Ciebie i Twoja firmę pomawiał bez choćby minimalnej weryfikacji…

Pavlo
@Michal

1. Jaki (usunięte przez administratora) sprawdza ( jak jest ) drugie imię ? 2. Gdzie ma to sprawdzić? W urzędzie miasta lub urzędzie skarbowym? 3. Jeżeli jest pan " czysty" to może pan spać spokojnie. 4. Ludzie mogą tutaj przeczytać że mogła być pomyłka. 5. Michał Cichoń ( bami investments) też straszył tutaj na forum ludzi o zniesławienie itd. Usunął post. 6. Każda osoba w kraju o takim samym imieniu i nazwisku będzie weryfikowana przez służby organu ścigania i urzędu skarbowego z powodu przestępstw przeciwko osobom prywatnym i skarbu państwa. Prawdopodobnie będzie sprawdzane drugie imię - Józef ?

Łowca

GDZIE JEST CICHOŃ ?????

Boguś
@Łowca

(usunięte przez administratora)ludzi i teraz się boi odpowiedzialności .

Leszek

@anonim jak to się pracuje po 21 h? Jakoś mi w to ciężko uwierzyć... Jak to wygląda?

@Leszek

Wyjazd w delegacje wiąże się z dłuższym dniem pracy pracownika, a dzień wyjazdu i powrotu może być ten sam lub rozkładać się na różne dni i wtedy czas samego pobytu, czy pracy może być dłuższy, niż przewidują to przepisy. Za taki dzień pracownikowi przysługuje dzień wolny.

Hool
@Bami Investment Sp. z o.o.

Firma krzak. Dzisiaj tu jutro tam. Lewe siedziby firmy. Szybko likwidowane i zmienione adresy firmy. Szybko zmienione numery do szefa czyli Michał Cichoń. Szybko zmieniani pracownicy. Aktualnie firma usunięta sądowo z rejestru firm. Pewnie otworzył następną firmę pod inną nazwą. Jeden wielki przekręt.

Lech
@Leszek

Właśnie pod imieniem Leszek , " prezes" Michał Cichoń zamieszczał ogłoszenia w sprawie pracy na portalach internetowych. Przypadek ???

Sprawiedliwy

Zapamiętaj Cichoń ! Jeżeli i tak zmienisz nazwę firmy, to nadal będziemy cię szukać . My oszukani i urzędy państwowe. Oni i my niedopuszczamy ! Wiem że istnieje sprawiedliwość . Nie śpij spokojnie. Pamiętamy !!!

Klawisz
@Sprawiedliwy

Może on już siedzi w kiciu ?!?!

Pani Izabela

Dlaczego prezes firmy Michał Cichoń uciekł pozostawiając nie zapłacony czynsz za biuro na ul. Cichej w Rzeszowie?

Desperados

Co mam zrobić jak C.choń okra.dł mnie z pieniędzy ?

Dzielnicowy
@Desperados

Kradzież proszę zgłosić na policję.

@Desperados

Proszę zgłaszać sprawę na Policję. Toczy się wiele postępowań przeciw temu oszustowi.

Poszukiwany

Czy ktoś wie gdzie przebywa aktualnie prezes Cichoń ? Czy i w którym miejscu prowadzi nową firmę? Numer telefonu?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bami Investment Sp. z o.o.?

January

Prosimy nie robić sobie (usunięte przez administratora) żartów i nie zadawać tak durnych pytań. Firma nie istnieje pod tą nazwą. Były właściciel tej " firmy" poszukiwany jest przez prokuraturę, ZUS, urząd skarbowy i okradzionych pracowników.

Gegon

Tego C...chonia proszę wpisać na Facebooku . Jest ogólnopolska strona o nazwie " Czarna lista wykonawców budowlanych" . Już pewnie ma inną firmę , ale imienia i nazwiska nie zmienił ????.

Urzędnik państwowy

W sprawie Bami Investment przez sąd zostało wszczęte z trybu artykułu 25a , postępowanie.

Ula

Chciałabym wysłać paczkę żywnościową do więzienia. Są Święta . Gdzie siedzi ' pan prezes Bami Investemen' ?

Aneta

Czy ktoś wie, jak odnaleźć i gdzie przebywa aktualnie Michał Cich...ń ?

Zyta

Macie dużo stresów czy raczej spokojnie?

Maciek
@Zyta

Stres ogromny jest że nam nie wypłaci . Okradł już tyle ludzi.

Eryk Zieliński

Nie mogę się doczekać, kiedy spotkamy się w sądzie. Osobiście napluję ci w ryj.

Zostaw merytoryczną opinię o Bami Investment Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Bami Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bami Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bami Investment Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bami Investment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bami Investment Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bami Investment Sp. z o.o.
  • Warszawska 40 lok. 2A
    40-008 Katowice

Bami Investment Sp. z o.o.