Opinie o Inocellan Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inocellan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inocellan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inocellan Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są mocne strony pracodawcy Inocellan Sp. z o.o.?

Pan Studniarz Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu osobistego :) Ale jeżeli mam odpowiedzieć w kilku słowach to stawiamy na obsługę klienta i profesjonalizm działań. Te dwie cechy kształtują naszą politykę zarówno we współpracy z klientami, pracownikami oraz dostawcami. Myślę że najlepsza rekomendacją jest to że zespół z którym pracujemy jest z nami naprawdę długo. Są osoby które pracują od powstania firmy do dziś :) A to dla nas najlepsza rekomendacja. Jak ktoś naprawdę chce pracować, jest uczciwy i nie "chodzi na skróty" to mu się spodoba. Pan Studniarz

Lidia Nowy wpis
@Pan Studniarz

A mogą państwo napisać coś o rekrutacji do firmy? :) To standardowa rozmowa, czy bardziej złożony proces?

Pan Studniarz Nowy wpis
@Lidia

@lidia wszystko zależy od tego na jakie stanowisko. Do biura - tak to standardowa rozmowa. Jeżeli chce ktoś dołączyć do zespołu w terenie, wtedy to bardziej złożony temat. Najpierw dwie lub trzy rozmowy, potem okres testowy - minimum dwa tygodnie. Pozdrawiam, Pan Studniarz

Czy w Inocellan Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pan Studniarz

Witam, w chwili obecnej nie mamy zatrudnionych obcokrajowców. Ale jeszcze w zeszłym roku wśród pracowników Pan Studniarz byli obcokrajowcy. Pozdrawiam, Zespół Pan Studniarz

@Pan Studniarz

Witam szanowny Zespół. Przypominam o niezapłaconej fakturze nr FS 27/2020 na kwotę 1476,00 zł brutto z 17. grudnia 2020. Nie ignorujcie, ale opłaćcie i pozwólcie o sobie zmienić zdanie. Proszę o adres e-mail, to podeślę wystawioną fakturę. W przeciwnym razie nr rachunku bankowego do opłaty: 10 1020 1912 0000 9802 0011 4652 i nazwisko B r o n k

Tomasz
@Henryk

Witam, uprzejma prośba o przesłanie faktury na adres: tomek@panstudniarz.pl

Danuta
@Henryk

Czy wszystko zostało już pomyślnie rozwiązane?

@Danuta

Pan Studniarz odebrał fakturę 12. kwietnia (za usługi koparko-ładowarką) i napisał: "Jutro wyjaśnię o co chodzi". Od tamtego czasu cisza i brak opłaty. Widocznie nie wstyd im tak dalej działać i mają niezwykle ulotną pamięć.

@Henryk

Witam, faktura została opłacona. Przepraszam za opóźnienie. Zespół Pan Studniarz

Henryk

Niezapłacona faktura FS 27/2020 na kwotę 1476,00 zł brutto z 17. grudnia 2020. Pan Studniarz ignoruje telefony i maile. Proszę Pana Studniarza o opłatę w ciągu 3 dni, inaczej wystawię negatywną opinię na Google i opiszę szczegółowo Pańskie firmy (Pan Studniarz, Inocellan oraz Delifoodie Sp. z o.o.). Przyda się również kontrola skarbowa tych 3 firm, na które Pan Studniarz zamiennie bierze faktury i nie płaci. Zaległa faktura przesłana na maila Pana Studniarza.

Quick Service -transport

Niezapłacona faktura 2200 zł -już ok dwa miesiące po terminie , Dane firmy Pan studniarz - nie zgodne z Centralna Ewidencja Działalności gospodarczej. Wielokrotne prośby o zapłatę niczym nie skutkują, mimo zapewnień p. Dariusza .K oraz p. Tomasza D iż przelew zostanie zrobiony do piątku . Panowie minął już piąty piątek a pieniędzy brak!! .... Panowie -! Czy wasze trzy spółki zoo są po to by jawnie oszukiwać ludzi i pracowników ? odradzam stanowczo komukolwiek kontakt z tymi firmami - Pan studniarz -Inocellan Delifoodie Sp. z o . o Czy trzy spólki Panu nie przynosza dochodu aby pracownicy nie mieli na paliwo i własne im musiałem dawać aby mi wiertnica na lawete wjechali ?! , aby zapłacić te smieszna dwa tysiące złotych , żębym nie musial teraz swojego czasu poświęcać aby inne firmy przestrzegać ! WSTYDZCIE SIE !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inocellan Sp. z o.o..
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy w obrębie jednego działu w Inocellan Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pan Studniarz

Witam, Tak jest to możliwe, pod warunkiem że jest taka potrzeba. W samych ekipach realizacyjnych jest to jak najbardziej możliwe. Pozdrawiam, TD

Prawdomówca

Za pracę winni mi są 147 zł od września 2020, śmieszne do dziś nie otrzymałem zapłaty, nie odbierają ode mnie telefonu.

Inocellan
@Prawdomówca

Witam Pana, uprzejma prośba o informację o jaką zaległość chodzi. Być może rzeczywiście tak jest, natomiast nie otrzymałem żadnej informacji od Pana na ten temat. Uprzejma prośba o przesłanie szczegółowych informacji o zaległości na adres mail: faktury@panstudniarz.pl. Natychmiast zajmę się wyjaśnieniem sprawy. Pozdrawiam, Zespół Inocellan

Prawdomówca
@Inocellan

Tych informacji " ZA CO " chyba Pan nie chce otrzymywać a nie dlatego, że nie dotarły, kolejny mail i telefony bez wyniku, tylko 147 zł, obciach Panie.

prawdomówca
@Prawdomówca

Wreszcie hurra doczekałem się, sprawa zakończona.

Zostaw merytoryczną opinię o Inocellan Sp. z o.o. - Warszawa

Inocellan Sp. z o.o.