Opinie o Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością w Tarnów

Omijajcie tą firmę SZEROKIM ŁUKIEM. Właściciel to kompletny (usunięte przez administratora) Nie potrafi zdania sformułować i jak zacznie swoje wywody filozoficzne to nie wiadomo o czym mówi. Pomysły ma nieziemskie. Pracownik - żeby się utrzymać na stanowisku i móc pracować "trzeba" jak to się wyraża pseudo właściciel ściany drapać. Najgorsze jak się z dziada pan zrobi. Pani prezes Anna S. totalne (usunięte przez administratora) Na niczym się nie zna, a udaje że jest wielką prezes. Swój brak wiedzy, kompetencji i kultury osobistej wyraża poniewieraniem pracownikami. Zeszyciki na każdą sprawę trzeba założyć, codziennie do niej z zeszycikiem chodzić gdzie składa swój podpis. Potrafi obrazić się o najdrobniejszą rzecz i wtedy na dobre zaczyna się gnębienie pracownika, powód obrażenia potrafi wytknąć nawet po roku. Mentalnie jest na poziomie dziecka w piaskownicy. Utrzymuje się na stanowisku tylko dlatego, że od wielu lat "bardzo lubi" się z właścicielem firmy. Tragedia z pójściem na urlop wypoczynkowy, 1 dniowy to jakoś przejdzie, ale o 2 tygodniowym można zapomnieć. Pracownicy sprzedają swoją dłuższe urlopy. O wszystko się trzeba prosić o premię również. Chorować nie wolno bo od razu po przyjściu czeka wypowiedzenie o pracę. Rotacja pracowników jest ogromna, niektórzy rezygnują po 1 dniu pracy. Omijajcie z daleka Szkoda CZASU, a przede wszystkim ZDROWIA.

Kreslak
@Małgorzata

Jak jest jakas kontrola to zaklad stoi i udaje ze pracuje to jest niestety jedna wielka sciema a pracownik to zlo konieczne wg zarzadu

Lidka

Witam, szukam info na temat pracy kontrolerów, ktoś w wątku napisał że płaca zasadnicza w 2022 r to była najniższa krajowa. Czy od tamtej pory zmieniło się coś spod względem wynagrodzeń? Jakie dodatki socjalne przysługują na tym stanowisku?

@Bulgur

Co jest według Ciebie przyczyną zmian w załodze? Zarobki, wymagania, coś jeszcze innego? I jaka szansa przeforsować zmiany, które uczyniłyby z tej pracy, taką, że nie warto byłoby odchodzić? Możesz w ogóle podać kwoty tych obu wspomnianych premii, bym sobie uświadomił z jakimi pieniędzmi miałbym do czynienia, jako pracownik?

Szkoda, że teraz na stronie nie ma żadnych ogłoszeń o pracę, bo wszedłem żeby podejrzeć co się aktualnie dzieje. Chciałbym wiedzieć co jaki mniej więcej czas są oferty pracy na produkcji, bo może bym poczekał. Chyba, ze ktoś dostał pracę na produkcji, aplikując w ciemno to też tak zrobię?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie warunki pracy są w Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Metalurg?

Dorota

A ja widziała aktualną rekrutację w internecie, gdzie szukają pracownika do działu sprzedaży i marketingu. Oferuję umowa na czas próbny i dają 4500 zł pensji. Ile czasu trwa taki okres próbny? I czy potem podnoszą tę pensję? Jest podwyżka, a jak tak, to, o ile wzrasta kasa z 4500 zł?

@Dorota

Nie chciala bys siedziec w biurze z tymi ludzmi, uwierz mi. Po za tym prawie codziennie przychodzi tam (szeryf) i drze (usunięte przez administratora) o nic. Zniszczysz sb psychike..

Też mam chęć aplikować na stanowisko pracownika do działu sprzedaży i marketingu. Atmosfera nie jest mi straszna, należę do tych odpornych. Może jednak znajdą się jakieś zalety pracy? Skoro nie chcesz podać widełek to powiedz przynajmniej czy są jakieś dodatki na tym dziale? Pakiet medyczny, premie może karty sportowe? Albo czy dostajecie coś dodatkowo na święta?

Makaron Nowy wpis

W firmie nie obowiązują żadne profity które w innych firmach są już standardem. Brak pakietu medycznego. Brak karty multisport. Brak korzystnych pożyczek pracowniczych. Brak jakichkolwiek szkoleń i inwestowania w pracownika. Brak kultury pracy i możliwości rozwoju. Na świeta cos sie dostaje ale to TYLKO DLATEGO ze obowiazkowy jest fundusz socjalny i chlebodawca musi wyplacac jakies ochłapy, czyli ok 300 zl na świeta. Poszalec nie poszalejesz przy obecnych cenach, co najwyżej kupisz worek uszek w biedronce i karton barszczu z krakusa na wigilie i to będą twoje święta. Aha, zapomniałbym są jeszcze wczasy pod gruszą i tu sytuacja jest podobna, jesli wakacje to tylko autostopem do sąsiedniej gminy zjeść hot doga na stacji paliw i z powrotem do domu. Na wiecej raczej nie bedzie cie stac. Premie sa uznaniowe wiec pani prezes i szef zwykle uznają, że premia ci sie nie należy. Powody zwykle są błahe i niesprawiedliwe, a zasady jej przyznawania zmieniają się zależnie od tego, komu trzeba ją zabrać. Pracownicy muszą się o premie prosic a i to z marnym skutkiem, bo zwykle to "nie urobili na premie". Z profitów to pijaństwo i zbijanie bąków są mile widziane, a z możliwości awansu to zawsze mozesz zostać kierownikiem, tam co drugi to kierownik i choc w umowie nic ci nie przybędzie to moc wrażeń i atrakcji są co dzień gwarantowane, bo "gratulacje" zwykle dostajesz za kogoś innego, za coś, za co nie odpowiadasz oraz za wszystko to, co nie leży w twoich kompetencjach lub na co nie masz wpływu. Nie polecam.

Małgorzata

Kurde, faktycznie z tego co piszesz to tragicznie wygląda wszystko aż przykro się czyta. Z tym wolnym tragedia, przecież człowiek musi sobie odpocząć choć trochę. A co do tych premii to były aż tak wysokie, że tak się prosiliście czy teoretycznie i tak nie było warto?

Podpisuję się rękami i nogami, w 100% prawda.

Sylwia
@Gość

A ile wytrzymałeś pracując tutaj, skoro aż tak źle? No i ciekawi mnie jak sprawa z wynagrodzeniem? Proponowali chociaż adekwatne pieniądze do takich warunków?

@Sylwia

Nie jest istotny staż pracy ponieważ niekompetencję szefostwa można zauważyć już po bardzo krótkim czasie pracy, jeżeli ktoś nie nadaje się do zarządzania zespołem ludzi widać to praktycznie od razu. Odnośnie płacy- średnio jak na Tarnów, nie najgorzej ale w wielu firmach lepiej płacą.

Maria
@Gość

To co jest istotne, jeśli staż pracy nie?

Gościny
@Małgorzata

premia to lipa nie doceniają pracowników za starania premia to ok 300 zł neto oczywiście jak wogóle jest. zarobki to śmiech na sali na wykonywane stanowiska to ok 3000zł - 3800zł bruto żadnych perspektyw na podwyżki traktują ludzi jak było by się w jakimś obozie pełna inwigilacja a naj ważniejsze nie dbają o zdrowie pracowników (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) na halach a o powietrzu nie wspomnę żadnych szkodliwych dodatków niema i wiele by jeszcze trzeba gadać na ten temat jak możecie to omijajcie szerokim łukiem ten zakład totalne (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Gościny

Po tym opisie można się zacząć jednak martwić trochę o samo swoje zdrowie... Ale nikt tego nie badał? Chodzi mi o cały ten poziom szkodliwości? Jakaś instytucja czy coś?

Kreslak
@Małgorzata

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lidka

On1
@Lidka

Jedyne co się zmienia to pracownicy, poza tym reszta jak pisano wcześniej

@On1

No jak to, przecież najniższa krajowa też rośnie? Chyba nie mówisz, że płacą mniej? Daj znać, czy poza tym można chociaż na jakąś premię liczyć od pracodawcy. I ewentualnie za co? Czasem taka premia to potrafi zrobić całą pensję...

Te opinie tak czy siak dość dawne są, a ja to bym potrzebował szczegółów odnośnie pracy jako suwnicowy, widziałem na necie kiedyś taka ofertę a ze mam doświadczenie to może bym przyszedł. Z tym ze nie wiem gdzie jakieś aktualne wiszą? Chyba ze to napisać wystarczy? O ocenę maszyn dałoby rade teraz poprosić?

Bulgur

I tutaj masz racje - w firmie zmieniaja sie tylko dwie rzeczy pracownicy i najniższa krajowa a premie są "uznaniowe" wiec nikt nie zna zasad i sposobu obliczania ale jak jestes chory jeden dzien to zabierają calą premie miesięczna a ostatnio nawet za to samo chorobowe zabierają tez "kwartalną" takze tego ????

@Bulgur

Czy w Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością są szkolenia zewnętrzne?

Bulgur

Szkoleń brak, no chyba ze sam sobie je opłacisz i zrobisz po godzinach. Ale jak prezes sie dowie to moze chcieć Ci lojalke(usunięte przez administratora)

Otrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w Odlewnia Tarnów jako pracownik działu kadr. W tej firmie nie przestrzega się podstawowych przepisów prawa pracy. A jeśli pracownik działu kadr zwróci grzecznie szefostwu uwagę że źle postępuje to zostaje zbesztany i próbuje mu się wmówić że nie ma racji. Pan prezes i Pani prezes osoby które naprawdę na sprawach pracowniczych się nie znają, próbuje wciskać na siłę swoje "mądre" zdanie aż kończy się to nieporozumieniem i zwolnieniem pracownika który miał całkowita rację. Poza tym w Firmie jest zakaz dla pracowników zwracania się do siebie po imieniu. Należy zwracać się do wszystkich pan/Pani i najlepiej unikać prywatnych kontaktów bo jest to niemiłe widziane. Wracając do pracownika kadr najpierw mamią obietnicą dużych pieniędzy i stanowiska kierowniczego a jak przychodzi do podpisania umowy to Pani presez mówi że trzeba się najpierw sprawdzić i dają niewiele więcej niż najniższa krajowa. Jednym słowem odradzam pracę w Odlewnia Tarnów chyba że ktoś lubi być poniżany i niszczony psychicznie.

Dorota

Jakie prawo pracy jest łamane przykładowo? Skoro zwalniają to jakie potem jest uzasadnienie? Jakiś powód podają?

Były ptacownik
@Dorota

Jeśli umowa jest na czas ściśle określony to nie trzeba podawać powodu zwolnienia. Ale w tym przypadku podano "brak porozumienia między pracownikiem a zarzadem"

OT

Ta prezes to zapewne słynna Anna Sokołowska, ale kto jest obecnie nowym vice prezesem?

Powiesz jakie przepisy np. są łamane? Czy to koliduje z pracą, w sensie czy są to takie rzeczy za które pracownik mógłby ponieść karę?

Pracował ktoś z Was jako Metalurg w Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Dawny pracownik OT

Jedynym niepodważalnym autorytetem w OT jest właściciel Wiesław. On ma zawsze rację, reszta kadry to według niego idioci. Usiłuje każdego uczyć, chociaż nie ma zielonego pojęcia o odlewnictwie. Niepokorni skazani są na odejście z firmy. Despotyczny zakład - odradzam

Przemysław
@Dawny pracownik OT

Czyli atmosfera nie za wesoła i trzeba się podporządkować albo do widzenia? Dużo osób tak odeszło? Ty też nie mogłeś się dogadać czy odszedłeś z innych powodów?

@Dawny pracownik OT

Całkowicie się z Panem zgadzam. Nie tylko pan Wiesław ale również Pani Anna. Niekompetentna całkowity brak wiedzy właściwe na każdy temat. Stworzona wyłącznie do upokarzania pracowników. Odradzam pracę w tym miejscu.

Halina

Mogłabym zapytać kiedy ty zakończyłeś współpracę? I co było przyczyną? Czy oprócz wspomnianych osób reszta jest ok? Można się dogadać?

Fonder

Panna Anna to inna historia. Jak odeszła od kominków do Wieśka Kołchozu pracownicy że szczęścia pili tydzień

Firma Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością prowadzi obecnie rekrutację w mieście Tarnów. Ile płacą na stanowisku Kontroler jakości?

Inżynier

Jak wszystkim, najniższą krajową

On.

Witam, Czy wypłaty są na czas? Jakie umowy dają? Czy praca w biurze jest ok?

pracownik z doświadczeniem
@On.

Wypłaty zawsze na czas. Umowa - często zlecenie na 1 miesiąc a później na rok. Praca w biurze ciekawa ale szef choleryk daje się we znaki swoimi krzykami a pani Anna stara się maskować niekompetencje kolejnym zeszycikiem na "ważne" sprawy. Raczej oboje potrzebują serii szkoleń na temat zarządzania ludźmi.

Teresa
@pracownik z doświadczeniem

Czyli w firmie nie ma możliwości zatrudnienia na umowę o pracę? Jestem w takim razie ciekawa, jak wygląda kwestia dodatków do wynagrodzenia. Czy w firmie istnieje jakiś system premiowy lub pakiet socjalny? Dla wielu osób to dość istotna kwestia. Zastanawiam się też, czy praca jest zmianowa.

pracownik z doświadczeniem
@pracownik z doświadczeniem

Jesl lubisz: - wieczny chaos i zadymę,- brak profesjonalizmu,- wieczne problemy z datą urlopu, - brak szacunku, -być ochrzanianym za rzeczy, ktore nie należą do twoich kompetencji, - wysłuchiwac coraz to nowych pomysłów, które nigdy nie dochodzą do skutku,- odbierać telefony po godzinach pracy, - być zarządzanym przez żmiję w lukrze i choleryka, ktory nie potrafi zbudować zdania bez steku przekleństw, TO TA PRACA JEST DLA CIEBIE !!! P.S Przez ostatnie 5 lat przewinęło się przez biuro ok. 35 pracowników...to o czymś świadczy.

Robert
@pracownik z doświadczeniem

Mowisz o pracy w konkretnym dziale?

Marzena
@Robert

Może @pracownik z doświadczeniem jeszcze to dookreśli. @Robert, a my w międzyczasie może porozmawiamy o czymś innym. No ale pierwsza rzecz: jesteś już pracownikiem w Odlewnia Tarnów, czy dopiero rozważasz podjęcie tam zatrudnienia?

Praclwnik

Zgadzam się z tą opinią w 100%

ROBERTOO
@Praclwnik

A mozeż powiedzieć coś więcej ? Jest wgl sens rozpoczynać tam pracę w biurze? Czy lepiej odpuścić?

zadowolony

@pracownik z doświadczeniem Idealnie to nigdzie nie jest ale generalnie mamy dobrą pracę i nie ma co narzekać!

Wojciech

A jak pracujecie teraz kiedy wprowadzono wiele obostrzeń i wymagań sanitarnych?

karo

szefostwo ma sie za nie wiadomo kogo, zachowuja się jakby prowadzili jakąś mega korporacje, a zarządzają jednym wielkim burdelem ;) Wlasciciel to choleryk, (usunięte przez administratora);) Liczą kazdą złotówkę i skąpią na pracownikach. Niestety ludzie się na to godzą, bo wiekszosc z nich to zwykłe dziady które gdzie indziej nie są w stanie znalezć pracy :)

Hello

Gora to dziady, same grazyny i janusze i szef co lubi drzec ryja - oderwany od rzeczywistosci, na hali robole, wszech obecny (usunięte przez administratora) , pyl i halas. Kolchoz XXI wieku. Zarobki dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością - Tarnów

• Jak się pracuje w Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Odlewnia Tarnów Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością
  • Kochanowskiego 30