Opinie o Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. w Nowy Sącz

counter
Agnieszka Nowy wpis

Powiedzcie mi, jakie macie opinie o tej firmie, bo jak tak szukam w Internecie, to strasznie ciężko coś znaleźć, jedyne ofertę na przedstawiciela widziałam i tyle co z ogłoszenia wyczytałam. A tak to nic więcej nie wiem, jak się ludziom pracuje na tych stanowiskach tutaj. Jeśli sama się czegoś dowiem, to też dam tutaj znać.

Helena Nowy wpis

Hej, naprawdę nie znajdzie się ktoś z byłych lub obecnych pracowników, by podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w firmie Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o.? Czy obecnie, w czasie epidemii, firma poszukuje może nowych pracowników? Na jaką umowę i na jakie wynagrodzenie na początek można liczyć w tej firmie? Jaka panuje atmosfera w pracy?

Mikołaj Nowy wpis

Cześć. Ktoś z Was wie może jaki rodzaj umowy na początku zatrudnienia oferuje firma Polskie Wody Lecznicze? Chcę wiedzieć, czy jest to umowa o pracę czy może umowa zlecenie. Muszę to wiedzieć, aby po prostu fakt ten ustalić. Ktoś będzie na tyle miły, aby mi na to odpowiedzieć? Do tego właśnie zachęcam i serdecznie z góry dziękuję.

Martyna Nowy wpis

Ile zajmuje wdrożenie się do firmy ? Czy jest wstępne szkolenie ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Od dawna nie dodano żadnego komentarza na temat firmy Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. w miejscowości Nowy Sącz. Możesz to zmienić. Dodaj wpis i powiedz nam jak oceniasz tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad