Opinie o Galicjanka Rp Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Galicjanka Rp Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Galicjanka Rp Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicjanka Rp Sp. z o.o. w Rzeszów

Bożena Nowy wpis

Też właśnie jak poprzednik się zastanawiam dlaczego nikt tu opinii nie pisze... Pisali o jakiś zmianach ale bez konkretów. Pewnie w warunkach zatrudnienia ale czy ktoś poda szczegóły? Była także opinia o jakiejś długiej orce, do dziś jaki jest tego efekt? Ile osób obecnie pracuje i czy ta liczba z czasem stale się zwiększa?

ON Nowy wpis
@Bożena

A to Galicjanka jeszcze istnieje ?

Olek Nowy wpis

A co tam tak cicho?

Max

Firma ok Podejście do pracownika ok takie ludzkie nie typowo koncernu Tylko długa orka jeszcze przed nimi

Lidia Nowy wpis
@Max

A możesz coś więcej o firmie? Jak zarobki? Są dla Ciebie satysfakcjonujące?

ZMIANA

Zmiany ,zmiany,jeszcze raz zmiany.

@ZMIANA

Na lepsze czy na gorsze? :) Co to za zmiany tak konkretnie ;-)

Zz
@Marcin

Zależy dla kogo ;)

@Zz

Szukam pracy na linii.Jaka robota?Płatność w terminie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicjanka Rp Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Baca

Hej .Szukam roboty.Czy warto tam u Was szukać roboty,bo podobno nowy zarząd?

RP
@Baca

Panowie i Panie . W tej firmie potrzebna jest natychmiastowa zmiana zarządu i dyrekcji . Tyle mam do powiedzenia. Nowa etykieta to nieporozumienie i żart . Powodzenia

Xawek
@RP

Co tam mój Drogi etykieta.Co raczej wg Ciebie jest nie tak z szefostwem?O pracę i zarobki idzie.Ile tam zarabiacie?Trzymaj się.Pozdrawiam.

Wania
@Xawek

Gust to raczej sprawa indywidualna jeśli idzie o etykietę.Czy zarobki lepsze ,gdy zmienili się właściciele?Szukam dobrze płatnej roboty ,bo mam kredyt i małe dzieci.Miłego dnia.

Znajomy
@RP

Od kiedy to się zmienia zarząd i dyrekcję?Zmienia się tylko roboli ,gdy nic im nie pasuje.Do roboty chodzi się robić ,a nie nauczać szefów.

@Baca

Czy szukają kogoś na linię produkcyjną?

@Baca

Cześć.Czy szukają kogoś na linię produkcyjną?

Fudżik

No ,Radziu za prezesa Potońca było spokojniej .Więcej dowiesz się u zarządcy.

@Fudżik

Kiedyś ten zakład był przepiękny z klimatem w górnym holu.Teraz ,gdy nie ma już Szefa Pana (usunięte przez administratora)to pustka .Nawet z ulicy to widać.Brak idei i marzeń byłego szefa.Zakład ma potencjał ,ale do tego trzeba ludzi z wyobraźnią,by tego nie zniszczyć co powstało za życia (usunięte przez administratora)w Powroźniku.

Radek

Cześć.Podobno zaszły zmiany na firmie to dajcie znać chłopaki ,czy ciężka robota ,bo chcę tam aplikować.Podobno dużo zbytu ,więc i robota tam pewnie jest,ale czy łatwiejsza niż była ,czy trudniejsza i jakie zarobki?.Napiszcie proszę .Radek z Muszyny????

Kobitka
@Radek

Moim zdaniem szkoda się tam pchać nowy zarząd robi co chce zatrudnia swoich pomału nie jest dobrze nie szanuje ludzi kompletnie i podwyżki ale tylko dla wybranych czyli dla zarządu

@Kobitka

Napisałaś o negatywnych aspektach pracy w Galicjanka Rp, co natomiast uznasz za pozytyw? Czy jest coś, co Twoim zdaniem sprawa że warto tutaj pracować? Liczę że powiesz coś więcej, daj znać!

Allan
@Kobitka

Co to znaczy,że nie szanuje ludzi?......Myślałem,że się tam zachaczę.Proszę przedstaw problem.Pozdrawiam.

Miki
@Allan

Co trzeba robić dłużej czy ciężko?

KTOS
@Kobitka

ZAWSZE ZARZĄD ROBI CO CHCE I DBA O WŁASNE WYPŁATY. A PRACA JAK WSZĘDZIE, STARZY PRACOWNICY PRACUJĄ, A NOWI SIĘ ZASTANAWIAJĄ ABY JAK NAJWIĘCEJ ZAROBIĆ, "MIEĆ WSZYSTKO"....... A ZAPOMINAJĄ ŻE WYNAGRODZENIE WYNIKA Z WYKONYWANEJ PRACY A NIE FAKTU POSIADANIA PRACY

Cyrej
@KTOS

No dobra ,ale na dochody zarządu muszą robole zarobić i trzeba ich posiadać.hę

Antoni
@KTOS

A czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o wynagrodzeniu w tej firmie ? Jest ono adekwatne do wykonywania swojej pracy ?

Edek
@Antoni

Jakie wynagrodzenie.Czy ok?

Feba

Cześć.Czy praca jest na zmiany i ile można zarobić?

Czarek

Mam nadzieję, że jest dobrze skoro nie ma chętnej osoby żeby podzielić się opinią.

Edek

Chłopaki napiszcie jak jest na firmie,bo szukam roboty.

Czy w Galicjanka RP sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Ark

Tak .Jak ja wcześniej pracowałem to były .

Kobitka

Nie ma paczek na święta

Lena

Woda znakomita.Zakład piękny,ale wydajność mała.

Zobik

Produkcja musi iść sprawnie ,a nie tak ,że każdy robi co chce i kiedy chce.Organizacja,punktualność,synchronizacja.A ja tam tego ni wody nie słychu.

Norbert

To forum pracownicze nie jest najlepszym miejscem na opinie klientów choć dobrze wiedzieć, że klienci są zadowoleni.

Tomasz

Galicjanka ma naprawdę dobrą tą wodę.Zostałem nią poczęstowany podczas pobytu w Krynicy i najbardziej mi posmakowała.Powroźnik ma potencjał w tej branży.U mnie w Kołobrzegu w sklepach nie ma tej wody i mam nadzieję ,że kiedyś ją kupię u siebie.Życzę powodzenia i rozwoju na rynku krajowym.Tomasz z Kołobrzegu

Daria
@Tomasz

Też nam smakuje.Kupiliśmy wczoraj.

Janusz Dzrawicz

Faktycznie bardzo smaczna woda.Właśnie pijemy z żoną,bo przywiozłem z Krynicy.

Roksana

Bardzo smaczna woda.Wogóle to wody z okolic Krynicy wyjątkowo dobrze smakują.Ja mieszkam za granicą,a tam strasznie sodę czuć w tych wodach.Jak wracam do kraju to najbardziej smakuje mi Galicjanka.Roksana M.z Grybowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicjanka Rp Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Galicjanka Rp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicjanka Rp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicjanka Rp Sp. z o.o.?

Galicjanka Rp Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Króla Augusta lok. 38
    35-210 Rzeszów