Opinie o Polfish Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polfish Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polfish Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfish Sp. z o.o. w Koszalin

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Polfish Sp. z o.o.?

Lolek Nowy wpis

Część tu Paweł Nie no robota wpozo Szef też spoko luz Czasami tylko świruje pawiana

Czy w Polfish Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ghz Nowy wpis

Nic tam się nie zmieniło. Nadal wszystkiego brakuje. Nadal szef jest rozdarty. Nadal ubrania wyglądają jak łachmany. Nadal wypłaty nie ma na czas. I nadal starzy pracownicy nic nie reagują na złe traktowanie ze strony szefa

Molwa

Czy nie uważacie, ze takie sprawy należałoby zgłosic do odpowiednich organów jak np. Państwowa Inspekcja Pracy ??? Dlaczego wszyscy milczą? Szefostwo czuje się bezkarne i dalej będzie oszukiwać i okradac ludzi jak robi to przez wiele wiele lat, ludzi którzy ciężko na nich pracują. 6 osób zatrudnionych w biurze na 20 kilka pracujących na hali to kpina !!! Nie można doprosić się żadnego zaświadczenia, bo przecież Panie z biura sa zarobione.....Czym? Może można pomóc tym ludziom, którzy jeszcze tam pracują i łudza się kłamliwymi obietnicami bez pokrycia szefa i jego bujna wyobraźnia.... Jeśli nadal będziemy milczeć nadal będą uszukiwac nas wszystkich a my będziemy na całą ich "rodzinkę" zapier....... P.S. - Pani Księgowa też wlicza się już do rodzinki (ulubienica szefa ) :-)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polfish Sp. z o.o.?

Molwa

Na konto wpływa tylko to co na umowie ma każdy, reszta czyli nadgodziny dawna są po cichu

mim

Prez ostatnie lata nadgodziny były pod stołem.prowadzi się 2 karty pracy. dopiero za wrzesień miały byc wypłacone na konto w całości....ale wiecie co?! ani nadgodzin ani wypłaty. 600zł przelane , kpina. 3 tygodnie po terminie

Ika

Wszystko co jest tu napisane jest prawdą w 100%.Potwierdzam każdą opinię! Pracowałam tam przez 8 mies. to wiem jak tam jest! Tragicznie!(usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polfish Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Ona
@Marek

Pracowałam tam dłuższy czas i nie potrafię nic pozytywnego napisać. W takim miejscu z takim szefostwem się nie spotkalam. Stosuja mobbing na pracownikach, nie potrafia zapewnić normalnych warunków pracy począwszy od zakupu rekawiczek, zarekawkow, brakuje nawet papieru toaletowego A wymagają. Szefem trzeba umieć być, tu nikt nie ma pojęcia o zarządzaniu. Nie Wiem jakim cudem ta firma jeszcze istnieje na rynku. Haha

M.

krzyk w zakładzie to mało powiedziane. nie zapewnia materiałów do pracy. ubrania podarte jak szmaty. buty czyjeś. co chwila zmiana decyzji co pakować. opakowań nie ma ale zrobione musi być. praca 6 lub 7 dni w tygodniu. a jak nie chcesz wyjaśnić gdzie byleś w sobote to won. konserwator chodzi pijany po sali,ludzie palą w kiblu(bo toaletą tego czegoś nazwać nie można) wypłata 2 tygodnie po terminie to norma. potem jeszcze trzeba było czekać na nadgodziny.

iiii
@M.

Szczera prawda wszystko się zgadza! pracowałam w tym pseudo przetwórstwie ryb co wcale to nie przypomina zakładu przetwórczego !(usunięte przez administratora)

WIKI
@M.

To wszystko prawda a najgorsi to długoletni pracownicy szczególnie małżeństwo polsko-ukraińskie Zachowują się jakby byli właścicielami .Nie znają swojego miejsca w szeregu .KTOŚ NOWY jest zaszczuty przez starych pracowników .Nic dziwnego że tam ludzie nie chcą pracować

Czekamy na wieści od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o pracujących w firmie Polfish Sp. z o.o. w mieście Koszalin, czekamy!

szczera prawda powinien się ktoś tym zająć, nie dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze nie wypłaca wynagrodzenia tylko (usunięte przez administratora) ludzi, szok i nie dowierzanie. Moja opinia również dotyczy firmy w Czarnkowie. Szczerze nie polecam i odradzam

Witam ,firma ma swoja siedzibę w Koszalinie ale produkcja odbywa się w Czarnkowie w okolicach Połczyn Zdrój i tego też miejsca będzie dotyczyła moja opinia.....jest to firma która powinna rekrutować do produkcji osoby bardzo odporne psychicznie na stres a raczej na Mega stres !! Szef jest osobą niezrównoważoną psychicznie i rozbitą emocjonalnie nie panuje nad swoim zachowaniem jak i również słownictwem! Co dzień Krzyczy i wyżywa się na pracownikach .. tam panuje MOBING na szeroką skale ! Dziwie się że prezes z Koszalina na to nie reaguje!?Pracowite i porządne osoby karze np.wypowiedzeniami z pracy a alkoholików i patologię wynagradza ! SZOK nie polecam pracy w tej firmie pracownicy są tam zakrzyczani przez szefa i zastraszeni !

Zostaw merytoryczną opinię o Polfish Sp. z o.o. - Koszalin

Polfish Sp. z o.o.