Symphony Wealth Management Sp. z o.o.

Opinie o Symphony Wealth Management Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Symphony Wealth Management Sp. z o.o.?

Kamil Nowy wpis

Wdrożenia trwają 3dni, a pracownicy bardzo pomocni. Wynagrodzenia 100% prowizja, wypłacane bez żadnych problemów. Patrząc na pojawiające się oferty pracy na szczęście rynek idzie w tym kierunku- ludzie chcą być wynagradzani za wynik,a nie polegać na stałej pensji. Jestem pracownikiem rok, na początku zarobki 5-10tys/msc napewno nie będą proste do osiągnięcia ale na przestrzeni czasu jak najbardziej tak.

Marcin Nowy wpis

Pracuje już niecałe 3 lata i jestem zadowolony. Na początku ciężko,bo bez żadnych umiejętności ale aktualnie super. Tak jak wyżej praca 100% prowizja.

Ewelina Nowy wpis
@Marcin

Bez żadnych? A powiesz jak całe to wdrożenie do pracy tutaj wygląda?

Kamil

Pracuje już dłuższy czas i w pełni jestem zadowolony. Praca czysto prowizyjna lecz wszyskto dokładnie rozliczane.

Gabriela
@Kamil

na umowie nie ma jakiejs minimalnej, tylko prowizja, napiszesz jak wysoka jest czy kazdy ma ustalana ja indywidualnie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Symphony Wealth Management Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Ciekawy

Napisz proszę coś więcej odnosnie tych osobistości i np. Sposobu w jaki rozliczana jest kwestia GARNITURU który rzekomo jest inwestycją w ciebie pewnie wiesz o co chodzi. Pozdrawiam.

@Ciekawy

Hej Czy możesz napisać o co dokładnie chodzi z tym rozliczeniem garnituru.?

dino

witam, chciałem podzielić się swoją refleksją nt pracy w SWM. W zasadzie to w CPT Polska ponieważ umawiam spotkania a nie jeżdżę. Na początku chyba jak każdy zacząłem szukać jakiś informacji w Internecie i po rozmowie o pracę miałem niezły mętlik bo faktycznie nie znałem nazwy firmy, ale wydawało mi się to b. ciekawe co mówił najpierw pan, potem pani z która rozmawiałem. Jak tylko podpisałem umowę wpisałem nazwę firmy w Internecie i ot co trafiłem na to forum.... gdyby nie moja dziewczyna która powiedziała "sprawdz sam a nie czytasz te bzdury w internecie co wypisują jakieś anonimy" i tak właśnie zrobiłem... aktualnie minął rok - przez pierwsze kilka miesięcy codziennie się szkoliłem i średnia na miesiąc wychodziła mi 300zł... wielokrotnie myślałem żeby zrezygnować, natomiast dziś nie tylko zarabiam znacznie więcej (średnia za kwartał ostatni to 5.500zł) to w dodatku 80% rzeczy tutaj nie pokryło się z prawdą, fakt nie ma podstawy , jest tylko prowizja za spotkania ;] ale super mamy ekipe a pierwsze słabe miesiące zarobkowo przeszły moje najśmielsze oczekiwania obecnie, jest mocna presja na wynik ale w moim leniwym życiu to pomogło;) pozdrawiam

zadowolony

@Antek Tym bardziej, że firma z dobrymi opiniami pod każdym względem ale maruderów można spotkać wszędzie

Antek

Nie rozumiem niektórych opinii. Wszędzie żeby do czegoś dość musimy poświęcić pewny czas. Czytając poniższe komentarze zastanawiam się co trzeba mieć w głowie, żeby popracować w firmie tydzień/dwa lub miesiąc i wyrażać swoje zdanie, że nie da się zarobić i jedynie co to mydlą oczy? Poważnie? To, że da się i to dużo potwierdzają fakty, zgrana ekipa pozytywnych ludzi i Panowie i Panie pracujący od początku powstania firmy(8-10lat). Więc jeśli jesteś taki marny, "popracowałeś" chwile i żalisz się tutaj, że się nie da, weź pod uwagę, że to z Tobą jest coś nie tak, a nie z porządną firmą, której klienci są znanymi osobami w całym kraju. Pozdrawiam.

artjur

Witam, pracuje kilka miesięcy w Śląskim oddziale firmy, nie do końca rozumiem niektóre opinie wyżej ale ja zarobiłem znacznie więcej niż tu piszecie i mój zakres obowiązków również nie pokrywa się z tym co przeczytałem wyżej. Do firmy zaprosił mnie mój kumpel który pracuje kilka lat. Ja jestem bardzo zadowolony. pozdrawiam

Ga
@artjur

W śląskim oddziale, tzn gdzie? W Chorzowie czy w Rudzie Śląskiej? Na jakim stanowisku pracujesz? Bo coś mi się wydaje, że tej opinii nie dodał pracownik(usunięte przez administratora)w.

...
@artjur

hahaha dobrzy żart, też tam pracowałem i nie mydl ludziom oczu że ta firma jest taka piękna

artjur
@...

Nie przychodziłem w ciemno do firmy, pracuję tu mój kolega od kilku lat i dla mnie to był wystarczający dowód że jeśli on może dobrze zarabiać i być zawodolonym to dlaczego ja bym nie mógł, fakt pojawia się sporo osób które sobie po prostu nie radzą, ale to nie oznacza że firma jest zła tylko może oni nadają się do noszenia paczek itp a nie do pracy z klientem, nie muszę nikogo przekonywać przecież ważne ze ja jestem zadowolony a jesli Wam cos nie pasuje badz nie pasowało to mozecie zrobic wlasna firme i ustalic w niej takie zasady które uznacie za stosowne, przeciez to wolny kraj, ja np pracowałem na stacji wczesniej i bardzo nie podobało mi sie to ze zarabiam bardzo malo, mengerka byla zlosliwa i po prostu stwierdzilem ze nie chce tam pracowac, ale nie biegłem na forum sie wyplakac bo kazdy ma wlasna wole i wybor w zyciu i jezeli dla Ciebie jest cos nie tak to nie znaczy ze dla mnie - wielu ludzi nadal pracuje na stacji i jest zawdowolona wiec to oznacza ze mam im jechac w internecie ?

@artjur możesz zdradzić ile dokładnie zarabiasz ?

Robertos

Hmmmmm ... a jak wypowiecie się na temat działania pracy tego całego DWSU co się mieści ponoć w Rudzie Śląskiej? Pomagają przedstawicielom czy raczej nie i jakie są stosunki przedstawicieli z pracownikami DWSu dużo tam tych osób jest kompetentni i po co oni właściwie są skoro przedstawiciele pracują sami na własnych umowach z tego co się orientowałem tam traktują lepiej pracowników czy też rotacją jest co chwile bo ludzie nie wytrzymują może ktoś przybliżyć temat.

Mies

Nie ma wynagrodzenia podstawowego. Jest tylko wynagrodzenie prowizyjne za wnioski ktore sam podpiszesz lub gdy jestes dzwoniącym (umawiającym spotkania) to za wnioski, które spisze ci doradca, ktory pojedzie na spotkania umowione przez ciebie.

Anonimm

(usunięte przez administratora) Te umowy są śmieciowe.. Jak będziesz (usunięte przez administratora) kierowników to dostaniesz zaliczkę około 600 zł na miesiąc. Pieniądze dostajesz za punkty, których praktycznie nikt nie rozlicza, (usunięte przez administratora) wszystko było tylko w teorii. (usunięte przez administratora) Za to że umawiasz spotkania, dostajesz dach nad głową i ciepło w zimę. Nic więcej.

Zgadzam się z opinią moich poprzedników. Sam pracowałem w tej firmie i niestety wyszukując ich obecną nazwę SWM, nie znalazłem żadnej opini, bo z pewnością wtedy nie aplikowalbym. Już od samego początku pracy w tej firmie coś mi nie pasowało. Godziny pracy od 8 - warsztaty, a formalnie od 9 do 17. Oczywiście powinieneś pracować dłużej, żeby mieć większą wypłatę i mieć respekt. Na czym polega praca opisali moi poprzednicy. (usunięte przez administratora). Mówią Ci, że ta praca odmienila ich życie, bo tutaj wiedzą, że "pomagają ludziom". Również to, że w poprzedniej pracy byli magazynierami, a teraz chodzą w garniturze do pracy siedzac przed laptopem i czują się kimś bardzo ważnym. Dodatkowo każdy mówi zarówno kierownictwo i pracownicy, żeby stosować się do rad(usunięte przez administratora), on wie lepiej, on nas nakierunkowal, dał szansę, pokazał co robimy źle, jak mamy się zmienić względem naszego charakteru.(usunięte przez administratora) Firma w różny sposób poszukuje swoich pracowników. (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej można dowiedzieć się zupełnie czegoś innego niż to tak prawdziwie funkcjonuje, żebyś nie odszedł od razu. Nie mówią ci zakresu twoich obowiązków, musisz sam się domyśleć jak cie wpuszcza do pomieszczenia z pracownikami. Radziłbym skomentować ogłoszenia na (usunięte przez administratora), bo aplikanci nie znają nazwy firmy. Dopiero poznają ja podczas podpisywania umowy. Zastanów się przed podjęciem pracy.

(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora). Panele motywacyjne i tworzenie(usunięte przez administratora) więzi, że nie możesz stamtąd odejść. Dzwonisz do obcych ludzi z własnego telefonu, z własnego numeru, robisz w domu bazy firm po godzinach(usunięte przez administratora) wynagrodzenie za miesiąc to około 250-300 zł za minimum 10 h pracy dziennie, niektórzy przychodzą nawet w sobotę. (usunięte przez administratora) Zapraszają Cię na kawy, obiadki, śniadania, byle byś się nie wywalił z tej pracy. (usunięte przez administratora) Samochody w Leasingu, wszystko na kredyt, zabierają ludzią pieniądze z polis, z funduszy inwestycyjnych, a wpłacają na swoje zwykłe (usunięte przez administratora)produkty które ciągle tracą. Jeżeli chcesz złożyć tam Cv, zastanów się 29 razy, bo możesz tego żałować (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Symphony Wealth Management Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Symphony Wealth Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Symphony Wealth Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symphony Wealth Management Sp. z o.o.?

Symphony Wealth Management Sp. z o.o.