Opinie o Grupa Spotted Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Spotted Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Spotted Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Spotted Sp. z o.o. w Lublin

Paula Nowy wpis

hehehe znowu (usunięte przez administratora) wylalo? w 2018 byla juz tu aferka i pelno wpisow desperatow ktorzy wywalono z roboty. prezes postraszyl goworka pozwami i szybciutki wpisy zostaly wykasowane i dwa lata nic sie tu nie pojawialo, a teraz prosze znowu wysyp? Znow pozew na goworka pojdzie i za miesiac tych wpisow juz nie bedzie, a ludzie beda po prokuraturach latac za rzekomo ujawnienia tajhemnic firmy i pomowienia. lepiej sie zastanowcie co tu piszecie bo dominik msciwa bestia, bede nekal wasze wnuki za wasze pyskowanie.

Miłosz Nowy wpis

Oczywiście to nie moje prawdziwe imię bo nie chce mieć jak inny spraw w sądzie za mówienie prawdy o nich. Ja od 2017 nie pracuje i zostałem wywalony z pracy oczywiście wymuszono na mnie szantażem i groźbami porozumienie stron abym nie mógł isc do Sadu pracy. Premii mi nie wypłacili bo powiedzieli ze za krytykę prezesa wylatuje się na zbity pysk i mam się cieszyć ze mój pysk nie został obity. Juz lepiej pracować w macdonaldzie, tam przynajmniej szanują człowieka

Ilya Nowy wpis

Chyba nie można trafić gorzej, jak na tego prezesa. Jest to osoba wyjątkowo pusta i bezmyślna, która potrafi żyć jedynie redakcją i niczym innym. Byłoby to zrozumiałe, gdyby sam nie pracował z ludźmi, których dziś pogania do pracy bardziej, niż strażnicy (usunięte przez administratora). Wymaga od kogoś, a kompetencjami na stanowisku dorównuje tosterowi. Naprawdę dać mu tylko bat i megafon, aby mogł swobodniej drzeć pysk. Jak ma problemy z nerwami, to niech znajdzie sobie pracę, gdzie kontakty interpersonalne nie są konieczne. pracownikow traktuje jak bydło. Chyba ze to blond lalunia to wtedy jest miły i przyjemny. żałosne

Aśka Nowy wpis

Ci najbardziej zdesperowani to pobożne baranki co to pokazuja ile warte są te ich przykazania na codzień lub oldbaby i dziady opowiadające o tym jak to za komuny fajnie było, jedni i drudzy kutaf.ny gdy poczuja zagrożenie wyd.ymia bez mydła by na powierzchni się utrzymać, im więcej egzotyki tym lepiej, mało rozumieją swoje robią i ok,po co młodzi Polacy mają nabierać zcha.ione prostackie nawyki, niech się uczą i zdobywają porządną pracę. Nikt tu pisać nie umie, każdy art to wałek na wałku, w 2018 było tylko pozwów o sprostowania i zawiadomień do prokuratury za 212kk że domis podjął decyzje, że nie będa juz pod artami się pracownicy podpisywac tylko redakcja aby w razie czego minimalizowac straty firmy na odszkodowaniach

Czy po rozmowie w Grupa Spotted Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Lidak

pan Dominik toleruje zachowanie swojego kierownika ktory jest osobą która nadużywa po pracy alkocholu i potem swoją frustracje z przepicia przezuca na pracowników jest bardzo obłudnym i mściwym kierownikiem nie wiem gdzie PIP ? Prezio nie widzi tematu

Łukasz

Nigdy u nas nie było mobbingu. Czasem może ktoś na kogoś krzyknie, albo nazwie debilem, ale nigdy nikt nie był mobbingowany. proszę przestać tak pisać bo szef się wkurza i znów naśle służby na byłych pracowników.

Ja chciałam zgłosić (usunięte przez administratora) ale poszłam na ugodę. firma zapłaciła mi potrójna odprawę jako premię abym trzymała gębe na kłodkę. To było w 2017 i miałam trzy letni zakaz wypowiadania się o tym pod rygorem zwrotu tej kasy. Głupki mogli mi kazac dłużej mordę na kłódkę trzymać hehe. Pozdrowienia dla Marka, Anki, Aśki, Łukasza i Dominika :))))

Elżbieta

Nikt mi tu na pedofila nie wygląda. Ja mam też pensje na czas. Były problemy w 2018, ale już dawno się skończyły a ci co się żalą to są byli pracownicy. jak to mówi nasz prezes o nich : żałosne chwasty ch... im w du... teraz pracuje się super!

Ament
@Elżbieta

I jesteśmy wszyscy zgodni

Mikrołojek

Ja się chciałem zapytać bo mi znajomy mówił, że tam zatrudniają pedofila, czy to prawda? Ktoś c

Ja mogę potwierdzić,że też się przez nich czuję (usunięte przez administratora) bo nie dostawałem pensji na czas. Trzeba się było prosić i prosić i prosić i tylko tłumaczenia, że nam nie zapłacili faktury to nie mam dla ciebie pensji. A dziecko za co mam nakarmić? Myslałem, że to uczciwy pracodawca, a musiałem żebrać o własne ciężko zarobione pieniędzy. Mnie straszyć nie próbowali za to ja powiedziałem że albo pensja albo ide do Inspekcji Pracy i kasa się w godzine znalazła. Niestety razem z wypowiedzeniem. Taka to była praca. Nie żałuję bo robię u konkurencji i tam mam pensje zawsze na czas!

Nie płacili mi za umowę o pracę przez kilka miesięcy. Gdy prosiłam, że nie mam za co dziecka nakarmić to na mnie wrzeszczeli, grozili i straszyli. Bałam się ich. Dopiero kiedy znalazłam kancelarie prawną co się w mobbingu specjalizuje i wysłali im przedsądowe wezwanie to zapłacili. Podobno nie byłam pierwsza. Potem dostałam na facebooku groźbę z fake konta że zadarłam ze złymi ludźmi i pracy w lublinie już nie znajdę. Na szczęście znalazłam i to się tylko czcze pogróżki okazały. Uważajcie na tego pracodawcę bo zdarza się, że nie płaci w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Spotted Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Grupa Spotted Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Spotted Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Spotted Sp. z o.o.?

Grupa Spotted Sp. z o.o.
  • Montażowa 16