Opinie o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Viva Packaging Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Nikt

Bella zamiast tu pisać uczyniliście coś na zmianie żeby to zakończyć? Raczej nie więc nie placz tu a zróbcie coś z tym na zmianie i tyle ogarnijcie się i ogarnijcie kierownika zmiany niech coś z tym zrobi

Felek
@Nikt

My mamy coś czynić?? My nie jesteśmy od tego..... To po pierwsze, po drugie dorosły chłop i mamy mu mówić że nie powinien spędzać większość swojego czasu u jednej koleżanki?? My mamy mu mówić jakie ma obowiązki? My mamy mu mówić że nie wypada bo jest w pracy i powinien się zająć pracą??

Bruceh

Weź przeczytaj co to "interpunkcja"

Trzymająca Wacka
@Bruceh

Łoł poljonista się trafił heheh.

Nikt

A tak szczerze do wszystkich co tu piszą swoi nie swoi wszyscy jesteśmy pracownikami i wszyscy mamy swoje obowiązki do wykonania za co nam płacą więc wykonujmy je a nie płaczecie nad rozlanym mlekiem nie pasuje trza było się nie zatrudniać tu i tyle kurcze powaznie ludzie jesteście dorośli i tak się zachowujcie a nie jak 5 latki ja nieche mi się nie podoba jest be. Jest be to szukaj lepszego i tyle

kasa
@Nikt

Jak by lepiej płacili tylko to

Nikt

A po 3 skoro wam tak tu źle to się zwolnijcie i znajdźcie lepsza pracę fizyczna i (usunięte przez administratora) głupot bo po tyle maszyn bo trzeba robić No ten m 15 maszyn ten ma 2 tubowe i już płacze ojej powqznie to po uj do (usunięte przez administratora) nędzy tam szedłeś ja się pytam po uj trza było zostać na mediach co za ludzie nikomu nie dogodzisz nikomu

Ojciec
@Nikt

Kolega chyba lubi być wykorzystywany w pracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Nikt

Po 1 czepiacie się zastępców kierowników to wam odpowiem co umieją to robią po 2 Ok kazdy ma swoje faworytki zgadza sie tego nie powinno być ale jednak jest na to wpływu nie mamy i nie będziemy mieli ale po 2 resztę da radę ogarnąć tylko trza się zgrać zgadać a nie tylko tu pisać pomyślcie pisać tu każdy potrafi e żeby ogarnąć bajzer Na swojej zmianie to już nie ma chętnych każdy czeka na sweet news więc się zastanowcie

Nikt

Waleczny płaczesz przy 15 maszynach na głowę a przy 17 byś się zesrał?? Gamoniu jak trzeba to trzeba w wyjątkowych sytuacjach płaczesz przy 15 chciałbym zobaczyć jak ty te 15 obsługujesz najpierw ogarnij te 15 potem płacz a jak ogarniesz 20 jak ja to wtedy będziesz kozak i będziesz mógł płeć glupoty które piszesz bo narazie jesteś cieniutki jak niteczka a oskarżasz ludzi którzy nie są tego winni

Nikt

Waleczny sorki skoro komuś giną pieniądze z szatni to i jest meldowanie po co idziesz do szatni w godzinach pracy ?? Dobrze stołówka przerwa ok fajka ok po co się czepiasz meldowania tak zwanego przez ciebie do szatni ?? Nie masz pracy ?? Tylko chodzisz na palarnie stołówkę i szatnie ? Zajmij się praca ;)

tropek

Nie radzę tu nikomu przychodzić najgorszy magazyn od czasów wojny

@tropek

To jedz na Ukrainę

@tropek

Mi się tu podoba

wojna

Coś czuję że jak Chiny pomogą Putinowi to Polacy przestaną robić w Vivie oj ciężkie czasy dla Vivy nie będziemy tyrać dla zdrajców

rachunki
@wojna

Masz rację jak Chiny pomogą Putinowi to branża chińska upadnie razem z Viva i będzie spokoju Hongkong już chce dać 100milionow dolarów Putinowi na wojsko brawo xd

brygada b

Teraz będziemy robić tylko na rachunki bo Viva nie da ci kasy więcej ich stać na drobne a sobie resztę a gdzie tu żyć od 10 do 10 ja cały czas czuje że robię w czerwonym krzyżu

Stefan

Co się stało? Nie chcieli wykonać swojej roboty? Przecież mają za to płacone...

Waligrucha

A który to ma taki kaldun?

Pracownica

Niemiła, czepliwa i stronnicza liderka, każdy wyżej stawiony mega przemądrzały i zarozumiały.

@Pracownica

Niestety w tej firmie nie awansujesz. Jak chcesz to możesz przyjąć się do czarnej roboty. Nawet nie wieszają ogłoszeń na tablicy. Przyjmują swoich na lepsze stanowiska. Teraz też szukają kierownika magazynu, ale nie życzą sobie kogoś z firmy. Przyjdzie pewnie znów ktoś po znajomości. Nikt nie informuje w firmie , że jest rekrutacja na to stanowisko. No i wymagają angielskiego. Jak w tym kraju nawet prezydent nie umie po angielsku ;)

Ada

Nie chcą nikogo z firmy bo widocznie nikt nie spełnia wymagań, już jednego z magazynu dali na zastępcę i wnioski są.....I nic w tym dziwnego że wymagają znajomość języka bo chyba logiczne że na takim stanowisku trzeba się umieć porozumieć. Ale możesz startować na prezydenta jak masz problem z językiem....

Jaka umowa obowiązuje w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Były szczęśliwy

Przez agencję masz umowę o pracę i co miesiąc przedłużają o ile przedłużą, ale tego wcześniej się nie dowiesz. A przez firmę dostaniesz się jeśli jesteś koleżką lub po rodzinie z kimś na stanowisku typu lider lub kierownik.

Umowa o pracę co miesiąc bez większych powodów nie zwolnią wystarczy przychodzić do pracy i w miarę pracować . A przez firmę to jak w kodeksie pracy po 1.5roku ewentualnie trochę wcześniej raczej min 1 rok przez agencję.

Brzydka prawda
@Odpowiedz

Dokładnie czasy gdy viva zwalnia masowo się skończyły, teraz pracownik jest na wagę złota aczykowiek też musi się nadawać do pracy , wyjawiać chęci oraz zaangażowanie nie wystarczy przyjść i być odbębnić 8h i do domu...

koleś
@Brzydka prawda

a sa podwyzki jak sie dostaje umowe o prace ?

Asystentka kadrowej

Obcych przyjmujemy przez agencję. Nie ma zmiłuj. Kilka miesięcy muszą odbębnić przez pośrednika. A tych po rodzinie zatrudniamy od razu przez firmę. Myślę, że sprawiedliwie. O swoich trzeba dbać.

Fajfus
@Asystentka kadrowej

Chwalisz się czy zalisz bo to nawet smieszne nie jest tylko żenujące wręcz ... No tak bo SWOJ będzie z ucha strzelał. Żenada poziom hard.

Abcd
@Asystentka kadrowej

Chyba,że masz dobry kontakt z zastępcą kierownika to wtedy i też może coś ogarnąć, nie tylko SWOICH zatrudniają ???? zwłaszcza jak jesteś kobietą i jesteś ładna i trafisz na zmianę A do Stasia......

Konik
@Abcd

O tak, wtedy możesz liczyć na wszelką pomoc z jego strony, bo do własnych obowiązków zupełnie się nie garnie...

Prawda o zmianie B

Radziu ile trzeba przynieść kiełbasy kierownikowi? Żeby nic nie robić cała zmianę tylko siedzieć na telefonie

!!!

Pewien mechanik niech się żona zajmie, a nie lata za małolata.

Siffredi
@!!!

Daję radę obydwu czasem obydwu naraz a czasem jeszcze z kolegą, nikogo nie zostawiam nie zaspokojonego.

Żona
@!!!

Czyżby zazdrość.... Zajmij się sobą i czubkiem własnego nosa, aż tak serduszko boli?

operator
@!!!

Maolatki au maolatki są tu maolatki jedna w Vivie tańczy na stul

Akoub
@!!!

Żoną,jak żoną, ale robotą.. Nie Raz jest sytuacja, że zaczynają pracę dopiero po godzinie.. oczekiwanie na naprawę też czasami trwa wieki.. tego nikt nie kontroluje.. przerwy robią siebie u siebie w kanciapie, później nic dziwnego, że na papierosa co godzinę latają.

lód ekipy
@Akoub

po pierwsze na dobrego fachowca trzeba czekać ;) a po drugie dużo się tym wszystkim interesujesz pewnie nie masz czasu na pracę.

Fach
@lód ekipy

Hehe, tak szczerze to do fachowców to im wiele brakuje więc o czym my tu mówimy, co to za fachowiec który nie potrafi ustawić poprawnie matrycy? Dużo by pisać, i wymieniać, ale taka prawda że długo się czeka aż szanowny fachowiec przybędzie Jak taki dobry fachowiec to czemu tak się marnuje?

hhhjj
@Fach

Ni nie są fachowcy coś zrobią o za pięć minut to samo czemu tyle awaria mają maszyny i operatorzy się denerwują ta praca wykańcza

@Ciekawski
@!!!

A który to mechanik taki jurny?

Psi patrol

Praca sama w sobie nie jest zła natomiast atmosfera bardzo nieprzyjemna w szczególności na zmianie B. Kierownik ma się za wielkiego pana, ma wytypowane osoby które poważa plotkując z nimi ( między innymi Anie.j i Madzię.w) . Na nocy każdy robi co chce, kierownik wjeżdża na hale i sprząta samochód ale przecież mu wolno bo ma układy z kadrową, kolezanki wychodzą na papierosa co godzinę. Liderka fałszywa, obgaduje także tej zmiany nie polecam. Jak dobrze ze już jestem na drugim dziale.

Stahu Sewali
@Psi patrol

A skąd, plociuchu wiesz jak nie ma ciebie na tym dziale, sama piszesz. Najlepiej zajmij się pracą a nie plotami - pewnie sama biegasz na papierosa co pól godziny, jak to wszystko tak wiesz!

Stahu Sepóka
@Psi patrol

Do roboty bo jest 03:43 a ty na telefonie i pier ploty

Pan idealny
@Stahu Sewali

Pewnie piszą to pupile pana kierownika ha ha. Pilnujecie żeby wam się nie ukróciło, dobre…

X
@Stahu Sewali

A skąd wiesz że nie jestem. I jak da się zauważyć,to nie pierwszy taki osąd właśnie tej brygady.

Jontek Tyswali
@X

Ja tnę pomiędzy każdym pośladem swoją szablą i tiebia toże! Nawet na zmianie - no!

Nowy pracownik

Witam! Od poniedziałku zaczynam pracę w Viva i jak czytam niektóre opinie to troszkę mnie to zniechęca.... Bede w brygadzie (usunięte przez administratora) Może ktoś napisać jak jest?

@Nowy pracownik

Pójdziesz sam zobaczysz , nie opieraj się na opiniach które nieraz są nie prawdziwe ...

@Nowy pracownik

To zależy czego oczekujesz i czy ekipa ci przypasuje. Osobiście pracowałem w gorszych firmach. Trzeba przyjść i sprawdzić samemu

Były

Przekonasz się sam...

biedny

Ludzie bliżej Warszawy błonie otwierają magazyn operator tu co robi tam samo tam ale ma 4 tys na rękę w Vivie nie ma co liczyć na to bo to (usunięte przez administratora) są trzeba uciekać potrzebują nawet na olx są te ogłoszenia po co robić tu za grosze skoro tam robisz to samo i masz 4 tys netto z darmowym dojazdem Adamowski nie da wam zarobić daj ile sobą w spokój z Viva

@biedny

Dziękujemy za podwyżki wynagrodzeń, ale tak naprawdę wchłonęły je podwyżki czynszu, wywozu (usunięte przez administratora) gazu do aut, paliwa i za chwilę podwyżki cen prądu. Nie wspominając o zakupach podstawowych artykułów. Wyszło z tego takie wyrównanie... żeby starczyło na rachunki.

Rumun
@Biedak

A to wina vivy że wszystko podrożało?

@Rumun

Nie. To wina tego (usunięte przez administratora) z rządu. Choć fakt jest taki, że Viva była firmą, która zawsze była o krok do tyłu z zarobkami, w porównaniu do innych firm w okolicy

trochę

Trzeba zmienić pracę mój znajomy robił za grosze teraz poszedl do innej i stać go na wszystko tu się nie dorobi człowiek niestety taka prawda tu ludzie wegetują a nie zarabiają operator w inne firmie ma 4 tys na rękę a tu nic się nie zmieni wy jak chcecie to róbcie mi tylko żal ludzi co ich w h u j a robicie dorabianie się na pracownikach gratulacje żegnam

Viva

Powiem krótko i na temat diesli Adamowski nie odejdzie odejdą ludzie on tą Vive posyła na (usunięte przez administratora) z tego co wiem z nas bierze lepszą kasę a tu co człowiek robi ciężko są grosze panie Adamowski gdzie są ludzie do pracy po tych śmiesznych podwyżkach podobno jest kilku to proszę zatrudnić musisz pan odejście miej pan odrobien chonoru i sam zrezygnuj

Magic Dildo
@Viva

Ty dzbanie jeden ???? co ty tu odpierdzielasz zastanowiłeś się chociaż co ty pieprzysz ? Firma ma się dobrze tylko takie nie prawilne mordy zamiast pracować to tu konfiturują to nie Hydepark, powiem jedno jak odejdziesz napewno będzie lepiej dla wszystkich. Także pozdro byczku ????

hybi
@Magic Dildo

(usunięte przez administratora)to ty jesteś na bo z biura jesteś każdy odczowa drożyznę ty z biura masz dobrą kasę (usunięte przez administratora)tu wiadomo zaklejc mordę najniższą krajową ale do czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viva Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 9 to opinie pozytywne, 189 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Al. Xx-Lecia 23D
    96-515 Teresin

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.