Opinie o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Viva Packaging Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Bella

Na zmianie A u pana zastepcy kierownika Stanisława poważanie mają tylko młode i ładne dziewczyny mogą liczyć na jego pomoc starsze się nie liczą.Przygruchal sobie młodą operatorke i nie odstępuje jej na krok do tego stopnia że nie ma czasu zająć się własnymi obowiązkami.

Mono
@Bella

Wszyscy to widzą,tylko nikt wyżej nie reaguje. Ciągłe rozmowy przez telefon, jak i pisanie.Nowe operatorki muszą radzić sobie same bo zastępca nie ma dla nich czasu bo poświęca swój czas komuś innemu.

Kasztan
@Mono

Dokładnie może w końcu ktoś zareaguje na to co wyprawia pan zastępca Stanisław J ze swoją oblubienicą Agnieszką CH. Tu jest zakład pracy. Jak tak mają się ku sobie niech spotykają się po pracy.

Biedna viva

A propo kogoś wyżej, Pani Alicjo kiedy będą paski prawie od roku ich nie widzieliśmy....

@Biedna viva

Firma nie ma obowiązku dawać ich. Jeżeli masz potrzeba to trzeba się pofatygować i poprostu iść do biura, nic trudnego.

@Ona

To idź i próbuj szczęścia. Powodzenia może tobie zostanie wydany

@Biedna viva

Już nie rób z siebie takiego nieszczęścia że nie potrafisz takiego czegoś ogarnąć ????

Miki

Ludzie piszą a oni nic sobie z tego nie robią nie mają wstydu za grosz nadal prowadzają się wspólne śniadanka poprostu gwiazdy Vivy powinni dostać jakąś nagrodę za popularność

Ehh szkoda mi Ciebie , naprawdę

Marian
@Miki

A ja widziałem, że już nie siedzą razem na przerwie, a nawet jak siedzieli to co złego jest w siedzeniu obok. Przecież każdy może usiąść obok niej czy obok niego i zjeść, nawet ty. To jest strona o opiniach o Vivie i bardziej na temat jest brak pasków z wypłaty i śmieszne podwyżki.

Dolina
@Marian

No tragedia bo pasków nie ma... Śmieszne podwyżki?? To idź tam gdzie płacą więcej, i dają paski... Nie tylko posiłki są wspólne, ale i chodzenie do toalety jak i papierosek...

Ciekawy
@Dolina

A od kiedy to pan S chodzi palić? Co do toalety to nie wiem, nie pilnuje, bo w tym czasie zajęty pracą jestem, ale zastanawia mnie czy jak ona pójdzie (usunięte przez administratora) to on ma czekać przed łazienką chociaż też mu się chce, czy jak on wejdzie, to ona ma wchodzić sprawdzać czy go tam nie ma przypadkiem i czekać aż wyjdzie. Jak macie czas patrzeć i liczyć kto kiedy i ile razy srał, czy pierdział i ile papieru zużył, to widocznie pracy za mało. Jak wejdę z tobą w tym samym czasie do kibla to nie znaczy, że cię pilnuje, to znaczy, że chciałem się wysrać, albo wyszczac akurat w tym czasie.

@Biedna viva

A mi Ciebie :) ja nie narzekam na zarobki i że nie mam paska :)

Bruno
@Ciekawy

Jaka pracą zajęty?? :) jak widać jest mało zleceń obecnie to co takiego robisz.... :) uważaj żebyś się nie przepracował ????

@Ona

O zarobkach to nic nie było wspomniane w mojej wypowiedzi.

Fach

To jest napewno tak np biedny szczęśliwy :) albo biedny bo paska nie ma :)

operatorki
@Mono

Ja bym przypilnował operatorki i żeby pan Adamowski ich pogonił do roboty ciągle telefon jak nie chce im się robić mechanika ciągle awarie zgłaszają i w końcu było by mnie obgadywania innych bo niektóre tak obgadują aż z twarzy to widać która jest taka

@operatorki

Sam dajesz przykład ja w telefonie siedzisz

firma

Witam poszukuję pracy operatora pracowałem w Błoniu przy produkcji stawka była operatora 4100zl czy mogę mniej więcej tu tyle samo zarobić bym miał bliżej niż na blonie

Dobre :-)

Producent
@firma

Dopisz brutto czy netto bo to bardzo istotne

Ble

Człowieku ludzie robią tu po 15 lat i takich pieniędzy na oczy nie widzieli

Paulina
@Ble

Coś Ty, za mało? ;) A tak poważnie o w takim razie ile się tu aktualnie średnio zarabia? Bo chyba nie na każdym stanowisku tyle samo?

gret
@Ble

To bida u was powodzenie to huk wolę dojeżdżać niż tu robić

biva
@Paulina

Szkoda gadać ludzie więcej za zamiatanie ulicy maja tu cię (usunięte przez administratora) na kasę (usunięte przez administratora)

Ble
@Paulina

Zależy od miesiąca od 3000 do 3500

mistrz
@Ble

Ja w Marsie w Błoniu jako operator mam 4260zl plus premia i wyniki za osiągnięcia i słodycze za pół ceny ale naprawę u was tragedia wesołych świąt

Rybak
@mistrz

A byłeś na opiniach Marsa?

Turek

Najgorzej z plotkami podobno jest na brygadzie A tak plotkuja operatorki zmyślają a a pan Stanisław podobno chodzi koło dziewczyn zbiera plotki wymyślone i przekazuje

Xxx
@Turek

Tym komentarzem pokazujesz, że jesteś taka sama plotkara jak cała reszta. Pasujesz do tej firmy. Takich pracowników tu trzeba.

smyk

Czy dostał już wynagrodzenia za marzec

vikgy
@smyk

Jeszcze nie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Kluska

Pamiętam jak przyszłam do Viva to śmiały sie ze mnie bo nie jestem jakas piękna a im wszystko przeszkadza i by tylko puczaly i mówiły co mam robić i tylko sie śmieją

Bit

To zabieraj się na co czekasz a nie żale wylewasz na tej stronie :-) he he he he

Dóży Klóh
@Bit

A sio, baraninko - gdzie ty te żale wyczytałeś w moim poście - bałwankó. Hi hi hi hi hiiii

Dora

Ciekawe jak pracodawcy zachowają się w obecnej sytuacji. Jak na razie wszyscy nabrali wody w usta i cisza. Wszystko drożeje. Paliwa i opał drożeją. Kredyty po 60 % w górę za ratę. Żywność droga i drożeje. Ogólnie wszystko w górę. Plus zdjęty VAT, który za chwilę wróci. Jak wynagrodzenia nie ruszą w górę, to będzie rozsądnie jedynie stać pod lidlem i żebrać. Razem z tym Ukraińcem bez nogi. Naprawdę za chwilę przestanie opłacać się jeździć do pracy.

artur
@Dora

Ja nie wiem co dalej będzie z dnia coraz drożej święta aż się boje tak nas Viva urządziła dziękujemy Vivie za biedę brawo

Ad
@artur

Chyba nie Vivie. Nasz rząd tak jedzie z podwyzkami

Viva
@Ad

To pracodawca powinien też podwyższenie płac

las keczap
@Viva

jak by przy wzroście inflacji rosły płace to wtedy inflacja by dalej rosła, nałuczcie się ekonomi

Tosia

Powiem tak niema sensu sobie tu ubliżać, nikt z ludzi nie jest doskonały, fakt że plotki nie są przyjemne. Myślę, że jeśli ludzie sami nie chcą się zmienić, nic na siłę się nie zrobi. Ważne aby każdy był w porządku ze sobą i pracował tak jak uważa za słuszne. Na pewne rzeczy i ludzi niema się wpływu, najlepiej od plotkujacy się trzymać z daleka.

@Tosia

To prawda uczciwi i szanujący pracę pracują już długo gorzej z tymi co teraz przychodzą zapewne obeszli wszystkie firmy i nikt ich nie chciał, pracuje tu już długo i widać jacy ludzie przychodzą i z jakim podejściem do pracy wie nie ma co się dziwić ze opinii przybywa przez właśnie takich ludzi nie mają odwagi przedstawić się bo to jest dopiero odwaga

Franek

Popatrz , sam sobie w postach zaprzeczasz i już widać że plotki to pierwsza rzecz i ciekawość. Myślę że nowi też liderzy co niektórzy powinni być i nie oceniać ludzi z plotek albo z tego że jej koleżance się nowa osoba nie podoba tylko zająć swoją pracą i być liderem z prawdziwego zdarzenia. Myślę jednostka ludzi tylko tam nie plotkuje i ma swoje sprawy oraz ciekawsze życie niż obrabianie komuś (usunięte przez administratora) .

Benek

Zapewne odchodzą przez takich ludzi jak Ty, widać po Twoim poście jaki ideal z Ciebie.

@Benek

Zapewne należysz do tych co obeszli dookoła firmy a uwierz mi tu sporo ludzi z odpowiednim podejściem do pracy a gdyby tak choćby na miesiąc zostawić tylko takich ludzi jak ty firma by już nie istniała ale z drugiej strony dzięki takim ludziom jak ty inni znaleźli nowe hobby czytając i śledząc te brednie

Blokarz

Uważaj żebyś ty nie odszedł bo możesz być następny ciepły stołek nie trwa wiecznie

Bit
@Benek

Odchodzą i będą odchodzi dzic przez liderów niedoukow i pracowników po adamowskim nie wspomne zawsze tu tak było i będzie ...jeszcze wiekszosc będzie zwolniona a bardziej umów nie przedłuża cały rytuał vivy

Brygida

Czuję się w obowiązku przeprosić… …przeprosić wszystkich, którzy woleliby, , żebym była starą, rzężącą zgredziarą, żebym miała przynajmniej ze 20kg na plusie i żebym stale narzekała, jak mi źle i jak to inni mają lepiej. I żeby mi wypadały włosy, i żeby mi się powykręcały oczy, i żeby COKOLWIEK, byle mi ????. Wiem, że jest tutaj takich ogrom. Ogrom ludzi, którzy uwielbiają obserwować ludzkie porażki, problemy, tragedie… uwielbiają, bo tylko wtedy nie czują się gorsi i wtedy udają wspierających, chichocząc po kątach, że komuś nie wyszło. Dla nich każdy szczęśliwy, spełniony człowiek, to jawne zagrożenie ich pozycji i stabilności psychicznej - jak to? Jak TO możliwe, że ona ma, a ja nie? A to pinda! Zaraz jej nawtykam, bo tak być nie może! ???? Drodzy! Ogromnie Wam współczuję, ale pozwólcie, że nie będę łączyć się z Wami w Waszym bólu, bo… w (usunięte przez administratora) go mam. Pijąc właśnie Wasze zdrowie, przepraszam więc, że jestem taka (usunięte przez administratora) Tak wyszło.

Nikodem
@Brygida

Nic dodać trafione 100 procent Tylko nie wiem czy nie będziesz teraz alkoholiczka :)

Fryderyk
@Brygida

Bardzo trafny wpis, olać fałszywych,zakłamanych plociuchw, nic nie jest wieczne nawet liderzy czy kierownictwo, nie tacy rządzący byli i już ich niema.

Etniczna
@Brygida

No szkoda mi Ciebie, ale tak naprawdę jak byś miała to gdzieś to nie pisała byś tego na forum -:) a może dla nas właśnie jesteś taka jak napisałaś na początku, hehe -:) Nie możesz być zagrożeniem bo widać nisko się cenisz....

Fryderyk
@Etniczna

Etniczna a Ty kim jesteś żeby oceniać ? I piszesz Nas czyli wychodzi szydło z worka że płoty i jeszcze raz płoty, widocznie zabolały Cię słowa a raczej Was słowa Brygidy skoro odniosłaś się tylko do Jej komentarza:) Potwierdzilaś tym samym wcześniejsze komentarze wielu osób, ludzi nie trzeba się bać a jeśli jesteś taka idealna to się ujawnij :)

Napoleon
@Etniczna

To hehe w kilku postach się powtarza jak to pisała jedna i ta sama osoba pod kilkoma nickami :-) Powodem mojego posta jest informacja, dla Waszej wiadomości ,że wszystko zostaje w sieci,trochę informatyki i IP też nie jest trudne, Tak więc się zastanówcie zanim kogoś ocenicie bo jednak dużo prawdy w tych postach o formie i Was samych jest :-)

@Etniczna

Etniczna a Ty gdzie napisałaś jak nie na forum :-) więc po co do kogoś gorzkie żale :-) jak to łatwo komuś łatkę przypiąć tylko najpierw trzeba ze swoich butów skorzystać

@Brygida

Masz , rację choć myślę że ten post to taki jest na przekór, lecz nie przejmuj się dzisiaj Ty jutro ktoś inny, trzeba mieć kozła ofiarnego. Szkoda tylko ,że każdy tu piszący i mający się za takiego idealnego człowieka ma za koszulą nie jedno bo takie jest życie.

Xerm_men
@Etniczna

Dla Nas, zapewne post pisany pod publikę z przyjaciółkami :-) szkoda tylko , że taki krótki, jestem w pracy i bym coś poczytał jeszcze

Brygida
@Brygida

Witam, chciałabym powiadomić, iż post nie był związany z pracą w Viva, nie znam tej firmy, post był zamieszczony na wielu portach w kwestii naukowej.

@Etniczna

O widać następna nieskazitelne towarzystwo sami dobrzy ludzie oprawić w ramki i się modlić ,towarzystwo wzajemnej adoracji do plotek może by paniusie coś o sobie i swoim życiu napisały a nie takie mocne w grupie.

Look
@Blokarz

A co Cię obchodzi kogoś życie? Po co ma pisać o sobie? Mało masz pracy?

@Look

Żenada :-( Filip z konopi przeczytał jeden post wyjęte z kontekstu i udaje maczo I jak ma być dobrze w Vivie jak usłyszą słowo. a dodają bajkę

Bezczynnie

Dajcie już spokój z tym pisaniem tu, bo to bez sensu. Mi się akurat dobrze pracuje w tej firmie. Odniosę się do plotek bo widzę że jednak najbardziej o to chodzi, to czasem się coś usłyszy ale co z tego? Widzę że tu na forum się już zrobiło o wiele gorzej niż jest w rzeczywistości w firmie.

@Bezczynnie

Nieprawda zależy może to d zmiany

Afrodyta bez oblężenia

Plotkujacy to jest ktoś bez własnych zasad i bez własnego sumienia, żeby ukryć swoje błędy interesuje się kimś tylko najpierw zobacz plotkarzy czy Ty jesteś bez skazy i czy aż tak bardzo masz ubogie życie że interesujesz się cudzym Wstyd i jeszcze raz wstyd ! Wszystkim plotkarzem jęzory powycinac ????

@Afrodyta bez oblężenia

Żeby tacy bystrzy w pracy byli byli jak w plotkowaniu

Posejdon
@Afrodyta bez oblężenia

Oj tak żeby tak pracowali jak obgadują to byłoby super sami psują atmosferę no cóż tak to już jest

Roma
@Posejdon

Tak żeby starzy pracownicy byli tak zaangażowani w pracę a nie plotkowanie to już byłby sukces ????

Zyt

A ty jesteś bystry w pracy czy bawisz się w płoty jakoś każdy się tam (usunięte przez administratora)

Viki
@Roma

Nigdy tak nie będzie, dlatego że taki jest świat i tacy są ludzie.

Dżordż Kogót
@Afrodyta bez oblężenia

Afrodyta bez oblężenia powiedz z jakiej jesteś greckiej wyspy a pojadę, zabiorę ciebie i zamknę w swoim kurniku. Ty wiesz po co!

Alfred
@Afrodyta bez oblężenia

Ty to widzę że święta jesteś, hehehe.... Wstyd mi za Ciebie, i Twoje podejście.Szkoda że nie wiem kto to pisze wtedy można by było Ciebie ocenić czy jesteś taka idealna....

@Alfred

A czyżbyś taki idealny ? I raczej plotkarz skoro tak bardzo kto i co i dlaczego w wogole i po co ! A ocenę może zostaw sobie skoro na pierestaly uderzasz.

@Afrodyta bez oblężenia

Takie wywody to nie tu bo ludzie nie rozumieją oni tylko czynią

fred

Na Wielkanoc ceny rosną może Viva dała by coś od siebie by przeżyć przy tych cenach

ak
@fred

Tak da ci kopa i życzenia śmieszne od Adamowskiego ble ble ble ble

Dostaniemy wolne :-)

@fred

Jak ludzie mogą dostać cokolwiek jak jedyne co to jak widać po wpisach żyją czyimś życiem a reszta ich nie obchodzi przychodzą do pracy jak roboty, nawdychaja się czyiś spraw, obróbka dupę komuś i pójdą do domu i tak 365 dni

Była pracownica Vivy Magda

Napisze tak, jacy tu wszyscy są wygadani i jak wszyscy wszystko wiedzą nawet kto pisze , szkoda tylko , że jak potrzeba naprawdę się odezwać to każdy milczy i udaje ,że wszystko jest ok, i wszyscy robią piękne oczy. P.S skoro Pani Doris jest jasnowidzem , może też się sama przedstawi może wtedy na Pani temat się dowiemy czy Pani tak pracuje zaciekle.

Xerm_men
@Była pracownica Vivy Magda

Dokładnie, nie jedna już tu afera była i nie jedna będzie, ale lepiej powiedzieć o kimś niż o sobie. Każdy taki idealny jest jak sprawa nie dotyczy jego a mówi drugie to jest zabawne dopiero, dziwię się jednocześnie, że ludzie zazwyczaj są tak bezczelni że drugiego by zdeptali aby wybielić siebie że wszystkiego.

@Xerm_men

To ciągle afera goni aferę a ludzie się tym żywią mają satysfakcję to ciemnogród

Konfidentzmjanowy

Moja przelozona powiedziała, że od jutra mamy przynosić czepki z domu, bo firma tnie koszty.

Vera
@Konfidentzmjanowy

Ja to myślę że przełożona powinna kupić czepki w końcu ma więcej na godzinę

@Konfidentzmjanowy

Ależ ty masz bujną wyobraźnię, ktoś kto tu długo pracuje doskonale wie że to nie prawda czapkow jest wystarczająco dużo i są to czepki jednorazowego użytku więc nakładasz ile chcesz

Zatorski

To była odpowiedź zapewne na Twój komentarz od parady !

@Konfidentzmjanowy

Mało się postarałeś w tym poście, można było coś innego wymyśleć.

Klepaczowa z PO
@Konfidentzmjanowy

No to sklep jej w nagrodę te jej tłu(ó)ste zady a niech ma troche radochy.

@Konfidentzmjanowy

A to taki dobry kontakt masz z tą przełożona czy aż tak pusty jestes żeby takie posty pisać , nie trzeba zabłysnąć na zmianie i z wpisem pokazać się jaki maczo jestes

Aldona

Trochę już w tej firmie nie pracuje, pamiętam czasy jak sam Adamowski potrafił powiedzieć ,że jak komuś się nie podoba to drzwi stoją otworem, jak zwalniali za nic. Plotki były gdzie się stanęło i zależy z kim to każdy o każdym plotkował nie oszczędzając przy tym liderów nawet te psełdo przyjaciółki i przyjaciele, a już jak kogoś w pracy nie było to dopiero było obgadanko, w stolarze też można było posłuchać. Co do pracowitości to też różnie bywało i nie piszcie tu teraz takich zamglonych komentarzy. Nie polecam tam pracy, chyba ,że musisz . Będą tam donosiciele się trzymać stołka bo jedno co mogę napisać to jest lekka praca .

@Aldona

To prawda ja jeszcze bym dodała że na przerwie też siedzą paniusie nie wiadomo ile i na papierosa jednym można co chwilę a innym wogole tylko trzeba papierosa wliczać w przerwę sobie jeszcze najlepiej pampersy założyć.

Kamil

Ale po co jak można swoje słabości zabić plotkowaniem o innych to jedno A drugie to jeśli lider na takie rzeczy by nie pozwalał to byłoby dobrze lecz lider jak jest afera na cały zakład zrobi wykład a jak ktoś plotkuje to na to przystaje i nawet powiem że w tym uczestniczy Trzecie to jest tak że nawet wysyła żeby. Płot się dowiedzieć A najfajniejsze jest to że jak jest afera bo nie jedna była jak pracowałem i zapewne nie jedna będzie to najbardziej milutkie i zdystansowane przy liderze są największe plotkarze to dopiero jest teatr warty danego człowieka . Pracowałem w Vivie i wiem że tam zawsze będziesz zerem jeśli nie będziesz plotkować a przede wszystkim donosić taka jest prawda

Była
@Kamil

I znowu jak nie Lider to kierownik to zastępca to jeszcze ktoś inny dajcie sobie już spokój nie macie życia prywatnego i problemów? To przecież od nas pracowników zależy jaka jest atmosfera i czy Wyżej wymienieni się czepiają czy nie, dajcie sobie już spokój tyle dzieje się teraz na świecie a wy jedno i to samo, żale, żale i ploty

Była pracownica Hania
@Była

Z przykrością muszę stwierdzić że nie masz racji, chyba że nie pamiętasz wielu rzeczy i wielu rzeczy nie wiesz albo chcesz się podlizac. Nie pamiętasz jak Pan Adam wyrzucał ludzi za nic z pracy ? Przecież ta firma z tego słynie, nie wiem czy jest jeszcze jedna taka firma w której się tak robi że jak ktoś komuś i jeszcze komuś się nie spodoba to tu nie napracuje. A co Liderzy nie powywalali ze stanowiska innych liderów ? Więc pracownicy robią to samo plotkują bo może ktoś zostanie zwolniony,komuś nie przedłuża umowy bo przecież po co człowiek ma dbać o drugiego człowieka i go wspierać . A te wszystkie kobiety co tak prawią piękne słowa są na początku są najbardziej szydercze.

Leon
@Była pracownica Hania

Zgodzę się z tą opinią , lecz nic na to nie poradzimy jedno co pozostało to pozostać sobą że ze wzgledu na wszystko bo warto mieć wartości i być człowiekiem. Więc myślę że nie warto pisać nawet złych opinii kiedyś i tak się za wszystko zapłaci zarówno za zło jak i dobro.

ADA
@Była

To że powstały plotki to było do przewidzenia bo jeżeli zastępca spędza połowę swojej zmiany u kogoś to nie dało się tego nie zauważyć, co odbiło się na całej zmianie. Bo ile można czekać na etykiety, czy polecenia od zastępcy, już nie wspomnę o takich normalnych obowiązkach jego, czy zwykła pomoc innym , jaki przykład daje? Nikt nie przychodzi do pracy żeby się denerwować bo nie potrafi zorganizować pracy sobie i innym.

masz
@Była pracownica Hania

Masz rację sami plotkarze patrzą ci wieśniacy ci na ręce a z wyrzucaniem pl udzi też prawda przez 3 lata byłem wzorowym pracownikiem dobrze pracę wykonywałem i mnie wyrzucili za nic chyba że za ciężką pracę i jeszcze się śmiali pod nosem tu czy się starasz czy nie i tak mają to gdzieś miejcie (usunięte przez administratora) na tą pracę pilnujcie się ludzie bo następny możesz być i ty oni mają was za nic aby tylko zakazy robią wymyślają na siłę i płacą grosze mnie (usunięte przez administratora) przez ten 3 letni okres na 2.900 każdego miesiąca kasa się nie zgadzała a za twoją kasę się bawili nigdy tfuu na frajerów i cwaniaków karma wruci bug wszystko widzi topadnie i was sprawiedliwości (usunięte przez administratora) pracownika pożądanym co uczciwie pracują trzymajcie się może was nie wyrzuca

roboty
@masz

Masz rację u mnie to samo nie mam do nich żalu porostu ich nie obchodziło że mam na utrzymaniu rodzinę dali wypowiedzenie i tyle teraz mam stałą pracę takie życie pamiętajcie o dzie z Vivy jak was zwolnią miejcie honor wyjdźcie z podniesiona głową Viva jest nie warta oni od samego początku mieli was za nic ale dużo pracy jest nawet teraz puki żyjecie i macie siłę roboczą to dacie radę pozdrawiam pracowników Vivy

Gucio
@masz

Wystarczy, że ludzie przeczytają tylko trzy słowa z twojego komentarza i będą widzieli z kim Viva ma do czynienia przypomnę wruci, bug, topadnie pisze sie wróci, bóg, dopadnie widocznie viva za wysoki poziom dla Ciebie dla ciebie napisze z dużej litery żebyś chociaż na chwilę poczół się dowartościowany

Stahó Zdóżymwibratorem
@Gucio

Heheheh polonista się znalazł - kto powiedział że (wruci) jest źle napisane - znaczenie jest tożsame. Hheheh aby było ciekawiej to teraz się pisze np: - w Ukrainie a nie jak pisano kiedyś, - na Ukrainie. Sama polonistka Witek w Sejmie potwierdziła że, można pisać, ( w Ukrainie) heheheh. Dodam może znaczenie słowa (topadnie) dotyczyło, np. Że, ktoś życzył innej osobie że się przewróci że, umrze lub inaczej wu(ó)lgarnie, zdechnie - czyli, ( topadnie) a nie dotyczyło wyrażenia, dopadnie - bo akurat ty tak myślisz. Nie każdy ma takie samo myślenie czyt: rozu(ó)mowanie jak ty - wielki polonisto. Bo np: VIVA lub Viva pisze się z dużej litery, znawco! Powiem też że, (Ciebie) nie zawsze pisze się z dużej litery. To nara - Polonisto! Hehehehehehe.

Mirek
@Stahó Zdóżymwibratorem

Podziwiam , podziwiam i jeszcze raz podziwiam musisz mieć dobre stanowisko skoro tak bardzo w polonistę się zabawiasz tylko szkoda że pracujesz w VIVA a nie w szkole:) Powiem Ci , ze kultura tylko szkoda że słoma z butów wystaje

Stahó Zdóżymwibratorem
@Mirek

Ale ja nikogo nie oceniam, jeżeli mówisz o kulturze i w polonistę się nie bawię, bo nim nie jestem. To Gucio się bawi i dlatego jemu odpisałem, że poprawia innych, tak jak ty! A sam - i ty też, przysłowiowe byki, błędy ortograficzne i stylistyczne, określę - walicie. Jeszcze powiem. Nie uważam aby praca w VIVIE, była czymś gorszym, - jak w szkole. Ale lepiej popatrz na swoje buty.

Doris
@Mirek

Zeczywiscie czytając ten komentarz nie trudno się domyśleć która to pani pisze to taka wszechwiedząca polonistka z ciętą ripostą ona zawsze ma nieograniczony zasób słów jednym słowem marnuje się w Vivie tylko żeby jeszcze tak dobrze pracowała jak pisze to byłby sukces

Belkot
@Doris

Doris czytaj uważnie posty albo wszystkie bo ktoś inny tu pisał o pisowni :) a jeśli już się czepiasz i też nie piszesz pod swoim imieniem to nie oceniaj bo to nie ładnie, widać jakoś też odważna nie jesteś bo zakrywasz się nickiem.

Stahu Zdóżymwibratorem
@Doris

Miałem napisać złośliwie ale jak to mówią zgoda buduje. Jednak jak oceniasz, to oceń sprawiedliwie. Bo nawet tego co przeczytałaś nie potrafisz opisać - określić ze zrozumieniem. Dla wyjaśnienia dla pani Doris, to pierwszy w polonistę zabawił się Gucio, proszę doczytać sobie wcześniejsze posty, ktoś już to pani Doris napisał. Trzeba jednak czytać dokładnie. Ale to nie jest istotne. Istotne jest to, że nadal, - ty i tobie podobni uważają pracę w VIVIE za gorszą. Nie rozumiem dlaczego! To że ktoś pracuje w VIVIE, to z urzędu ma być niedouczonym - nierozgarniętym, pracownikiem czy pracownicą. Troszkę ogarnij się, nie każdy jest taki jak ty. Warto jednak się dokształcać i pozytywnie oceniać pracę, innych osób i swoją. Ale jednak tą pisownię to powinnaś poprawić. Dodam, że jestem facetem bo nie piszę w rodzaju żeńskim, tylko męskim co można zauważyć jak się czyta post.

tancerz

Vivo ma vivo ma vivo ma jak ja z was polewkę mam choć płaca nie ciekawa adamowski ciągle goni ja i tak to w dupie mam pioseneczka dla Vivy xdxd

Night

Brawo VIVA ,brawo to się podpisaliście ????

Aloba

Czy to prawda, ze wysoko stawiony pracownik został zwolniony w związku z korupcja i kradzieżą 5 rolek taśmy i jogurtu Fruvita z lodówki, który ponoć należał do starszego operatora?

Guz
@Aloba

Jogurt zepsuty to i papier potrzebny ale jak by donosił jak Ty to pewnie by został w Viva

Jokichalczyk
@Aloba

A so zaglądałeś jemu(ó) do zadka że, zau(ó)ważyłeś tam joguórt hehehe. Hopie one zajumało troha lepsze żeczy zapytaj Jadamowskiego to tobie powie heheh.

Denis

Nic Wam żale nie dadzą plociuchy będzie plociuchem i tyle taka osoba ma już to we krwi

Diablica

Tak czytam i nie wierzę, co ma plotkowanie wspólnego ze słabością, albo jakieś inne dziwne stwierdzenia.... Ja jestem tylko ciekawa czy wy wszyscy jesteście tacy świeci?? Plotki były i będą, ale jeżeli nie dasz powodu otoczeniu to raczej nie będą o Tobie mówić, nic nie dzieje się bez przyczyny...

@Diablica

No naprawdę zobacz , bo nigdy zapewne nie doznała plotek bez niczego już Ci uwierzę, a pozatym najlepiej napisać plotki są i będą bo nic innego do głowy nie przychodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viva Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 9 to opinie pozytywne, 189 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Al. Xx-Lecia 23D
    96-515 Teresin

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.