Opinie o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Viva Packaging Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Teresin

Ogólnie nie polecam tego magazynu chyba że kogoś znasz to wtedy tak wszyscy naćpani dzieci biegają z białym pod nosem trochę śmieszna sytuacja

jegomość

Kto tu wpada żeby pośmiać się z komentarzy daje like, popcorn gratis ;)

Stefan
@jegomość

A może dla odmiany dodasz coś wartościowego? Sam tu pracujesz? Jak oceniasz firmę?

irma
@Stefan

Firma na dnie oceniam firmę na mniej niż zero

Jąndróś Sepyka
@irma

Na jakie podstawie, jakieś fakty, może.

Lidia
@irma

Czemu niby ? Chyba nie chcą się zamykać?

ludzie

I tak wiem że po urlopie ludzie niektórzy nie przyjdą w tamtym roku była podwyżka przed urlopem a teraz nic są inne lepsze płatne ja powiem tak tyle ludzi mówiło ta firma to (usunięte przez administratora)na Roztoczu ja i tak mam gdzieś tą firmę robię bo robię jak płaca tam mają oni oszczędzają my siebie oszczędzamy chcą tanim kosztem będą mieli tani bubel

Maryha Dużpiha
@ludzie

Nóooó dyć jedyn już paszoł do dom - tyn z podzelowanym łokiem.

mała wieś

Dajcie już spokój ja mam na Vive wyje ban e tak jak oni na nas i tyle w temacie a to że barany tym zarządzają to też a y płacili odbebnic swoje 8 godzin i spieprzać z tamtad że smrodu miejcie wyjebane a będzie wam dane

kolega Icka

Jak ma pustą torbę to właśnie umie nią zarządzać LOL

Dżordż Kogót
@kolega Icka

A co jest wart człowiek jak ma pustą torbę, sam sobie odpowiedz

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
paca

Co by tu nie pisać na każdej zmianie są podpierdalacze tylko oczy trzeba mieć otwarte i trochę uwagi przy kim mordę otwierać a przy kim nie tu tylko 8 godzin w ciszy i tyle moja rada pamiętajcie kierownik wie odrazy bo mu donoszą ja wiem kto donosi ale nie będę ich tu wspominał uważajcie na siebie

renty

Ja czekam aż Viva upadnie to musi kiedyś się zdazyc nikt nie panuje nad tym brak ludzi z głową inflacja ma iście jeszcze w górę to bez podwyżek brak ludzi nie opłaca się pracować

Prezes
@renty

To kup VIVE i zarządzaj, jak jesteś taki zdolny

renty
@Prezes

Jak bym miał kase kupił bym o wiele lepiej bym tym rządził pierwsze co o ludzi bym zadbał i dobra kasę bo tumany żerują na pracownikach

Stasek Zagłoba
@renty

Ty, byś nie wiedział jak ten towar sprzedać nie mówiąc o wyprodukowaniu i zarządzaniu firmą. Przestań ględzieć gópkó gópoty, będziesz zdrowszy na umyśle. Ty taki Roch Kowalski - lepiej napij się wina i popij oleum.

dowuzka

Czas odejście z Vivy nie te pieniądze w tych czasach ta praca jest dla ludzi co chcą dorobić lat do emerytury lub ludzie których nie radzą sobie w życiu i by zginęli typu ofermy za mała kasa na te czasy czas odejście z podniesiona głową

@dowuzka

Piszesz o ofermach i ludziach którzy nie radzą sobie w życiu , a swojej pisowni i składani zdań nie widzisz...

Twój Kierownik
@dowuzka

Jak jestes taki geniusz to co robisz w VIVIE - prezesie od wtryskarki. Widać byłeś ofermą i zostaniesz ofermą dziadu niedokołysany. Viva ci życie uratowała bo łaziłeś po śmietnikach po przetreminowane żarcie.

Nygusek

Witam. Powiem wam jak jest. Jest stara ekipa w Vivie której nikt nie ruszy. Jest podział na starych i świeżych. Rotacja musi być. Agencja musi funkcjonować. Biznes się kręci. Jak ktoś chce niech pracuje. Ale sam nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach tam iść.

viva
@Nygusek

Praca może być tylko lepsze pieniądze by się przydały jak nie chcą dać to chociaż te dw by zlikwidowali mało się pracuje w miesiącu temu małe wypłaty naprawdę życie jest ciężkie

Sara
@Nygusek

Zaczyna się tak jak po sąsiedzku w nieistniejącym już Tesco. Kadra z góry jeździ sobie imprezki robi, a dla zwykłych pracowników nie można imprezy zrobić. Także elita się bawi i daje do zrozumienia, że ludziom się nie należy. Zero imprez, zero podwyżek. Takie rzeczy tylko dla elity. Pracujcie sobie sami. Myślicie że my na Fejsie nie widzimy i nie mamy znajomych, którzy was spotykają w różnych miejscach

viva
@Sara

Ja sam widzę ich połowę przez FB znajomych imprezują kasę mają a dla nas podwyżek nie ma normalnych (usunięte przez administratora) są oni siedzą na kasie spokojne tylko tego nie powiedzą

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Tyyt

Uwierz. Nie chciałbyś tu pracować. Odpuść sobie siedzenie w tym smrodzie.

Paulina
@Tyyt

to tylko tak metaforycznie czy są tu z czymś takim problemy?

Doradca

Musisz być bardzo odporny psychicznie a tak to Cię przyjmą oczywiście bez problemu przez agencję.

Bul Komorowski
@Tyyt

To się myj brudasie a nie będziesz czuł smrodu albo bierz kredyt i zmieniaj prace.

ivs

My ludzie z Vivy rzadamy by zarobki były od 4400zl nie mniej inaczej kolejna grupa odchodzi z vivy

Śmiszny/a jesteś xD

Duydtattsyduudus
@ivs

W tej firmie są osoby co pracują za dwóch. Właśnie wszyscy widzą jak je potraktowaliście. Dwie firmy w jednej. Tuby i pudełka. Zrób tu i tu. Stan na głowie ale zrób wszystko. Nawet jak kogoś nie ma to zrób za niego. Albo na trzy zmiany w przód. Chyba czas popatrzeć czy niektóre osoby nie mają za małych wynagrodzeń, a za dużo obowiązków. Lepiej trzymać kierownika magazynu co nic nie potrafi, nic nie wie i łazi i pyta co chwilę o wszystko. Lepiej się zapytajcie, czemu w poprzedniej firmie pracował tylko 3 miesiące. Niech się pochwali. Żenada. Dopiero co był płacz że nie ma komu pracować. Zebrania z pracownikami. A teraz pozwalniali i jeden niech zrobi za 3 zmiany. Ludzie omijajcie ten bałagan z daleka

Obserwuje z boku
@Duydtattsyduudus

Nowy kierownik nie zna pracowników i nie wie, jak ciężko było znaleźć ludzi co tu przyjdą i popracują dłużej. Potraktował już ze dwie osoby jak (usunięte przez administratora) Zaraz będzie sam ładował, wydawał, przyjmował towar. Szkoda słów jak traktuje ludzi. A to, że ktoś ma więcej obowiązków, niż inni a zarabia jeszcze mniej niż oni...to nic innego jak (usunięte przez administratora).

Stary kapitan
@ivs

Wszystko drożeje z dnia na dzień, a oni śmieją się ze swoich pracowników. Dziwią się, że ludzie upominają się o podwyżki. Za chwilę nikomu nie będzie się opłacało nawet tu przyjechać. Nie stać was, nie opłaca się, to zamknijcie te budę i tyle

końwalia
@Stary kapitan

z tego co mi wiadomo nikt się nie upomina o podwyżki tylko wypisują tutaj swoje żale coś w stylu "mocny w necie..."

fifi
@Stary kapitan

To czas zakończyć pracę Vivie robimy za dwie osoby i nic inna forma zadowolona by była za takiego pracownika i dali by kasę większą(usunięte przez administratora)

via
@końwalia

Tu trzeba całą brygada albo my albo viva

Teol
@końwalia

Są osoby co oficjalnie składały o podwyżkę i zostały olane po całości

extaza

Ja to się cieszę że robię Vivie u pana Mirosława w brygadzie A jest najlepszym kierownikiem jakiego spotkałem pozdro

tutaj

Żądamy 10 %podwyzki

Maryha Conogąspyha
@tutaj

Co do podwyżki to ok, bo jednak wszystko zdrożało i faktycznie powinna być, ale nie dla każdego. Bo żeby była podwyżka to cza pracować a nie leżeć na stołówce i palarni. Pracowałam na Marsie i Bakomie, to wiem jak jest. A kasa w Bakomie taka sama nawet ciut mniejsza a w Marsie z 2% większa, kokosów też nie ma, ale tam nie ma przerw po 60 minut. Tutaj u nas niektórzy to nawet przysłowiowej maszyny nie odpalą i już na stołówce i palarni siedzą. Albo łażą po hali i szukają wrażeń i plotów. Taka prawda.

zestaw
@Maryha Conogąspyha

Mój znajomy ma 4200 netto w Marsie i chwali sobie

tupet
@Maryha Conogąspyha

I bardzo dobrze że tak robią Viva olewa pracowników to i my tak robimy później się odpali my dopiero zaczynamy działać jak nie odchodzimy to w pracy powoli pokazujemy człowiek już jest zdesperowany albo Viva albo pracownicy operatorzy i operatorki mam prośbę do was róbcie jak naj mniej towaru nie spieszcie się powoli a to co Viva mówi miejcie to gdzieś tak jak oni mają was gdzieś

Hopryna
@zestaw

No to idii do Marsa a nie mielisz ozorem

Wielki Bul
@tupet

Tak robisz, tak masz. A kto nygusa szanuje.

robson

I Viva upada jak Titanic ludzi coraz mniej tak adamowski z Alicja rządzili nadajecie się do zamiatania ulic wy skąpcy

operatorki

Dlaczego panie Mirosławie dopuszcza pijanych ludzi kiedyś był podobny incydent i powiedział pan że to przestępstwo i więcej na to pan nie pozwoli i po co pan kłamie

Magdalena
@operatorki

Co się takiego stało? I kto to pan Mirosław? Ja czekam aż będą jakieś przyjęcia na produkcję i jak tu czytam niektóre wpisy to powiem, że nic nie rozumiem. Dopuścił ich do pracy, tak?

fifi
@Magdalena

Nie przychodzi tu tu jest tragedia mała kasa szkoda gadać jeden wielki (usunięte przez administratora)

triple

Kiedy będą podwyżki normalne bo wy jaja sobie z nas robicie

etykiety
@triple

Muszą dać bo my będziemy zwalniać się i szli gdzie lepsza płaca niestety Viva płaci naj mniej z magazynów

polan
@etykiety

Tak jak mieliśmy już odchodzimy nikt nie wierzył i dalej będziemy

Mariusz
@triple

Nie dostaniecie żadnej podwyżki. Wszystko można teraz zwalić na to, że jest wojna i jest pretekst, żeby ludzi wypałować z kasy do zera. Do tego rząd, który wybraliście rozdaje Wasze pieniądze na pomoc Ukrainie i nikt się nie pyta Was o zdanie. Przecież rząd nie ma własnych pieniędzy, tylko dysponuje Waszymi. Z podatków, vatów, kar, mandatów itd. Jak im się skończą to jeszcze coś podniosą i ściągną z Was wszystko do zera

Królowa

Jak dla mnie zarobki właśnie są jak najbardziej spoko, porównując zarobki moich bliskich w innych firmach. Nie ma co narzekać kochani. Fakt problem z plotkarstwem jest duży, najlepiej by było zrobić roszady i porozdzielać pracowników tych co się za bardzo ze sobą prowadzają na inne zmiany, ponieważ porobiły sie grupki i zamiast pracować to się plotami zajmują. Aż nieprzyjemnie się pracuje jak taka atmosfera w okół.

polakn
@Królowa

Zarobki mogły by być większe chyba że masz premie 35% to wtedy tak bo zwykły pracownik to ma jak by był na recie a ci co chodzą grupkami to fakt plotki są zajmują się tym czym nie powinni najgorzej jest u dziewczyn z brygad A,C,D ciągle słychać na wszystkich najeżdżają tu coś usłyszą zaraz powtórzy doda coś od siebie i już plotka nie prawdziwa a kierownictwo w to wierzy xdxdxd i zabrać im telefony ciągle chodzą z nimi wielkie damy z makijażem gdyby nie tapeta to tam by ludzi mogli odstraszać

Rencista
@polakn

To chyba pisane przez kogoś że zm B -:) a z tą rentą to widzę że Cię poniosło i to bardzo...

swój
@Rencista

Ja odeszłam z Vivy w tamtym roku i się cieszę bo mam takie same stanowisko a o 1500zl więcej jest różnica teraz to odczuwam przy podwyżkach a wy ludzie co potraficie na (usunięte przez administratora) robić ja mam chobot wy go nie macie mądry człowiek by już odszedł z tamtą dam sobie rękę uciąć że macie te same pieniądze co ja byłem w tamtym roku albo jak co roku było 5% w (usunięte przez administratora) niech sobie to wsadza a wy powinniście tego nie brać niech wpłaca na chore dzieci albo do czerwonego krzyża oni was mają za nic a wy róbcie dalej za tą kasę parobki Vivy

polkan
@swój

Trafiony w punkt

pogoda
@polkan

Ludzie wczoraj po południu byłem w Dino za zakupy wydałem 468zl i nic nie kupiłem pół koszyka czy to normalne a od lipca jeszcze drożej czas (usunięte przez administratora) powoli z Vivy to już nie ma żartów przy dwójce dzieci żarty sobie Viva robi bierze nas na przetrzymanie oni muszą dać podwyżki jeszcze w maju albo ja i mój kolega odchodzimy koniec (usunięte przez administratora)

Duży Ułan
@Królowa

Co do zarobków to ok. Ale co do królowej, to ja po takiej królowej na swoją szeroką Kachę, wchodzę.

Twój Opiekun
@pogoda

Pogoń chłopa do roboty.

kebab na cienkim
@pogoda

Może trzeba było nie brać tyle alkoholu i chipsów a dla psa cielęciny ????

Swój 2
@swój

Odeszłaś tyle zarabiasz to po co jeszcze tu wracasz na to forum zapomnij skup się na swoim życiu chyba że jednak trochę ci się tęskni za viva może w tej nowej pracy jednak nie jest tak dobrze

@Królowa

Tylko szkoda ,że ludzie pracujący ponad 10 lat mają zaledwie parę złotych więcej od kogoś kto pracuje 2 miesiące.Ploty zawsze były są i będą nawet jak zrobicie roszady.Może czas docenić pracowników,którzy pracują od lat pracują na tą firmę,dla których zarówno jakość jak i ilość ma znaczenie i niejednokrotnie flaki sobie wypruwają żebyście mogli zebrać laury.Co do nowych pracowników to nie mówię,że każdy ale co niektórzy mogliby pokusić się okazanie szacunku w stosunku do starszych stażem kolegów i koleżanek,trochę pokory też by nie zaszkodziło.Pozdrawiam.

bocian z żabki

zauważyłam że opinie o firmie przerodziły się w jakieś forum skarg, zażaleń i plotek to może ja zapytam co dziś zrobić na obiad w domu ?

legia

Zbieramy zapisy na strajk w obronie naszej kasy i chonory

Ja to bym chciał pozdrowić panie z biura wszystkie są piękne i miłe i kontrolę i panią Alicję dziękuję

Mirek

Sama firma dla mnie spoko, ludzie na zmianie w porządku, a wy wszyscy przestańcie sobie robić z tego forum dla frustratów.

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viva Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 9 to opinie pozytywne, 189 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Al. Xx-Lecia 23D
    96-515 Teresin

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.