Opinie o Space Of Clean Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Space Of Clean Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Space Of Clean Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Space Of Clean Sp. z o.o. w Warszawa

Anonim. Nowy wpis

Witam wszystkich. Długo zbierałem się aby skomentować pracę w tej firmie. Bo moje odczucia były dość mocno po środku ale może komuś ta prawda się przyda żeby uniknąć tego co ja musiałem mieć na głowie. Ogólnie początki były bez zarzutów pracy nie było jakoś szczególnie dużo i człowiek naprawdę po 8 godzinach rzadko co wracał do domu zmęczony. Udało mi się załapać się na trochę zimy a jako że byłem pracownikiem terenowym to dość istotne. Wszystko co potrzebne miałem więc tu nie można nic złego powiedzieć że firma czegoś nie zapewniła. Jednak problem pojawił się np. kiedy przyszło sypać chlorkiem i sprzęt który miał to ułatwiać był tak zaniedbany że musiałem robić to ręcznie w rękawicach bo zamrożonych brył nie miałem na dobrą sprawę nawet czym skłoć bo jedynie można było próbować łomem ale nic to nie dało. Udało się to jakoś wszystko przetrwać mimo jakiegoś dogryzania że za dużo sypałem a potem to muszą w holu odkurzać... Przepraszam bardzo ale każdy z nas wykonywał swoją pracę i jakbym miał rzucić parę ziarenek tego chlorku to zaraz ktoś by się poślizgnął albo jeszcze gorzej (tym bardziej że były tam przedszkola z dwóch stron) ale grunt żeby nie narobić drugiemu roboty którą w zasadzie ma wpisaną w obowiązki... umowę (śmieciówke bo śmieciówke) ale ogarnąłem sobie na początku bo nie wyobrażam sobie pracy bez ubezpieczenia i do tego każdy z nas ma zwyczajnie prawo. Okej , wszystko udało się załatwić tylko pierwsze były trzy miesiące ale potem przedłużyli na rok. I wtedy się zaczęło... Brygadzistka na naszym obiekcie, bardzo upodobała sobie wynajdowanie nie wiadomo jakich prac bo może przyjechać pani koordynator i nas sprawdzić albo że administracja jest na obiekcie itp itd. Rozumiem, byłem pracownikiem terenowym i rozumiem że trzeba trochę bardziej rzucać się w oczy ale jeśli ktoś dostaje tytuł brygadzistki czyli osoby która ma z nami też współpracować a nie tylko rozdawać zadania a sama większość zmiany siedzi w kanciapie i pali e-papierosa a potem ma jeszcze pretensje że coś nie jest zrobione bo człowiek trochę się tam ugonil i chciał odpocząć to nie... Drugi czarny koń tego obiektu - ochrona. Może się mylę ale myślę że to stanowisko powinno zajmować się ochrona mienia obiektu i zapobiegać groźnym sytuacją itp w danym miejscu. Ale nie... Tam bumela pełną gebą i donosy do administracji na serwis sprzątający... Potem telefony do brygadzistki że przyszedł taki a taki mail i tak się krecilo to nonstop. Ta firma nie rozumie też tego że osoba wykonująca zlecenie nie jest stricte pracownikiem a zleceniobiorcą w każdej chwili zatem mogę brać wolne itp bo nie jestem w stanie wykonać zlecenia. To tutaj też się pojawiały schody bo wymyślili sobie wnioski urlopowe a na dodatek zaczęły się ciągle dogryzki ze strony brygadzistki o "absencji" i porównywaniu mnie do innych pracowników ile ja miałem wolnego a ile reszta osób. Mnie naprawdę to nie interesowało bo znam doskonale prawa zleceniobiorcy a żeby było śmieszniej to ich umowa miała niecałą strone a4. Dowiedziałem się np. że myjąc daszki nad drzwami obrotowymi powinienem mieć odpowiednie zabezpieczenie przed wypadkiem a miałem... Chwiejącą się drabinę i nikogo do asekuracji. W końcu nie wytrzymałem tego dziwnego funkcjonowania tam i odszedłem bez słowa bo tak... Umowę zlecenie można rozwiązać w każdej chwili bez podawania przyczyny to na sam koniec uwalili mi jeszcze pieniądze za ciuchy służbowe które musiałem im odesłać tak czy siak. Powiem tyle na koniec. Tam powinna wejść inspekcja pracy, skarbówka i kontrola BHP w przypadku wyżej wymienionym. Byłem, doświadczyłem i teraz autentycznie nie polecam pracy w tej firmie mógłbym się jeszcze bardziej rozpisywać ale braknie mi znaków do pisania bo jest limit ;) a i komentarz lada moment zostanie usunięty ale wrzucę go skopiowanego ponownie bo za coś takiego normalnie są paragrafy i kary ale wątpię że szefostwo czy koordynatorka tego obiektu weźmą się za to i zrobią z tym porządek...

Mirek Nowy wpis
@Anonim.

Firma bhp ma gdzieś,szorowałem garaż z chemią stosowaną do wc i miałem ciągłe bule głowy,upominałem się o maskę kierowniczkę i szefa ,nie dostałem ,upominałem się znowu tym razem szefowej to sie darła że nie rozumie po co mi maska że nie potrzebna mi, to zaprosiłem ją do pracy niech się nawącha tego co ja! to się oburzyła darła i koniec dyskusji , na koniec pracy dostałem maseczkę w stylu na covid co nic nie dawała,apteczkę na obiekcie mieli pustą to razem z Ukrainką uzupełniliśmy ją

Maryśka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) . Nie dość że pracownicy wynoszą to jeszcze góra ;) Ciężko kupić papier tylko tonami trzeba brać do domu aż się plecaki uginają ;) szkoda że nikt tego nie sprawdza. Firmy nie polecam Ciężko się dogadać z koordynatorką zmusza do nadgodzin kantuje na rozliczeniówkach (gdzie się nie odwrócisz to gumowe ucho ) rodzinna firma, kiedyś nie można było razem pracować .

Mirek R.

Kończę współprace z tą firmą opisze dokładnie jak wygląda u nich praca cdn...

Jacek
@Mirek R.

Witam można prosić coś więcej?

Jaca Nowy wpis

pracowałeś czasem na domaniewskiej 48 ?

Również Były pracownik

Nie bardzo wiem skąd takie opinie....Byłem pracownikiem przez kilka lat , tylko zdrowie powiedziało stop i musiałem się rozstać z firmą. Życzę każdemu takich pracodawców. Pensja zawsze była płacona na czas, każda nadgodzina liczona była płacona. Nigdy nie było problemów z chemią do czyszczenia i kontaktem z kierownictwem. Firma cały czas znajduje się na ul. Kierbedzia, już chyba z rok i nie wiem czemu ludzie piszecie takie teksty , że " ich tam nie ma". Byłem ostatnio po moje świadectwo pracy i zapewniam, że są tam gdzie byli. I ten tekst o koordynatorach....żenada..... Niestety dożyliśmy takich czasów, ze internet ma siłę taką, ze przez takie beznadziejne wpisy i ludzie niszczą innych. Dodam tylko jeszcze, że w zeszłym roku , w czasie pandemii gdy większość obiektów, które sprzątaliśmy była zamknięta, oni nikogo nie zwolnili. Wypłaty były , więc nie musieliśmy szukać innej pracy. Polecam osobiście się przekonać , a nie czytać głupoty.

Właścicielka w formie
@Również Były pracownik

Nie ma to jak ratować swój wizerunek w taki sposób... Ż E N A D A

On
@Również Były pracownik

Czytam to i jakbym słyszał KatarzyneJ Niezła sciemniara

Daniel
@Właścicielka w formie

Pracowałem w firmie i i nigdy nie byłem (usunięte przez administratora).Firma to co oferuje zapewnia...

Mirosław R
@Daniel

Jak długo pracowałeś i na jakim obiekcie?

Firma Space Of Clean Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik serwisu sprzątającego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Co słychać w firmie Space Of Clean Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Space Of Clean Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

Chyba już wszystko zostało napisane? NIC SIĘ NIE ZMIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROTACJA SKARGI CIĄGLE NOWE JELONKI MOŻE ZBIOROWY POZEW ALBO CO?

Zniesmaczony

Nie wypłacają zapracowanych pieniędzy albo wcale, albo w zbyt małej ilości. Naliczają, odliczają, potrącają = kantują. Koordynatorzy ucinają nawet po kilkaset złotych dla siebie, mówiąc, że to za ich "usługi". Oczywiście, nie mówią, jakie to "usługi". Umowy tak konstruują, że po przepracowaniu całego miesiąca możesz nie dostać nawet złamanej złotówki - powołują się na to, że w umowie jest mowa o "zatwierdzonych godzinach", a oni po prostu żadnej Ci nie zatwierdzają i już. Możesz jeździć dla nich na mopie, szorować kible itp. przez 16 godzin na dobę a na koniec pokażą ci figę. Umową z nimi można sobie podetrzeć wiadomo co..... Gdy nie chcą zapłacić w ogóle i mieć cię z głowy, to mówią ci przez telefon, że cię nie znają i żeby do nich nie dzwonić, bo wezwą policję. Często zmieniają lokalizację biura. Ostatnia, to Kierbedzia 4 lok. 307, ale już ich tam nie ma i nikt nie wie, gdzie są. Osób, które są poszkodowane przez nich jest całe mnóstwo. Omijajcie szerokim łukiem. Lepiej nie pracować w ogóle niż harować za 0 złotych, napychając im kieszenie.

@Zniesmaczony

Mam dokładnie takie same, czyli złe doświadczenia. Myślę, że na rynku jest naprawdę wielu lepszych pracodawców. Takie podstawy jak wypłata na czas, szacunek, zaufanie to podstawa i warto to wiedzieć. Słowa najwet najpiękniejsze to tylko słowa.....

Kandydatka Maria

Dzień dobry Dziękuję za pana opinię. Czy mogę poznać więcej szczegółów? Wacham się pomiędzy tą firmą a jeszcze innom. Jeżeli Pan może to prosze o wiadomość mariasz7919@wp.pl Nie moge zaryzykować

Mama Szymka
@Zniesmaczony

Czyli nie tylko ja nie mam za co wyprawić swojego dziecka do szkoły? Jaka ja byłam (usunięte przez administratora) tyle pracy, tyle poświęcenia i szukaj wiatru w polu

Rafi

Jeżeli chodzi o tą firmę to (usunięte przez administratora)nic więcej oszczędzają na płynach akcesoriach zero kontaktu z kierownictwem nie wypłacają wszystkich pieniędzy za przepracowane godziny żenada jest ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o Space Of Clean Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Space Of Clean Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Space Of Clean Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Space Of Clean Sp. z o.o.?

Space Of Clean Sp. z o.o.
  • Husarii 2
    02-951 Warszawa

Space Of Clean Sp. z o.o.