Opinie o Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. w Łysomice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. w Łysomice

Jakie są warunki zatrudnienia w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.?

@Kleofas

Pod adresem firmy w Łysomicach nie ma Schaffera, jest jakaś inna firma. To tych samych właścicieli?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nie wiecie może czy z atmosfera się coś poprawiło? Z rok temu była tu taka opinia odnosząca się do niej jako do dość nerwowej i raczej słabej przy czym kasa oceniona była na ok poziomie, zastanawiam się czy dalej tak jest?

Jakie są warunki zatrudnienia w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.?

Sebastian

Praca przyjemna, atmosfera super, właściciele szanują pracowników, zwalczają (usunięte przez administratora), b. dobrze płacą, pensja na czas, premie roczne i kwartalne. Nowe auta służbowe dla pracowników do własnego użytku. Kiedyś było gorzej ale teraz pracuje się naprawdę super ????

Kleofas
@Sebastian

Hej, a na jakie stanowiska szukają pracowników, jakie warunki płacowe

Grzegorz Nowy wpis
@Kleofas

Macie jakiś link do rekrutacji?

Anna Nowy wpis

Była pracownica

Kilka moich spostrzeżeń podczas pracy w tej firmie : 1. Właściciele bardzo źle traktują pracowników.Mają ludzi za durni. 2. Krzyk to język właścicieli którym się posługują 3. Duża rotacja pracowników którzy psychicznie nie potrafią wytrzymać zachowania Właścicieli 4. Kasa jest ok( wtedy była) jeśli jesteś specjalistą i masz wyrąbane na beznadziejna atmosferę to polecam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zbyszek vel Zbigniew

Czy zadający to pytanie sprawdził historię i status firmy. Porażka że oni jeszcze działają. Współpraca na podstawie B2B zakończy się po braku zapłaty

@Zbyszek vel Zbigniew

W krs aktywni jeśli o to Ci chodziło? I czemu mieliby nie zapłacić?

Bogdan
@Jolanta

To portal dla byłych, aktualnych i ewentualnie przyszłych pracowników a nie pracodawców!

Filip
@Jolanta

Jasnowidz czy wróżbita by wiedział...

@Filip

Czyli ostatecznie faktycznie dochodziło do tego, że coś nie zostało uregulowane? Na jakiej podstawie czy coś w umowie było tu kiedyś na ten temat? Do dziś jak z tym jest, ktokolwiek mógłby jeszcze się poskarżyć?

Rafał

Czy jest na forum ktoś kto pracował w firmie Schaffer Ładowarki Pasek jako mechanik serwisu??? Chciałbym nawiązać kontakt.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.?

Zbigniew

Właścicielka wróży z fusów

Helena
@Zbigniew

A tak serio? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, trzeba zaprezentować co się umie czy wystarczy pogadać?

Tomasz
@Helena

Tak serio to jest wachadełko, tarot oraz kula. Najlepiej to uciekać....

@Tomasz

Tarot? w sensie że nie masz wpływu na to w teorii czy dostaniesz się czy nie? to na podstawie czego dokonywany jest ostateczny wybór? ogólnie to obecnie sporo kandydatów się zgłasza na jedno miejsce?

Karol

.... a tak wróżyła, a takie wizje miała ...

Czy uważasz że firma Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. w mieście Łysomice zapewnia odpowiednie warunki zatrudnienia? Dodaj opinię. Pomożesz wielu osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tej firmy.

Duda

Jak widzę Jon mimo ze było złe żal cię d ściska. Kogo tak wywala robiłeś jak swoich pracodawców. No w tym byłeś bardzo dobry.

@Duda

Jak niby ich robił? Czyli z imienia i nazwiska wiesz kto to jest?

Grzegorz
@Jolanta

Firma nie funkcjonuje a sępy nadal nie mogą pogodzic się z tym ze kasa nie płynie za udawanie roboty ! Firma by była gdyby nie pracownicy ! Wspolczuje właścicielom bo byli Ok. Mnie nikt nie oszukał i miłe to wspominam. Szkoda ze ludzie są tacy wredni!

BOB
@Grzegorz

firma nie funkcjonuje - fakt, kasa nie płynie - fakt, firma by była gdyby nie pracownicy - fałsz, współczuję właścicielom - fałsz, (usunięte przez administratora) Firma funkcjonowała tylko i wyłącznie dzięki pracownikom (usunięte przez administratora) rzeczywistość - dzięki temu prokuratura ma teraz kupe roboty.

Rafał

Pani Ilono….

@Rafał

O co chodzi?xd

Wojtek

Tragedia właściciele pracowników traktują gorzej niż te kundle, które chowają. Właścicielka jest strasznie dwulicową osobą.

J.C.B
@Wojtek

W całości podzielam opinie, dodał bym o wiele więcej.....

@J.C.B

Pracowalem tam i nie bylo zle,Mam kontakt z firma i nie pamietam pracownika Wojtka

Stefan
@Wojtek

Trzeba to hylo właścicielce powiedzieć a nie chować się za Wojtka????????

Aneta

No to powie ktoś, co w końcu jest prawdą? Pogubiłam się. Jak aktualnie szefostwo traktuje pracowników?

Jon
@Andrzej

A ja tam pracowałem i nie było tam ani Wojtka ani Andrzeja ????

@Jon

A Jon był? ;) Jakie imię nosisz czy to Twój nick jest? Bo to samo można powiedzieć o nickach, które właśnie wymieniłeś. A w takim razie jakie imiona nosili Twoi koledzy stamtąd i w ile osób pracowaliście?

Wiecie może, czy w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jon

Tak, przyjmują z chęcią: staż z zakresu jasnowidzenia i wróżbiarstwa ????‍♀️

Zostaw merytoryczną opinię o Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. - Łysomice

• Jak się pracuje w Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.
  • Lniana 1A
    87-148 Łysomice

Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.