Opinie o Concrete Leżajsk Sp. z o.o. w Wierzawice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Concrete Leżajsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Concrete Leżajsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concrete Leżajsk Sp. z o.o. w Wierzawice

jan Nowy wpis

ceny nie proporcjonalne co do jakosci

janusz Nowy wpis

Bardzo dlugie oczekiwania na beton , obiecuja szybkie dowozy a stoimy i czekamy na budowie po 30-50 min na kolejne gruszki , zamiast lac 6-7 h to przez opoznienia wychodzi 12 ... mogli by powiedziec przed rozpoczeniem prac o takiej możliwości to inaczej by mozna bylo planowac wszystko

Klient Nowy wpis

Beton słabej jakości

Jan Nowy wpis

Również ich nie polecam

Aplikowałeś na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH oferowane przez firmę Concrete Leżajsk Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Nie polecam tego miejsca i pracy tam Sprzęt stary , ładują ile się da , na drodze się wylewa , byle tylko zyski były kosztem wszystkiego …

Zostaw merytoryczną opinię o Concrete Leżajsk Sp. z o.o. - Wierzawice

• Jak się pracuje w Concrete Leżajsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concrete Leżajsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Concrete Leżajsk Sp. z o.o.
  • 874
    37-300 Wierzawice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Concrete Leżajsk Sp. z o.o.