ARPI Poland

Opinie o ARPI Poland

Paulina

Firma poszukuje Key Account Manager! Podoba Wam się to stanowisko? ;)

lary

@wefrg23 faktycznie nietypowe. Ciekawe jakie wynagrodzenie dostaje osoba z tak nietypową umiejętnością.

JG

@L - O umowie lojalnościowej i czasie jej ewentualnego rozwiązania poinformowałem na pierwszym spotkaniu. Dodam, że finalnie musiałem poszukać nowej pracy = zostałem na lodzie. Nie chcę upubliczniać maila jakiego otrzymałem od tej firmy, natomiast mogę powiedzieć tyle-osoby decyzyjne są po prostu nie poważne. Jeżeli ktokolwiek z Was zdecyduje się na pracę (co w związku z tym faktem odradzam) najpierw niech podpisze stosowne dokumenty. Jednak, jeżeli ktoś jest wstanie wycofać się ze swoich deklaracji nie tylko słownych a mailowych, to z takimi ludźmi nie warto prowadzić biznesu.

JG

Firma ARPI Stafiing jest dla mnie niepoważnym pracodawcą. Po przejściu 3 procesów rekrutacyjnych w tym rozmowy z właścicielem firmy otrzymałem wiadomość mailową w której poinformowano mnie o pozytywnej decyzji rozmów. Ze względu na fakt posiadanie umowy lojalnościowej u aktualnego pracodawcy podjąłem kroki związane z wypowiedzeniem umowy. Po 3 dniach firma ARPI Staffing wycofała się ze swojej informacji co było dla mnie bardzo niekomfortowe. Jest co całkowity brak kultury biznesowej i relacji międzyludzkich. Nie życzę nikomu takiego podejścia. Stanowczo odradzam firmę ARPI Staffing przyszłym kandydatom.

Zostaw opinię o ARPI Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARPI Poland