Opinie o Global Parks Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Parks Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Parks Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Parks Poland Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Nat. Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w dziale gastronomii na piętrze. Dość długo, bo rok. Długo jak na warunki i podejście do pracownika. Sezon dał w kość, dużo ludzi, przysłowiowa tabaka. Ale atmosfera i ludzie, którzy tworzyli to miejsce wszystko wynagradzali. Niestety kierownik (usunięte przez administratora), zero szacunku dla pracownika. Nie ty, to inny. Podejście : na twoje miejsce mam jeszcze stu takich, coś nie pasuje to odejdź. Ekipa była cudowna, ale to, jak praca siadała na głowę, szczególnie jak dzień w dzień słyszysz nowe zasady, które mają wejść i uprzykrzyć życie. Typowe robienie pod górkę:) Niestety, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności tylko ludzi wspomina się dobrze. Nie polecam, serio już nawet praca w budce z lodami lepiej by Wam wyszła. Nie wiem jak na innych punktach, mogę odnieść się tylko do tego jednego miejsca. Na dowód słów moge tylko powiedzieć, że 3/4 dobrego składu się wykruszyło, bo mieliśmy dość :) Szanujmy siebie, swoje zdrowie i nie dawajmy sobą pomiatać:)

Izabela Nowy wpis
Inne
@Nat.

Nawet ze względu na zarobki nie chcieliście zostać? wiesz moze jakie kwoty mozna tu aktualnie zarobić? I w ogóle to umowa zlecenie była czy jaka?

Nat. Nowy wpis
Były pracownik
@Izabela

Umowa zlecenie, bardzo niechętnie podchodzą do umowy o pracę. W zasadzie stanowiska kierownicze takie mają. A stawka najniższa godzinowa 22.8. Kasa nie powala jak na taką pracę.

C Nowy wpis
Inne
@Nat.

I podwyżek żadnych, nic nie słychać żeby coś się szykowało od stycznia? Te zleceniówki to na jaki zwykle czas dają? Nie ma nikogo kto by tutaj pracował na uop?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Global Parks Poland Sp. z o.o.? 22 czerwca na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Ktoś z Was aplikował?

Natalia
Pracownik
@Pytanie

Wynagrodzenie to 19,70 zł brutto

Karol
Były pracownik

Praca tam to śmiech na sali. Kierownicy bez szkoły ledwo umieją pisać. Stawki 19.7 zł brutto to jest chyba poniżej krytyki w tych czasach. Jak ktoś nie ma do siebie szacunku to niech pracuje i dorabia dalej bogatych właścicieli. Dajcie sobie spokój z pracą tam.

Izabela
Inne
@Karol

Trochę nie rozumiem, chyba ważne żeby kierowcy dobrze jeździli a nie dobrze pisali? Co ma jedno do drugiego?

Były pracownik
Były pracownik
@Karol

Potwierdzam!!! Zrezygnowałem po miesiącu.

Irena
Inne
@Były pracownik

ten miesiac był okresem próbnym ???

Ratatuj
Pracownik
@Izabela

Izabelo nigdy nie zamieszczaj komentarzy po pijaku, lub naucz się czytać ze zrozumieniem.

Steward
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałam na stanowisku tzw "Stewarda" w strefie Jamango Park of Poland. Powtarzam to i będę powtarzać - Park of Poland jest super, ale tylko dla gości. Jeśli szukacie pracy, w której: godnie płacą, istnieją ciekawe benefity, pracownika nie traktuje się jak ...(czy regulamin pozwala na pisanie takich rzeczy?), wykonuje się obowiązki zawarte w umowie, pracuje się w zdrowych warunkach bez temperatury 32°C i wilgotności 90% przez cały dzień, przełożonym jest osoba do tego przygotowana, nie ma nielogicznych pomysłów, nie chcecie być twarzą fatalnych decyzji zarządczych i planistycznych oraz odpowiadać za nie przed rozwścieczonymi i zniecierpliwionymi klientami - to wiadomo co robić :) Mówię o moim stanowisku, może na innych było lepiej, ale tego już nie wiem. Zaletą jest zgrany zespół, który dzielnie walczy z kierownikami (myślę że pracownicy wiedzą o kogo chodzi) i nie daje sobie w kaszę dmuchać, ale w końcu większość ta walka wycieńcza i kończy się to zwolnieniem :) Nie pracuję tam od 1.5 roku i mam nadzieję, że moja opinia nie jest już aktualna.

Emilia
Inne
@Steward

Kurcze no ja pracownikiem jeszcze nie jestem i nie wiem o kogo może chodzić ale rozumiem, że to osoba, która daje tu ludziom w kość? I serio myślisz, że nie jest aktualna? A cokolwiek by mogło wskazywać na zmiany na lepsze?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Global Parks Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kasia
Pracownik

Wszystko zależy od stanowiska pracy. Lecz ta firma to jedna wielka porażka… brak szacunku dla pracownika, traktowanie wszystkich z góry, nie wspominając ze bardzo dużo osób na stanowiskach kierowniczych lubi sobie popijać w pracy.. praca tutaj prędzej die wykończy psychicznie niż będziesz szczęśliwy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie licz na kokosy :/

Jam
 Rekomendacja

Firma z niezła perspektywa rozwoju.

Ewa
Inne
@Jam

Cześć @Jam, jakie dokładnie perspektywy rozwoju masz na myśli? czy Twoim zdaniem rozpoczynając współpracę z Global Parks mam realną szansę na awans bądź podwyżkę w przeciągu 2 lat?

Emil

Nie polecam tej firmy. Omijajcie ją szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) Pracowników i tyle. Nic nie oferuja dla Pracowników.

Ewa
Inne
@Emil

Piszesz, że w Global Parksie nie oferują nic dla pracowników. Nie ma żadnych benefitów - jak Multisport, dodatki świąteczne? Czy w takim razie mogę liczyć na jakieś "konkretne" wynagrodzenie?

Ewa
Inne

Wiecie może czy w Global Parks organizują staże pracownicze? Może ktoś z Was uczestniczył w takim i mógłby opowiedzieć o jego przebiegu i warunkach? Czy w ogóle można liczyć na jakieś wynagrodzenie w tym przypadku?

Konrad
Inne

@Jam a na czym polega ta perspektywa rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Parks Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Global Parks Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Global Parks Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Parks Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Parks Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Fosa 41 lok. 11
  02-768 Warszawa
 • NIP: 7010192128 REGON: 141926930 KRS: 0000335329
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Global Parks Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii