Opinie o Box Logistics Sp. z o.o. w Żerniki koło poznania

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Box Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Box Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Box Logistics Sp. z o.o. w Żerniki koło poznania

Justa Nowy wpis

Nie orientujecie się czasem czy nie przyjmują jeszcze magazynierów bez doświadczenia do Robakowa? Z chłopakiem jesteśmy z okolic i będzie on wkrótce zatrudnienia sobie szukał. Tu widziałam, że na start dają umowę o pracę a na tej formie by nam właśnie zależało

Artur

Spedycyjka, opoznienia z platnosciami, nieskie kompetencje.

@Artur

Prosiłbym o doprecyzowanie różnicy między "spedycja" a "spedycyjka". Chciałbym zrozumieć jaki jest aktualny etap rozwoju firmy aby dobrze firmę spozycjonować :)

Naprawdę? Ile spóźniają się średnio z wynagrodzeniem? Mój chłopak chce wysłać cv do firmy do sprzedaży, prowadza teraz nabór. No ale swoje zobowiązania jakieś tam ma, jeśli chodzi o finanse, i dobrze by było mieć tę wypłatę na czas. Zgłaszaliście zastrzeżenia co do opóźnień? Jaka była reakcja firmy? PS jest chociaż na co czekać? Płacą dobrze?

Łukasz Kraśniewski Nowy wpis

W przedszkolu mojego dziecka powiadali "Nie wierz we wszystko co dziecko mówi o przedszkolu, a my nie będziemy wierzyli we wszystko co mówi o rodzicach." Polecam tak samo podejść do opinii internetowych. Zapraszam do odwiedzenia nas w Robakowie, Szkolna 62C. Na miejscu można bardzo wiele wyjaśnić :)

XYZ

Ktoś napisał, że to firma krzak, ale ludzie jednak tu pracują, no to jak jest wreszcie? Da ktoś tu obiektywną i szczerą opinię na temat pracy w sprzedaży? Jak wyglądają zarobki, prowizje? Jaka rotacja, duzo sprzedawców się przewija?

@XYZ

Firma "krzak" powiadają? :) Zapraszam na Szkolna 62C w Robakowie, życzyłbym sobie żeby każda firma "krzak" ta wyglądała. pozdrawiam

Firma Box Logistics Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ocean Freight Pricing Specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy Specjalista Ds. Sprzedaży jest możliwy w firmie Box Logistics Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Agata

Jak sytuacja do dziś się rozwinęła względem tego opisu? I dodatkowo z jakich przyczyn był wybierany ktoś nowy na stanowisko dyrektorskie? Czy można na nie awansować? ciekawi mnie tez sama rekrutacja, czy ktoś wie jak może wyglądać wobec takich pozycji?

Kandydat Asystenta.

Witam, chciałbym wszystkie szanujące swój czas osoby przestrzec przed składaniem swoich CV w firmie Box Logistics. Umówiłem się z Panem K.K. (Nie będę podawał całego imienia i nazwiska, kto chce może sobie sprawdzić to nie problem) na rozmowę o pracę w oddziale Gdańskim w Kokoszkach. Przyjechałem, rozmowa była bardzo przyjemna, Pan K.K. powiedział mi, że informację pozytywną czy nawet NEGATYWNĄ dostanę na następny dzień. W porządku, zaczął się kolejny dzień i dostałem od Pana K.K. smsa o treści, że 30 listopada 2022 roku dostanę jednak odpowiedź co do rekrutacji, ponieważ się rozchorował, odpisałem, że w porządku i dziękuję za informację. Oczywiście 30 listopada nie było żadnej informacji. 1 Grudnia 2022 (czwartek) napisałem do Pana K.K. czy są jakieś informacje dotyczące rekrutacji, sms doszedł ale nie został odczytany i nie dostałem żadnej odpowiedzi ani POZYTYWNEJ ani NEGATYWNEJ, a mamy już 5 grudnia 2022r. Strasznie chamskie zachowanie, nie mam za złe, że się nie dostałem, mam za złe, że została mi obiecana odpowiedź z feedbackiem nie ważne czy pozytywny czy negatywny, a zostałem po prostu kompletnie olany. Polecam omijać, pozdrawiam.

Jolanta
@Kandydat Asystenta.

Może trzeba było zadzwonić skoro tak bardzo chciałes feedback? Swoja droga jestem ciekawa czy może koniec końców dostałeś odpowiedź?

Jolanta
@Jolanta

Oczywiście, że się starałem przypomnieć lecz nadal bez odpowiedzi ale to już serio nie ważne. Jeśli została obiecana odp. niezależnie od wyniku i jej nie ma to tylko pokazuje jaki jest pracodawca, pozdrawiam.

Łukasz Kraśniewski
@Kandydat Asystenta.

Witam serdecznie Panie J. (imię znane autorowi). Bardzo dziękuje za Pana komentarz. Fakt że nie otrzymał Pan finalnej odpowiedzi w obiecanym terminie związany jest z tym, że Pana kandydatura była w dalszym ciągu rozpatrywana pod kątem zatrudnienia w naszej firmie. Pan K.K. faktycznie był przeziębiony i przebywał na zwolnieniu lekarskim co, mam nadzieję, tłumaczy brak odpowiedzi. Wspomnieliśmy na rozmowie że nie mamy rozbudowanego działu HR stąd rekrutacje przeprowadzają szefowie działów. Pana kandydatura była interesująca pod kątem Pana doświadczenia w bezpośrednim kontakcie z klientem oraz bliskości miejsca zamieszkania (co może być istotne dla lokalizacji naszego biura). Przykro mi że, nie znając realiów, uważa Pan nasze zachowanie za chamskie. Plus tego chociaż taki że pomógł nam Pan podjąć decyzję. Powodzenia w dalszej karierze. Pozdrawiam.

Kandytat
@Łukasz Kraśniewski

Przeziębienie uniemożliwia poświęcenie 15 sekund na napisanie, że rekrutacja jednak znowu się przedłuży i pozostawienie kandydata z nie wiadomą czy ma czekać łaskawie na Państwa odpowiedź czy rekrutować gdzie indziej jest "nieznaniem realiów" waszych? Czy też ewentualnie poinformowanie drugiego szefa, że ktoś czeka na odpowiedź? Ciekawe. Anyway, powodzenia na drodze. Pozdrawiam również.

pomocna

Jeżeli występują zatory w płatnościach 6 9 6 4 4 3 3 7 2 - bezzaliczkowość wszelkich czynności, rozliczenia oparte wyłącznie na rezultacie

Przewoźnik

Box nie płaci za faktury. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Box Logistics Sp. z o.o. - Żerniki koło poznania

• Jak się pracuje w Box Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Box Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Box Logistics Sp. z o.o.?

Box Logistics Sp. z o.o.
  • Składowa 17