QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Opinie o QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Nowy wpis

Aktualność
Drodzy przyszli oraz byli Pracownicy!

Dziękujemy za wszystkie opinie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i ciekawi tego, jak nas postrzegacie. Dlatego uważnie śledzimy wszystkie komentarze. Pozytywne dodają nam skrzydeł, a negatywne bierzemy pod głęboką rozwagę i staramy się wyciągać z nich wnioski.

Pamiętajcie jednak, że dyskusja - również na trudne tematy zawodowe - powinna się toczyć kulturalnie, z zachowaniem zasad fair play. Najlepiej twarzą w twarz. A, niestety, nie zawsze tak jest. Dlatego postanowiliśmy nie wchodzić w żadne spory. Nie komentujemy opinii anonimowych Internautów, którzy czerpią satysfakcję z publikowania niesprawiedliwych osądów - często po prostu pomówień. Wolność słowa jest bezcenna, jednak nikomu nie daje prawa do świadomego kłamstwa czy naruszania czyjejś godności osobistej. Komentarze zawierające treści oszczercze lub niezgodne z polskim prawem będą usuwane przez Administratora.

Pamiętajcie również, że wszelkie pytania i uwagi możecie zgłaszać bezpośrednio do nas :)
Ewa Nowy wpis

z zeszłego roku nie ma praktycznie prawie żadnej opinii, w tym również jak na razie jest krucho a przywołana została duża rotacja. ktoś podkreślił ewentualne zwolnienia, zastanawiam się z jakich powodów najczęściej mogły wystąpić?

Nowy wpis

@Ewa

Dzień dobry. Nie wiemy nic o żadnych rotacjach :) Staż pracy zawsze zależy od chęci pracowników do realizowania się zawodowo w naszej firmie oraz od efektów ich działań. Wydaje nam się, że to zupełnie normalne. Pozdrawiamy

Niesamowite jest to, ze kiedy pracuje się w QL, czlowiek nie wierzy w te opinie które tutaj są. Po tym jak się odejdzie (albo zostanie zwolnionym) czyta się tto wszystko raz jeszcze, i zdaje sobie sprawę, ze to wszystko prawda w 100% Może zbyt ostro wyrażone, ale prawdziwe.

Endriu Nowy wpis

Tak to prawda, rotacja niesamowita brak stabilności, stres od samego rana, omijać szerokim łukiem

Jakieś redukcje przed nowym rokiem miały miejsce? Przynajmniej jeden Pan pisał o swoim odejściu. Nie widzę przy tym tegorocznych ofert, chyba ze gdzieś na innych portalach są dodawane? ciekawi mnie po prostu jak układa się teraz praca handlowców. Jakie macie zarobki?

Aplikowałeś do firmy QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy do dziś statystki względem rotacji, które były omawiane jeszcze rok temu są niezmienne? Na stronie widnieje aktualna oferta dla Menadżera ds. Eksportu. Są to nabory związane z rozwojem? Nie ukrywam, że interesuje mnie bieżąca atmosfera we wspomnianym teamie, z ilu osób się składa? I czy widełki placowe są możliwe do przybliżenia?

Ciekawy

Jaka jest średnia długość stażu pracy Koordynatora Regionu w dziale handlowym na Polskę? Jak często rotują pracownicy terenowi?

@Ciekawy

Nie prowadzimy statystyk na temat "średniego czasu pracy" naszych handlowców, ponieważ to sprawa indywidualna. Dzisiejszy rynek pracy jest szeroki i otwarty. Każdy może próbować swoich sił tam, gdzie zechce :)

@Ciekawy

Dwa lata stażu jak ktoś z handlowców osiągnie to już jest nazywany "starym" pracownikiem.Nawet w katalogu usunęli podział Polski na handlowców bo drukarnia nie nadąża ze zmianami!!!!U nas w hurtowni w Bydgoszczy co wizyta to nowy człowiek z Salusa.

@Paweł

Dzień dobry, Panie Pawle. Zmiany w materiałach reklamowych nie mają związku ze strukturą działu sprzedaży. Katalog, podobnie jak inne treści promocyjne, został odświeżony wizualnie według projektu graficznego przygotowanego na rok 2022. Pozdrawiamy

@QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

To czemu w tym projekcie nie ma mapy podziału regionów handlowców???Bo do nowej edycji bylyby znowu zmiany.

@Paweł

Panie Pawle, jak pisaliśmy, nasi graficy odświeżyli projekt wizualny katalogu oraz innych materiałów reklamowych. To normalne działanie na początku roku, które wynika z planu marketingowego i nie ma najmniejszego związku ze składem osobowym żadnego z działów :)

@QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Mam na myśli katalogi,które pojawiały się od połowy zeszłego roku.Czemu bez podziału wg regionów handlowców?????

@Paweł

Dlatego że każdy w dzisiejszych czasach korzysta ze strony internetowej jeśli szuka kontaktu, a nie z wersji papierowej katalogu, zapraszamy zatem na stronę www. Pozdrawiamy

@QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Czyli do czerwca zeszłego roku to były archaiczne czasy bo mapa była?

Jarek
@Ciekawy

Ciągle rotują bo ludzie dla nich nic nie znacza. Mowia o umowie o pracę a na miejscu dowiadujesz się, że musisz mieć JDG. Wtedy łatwiej jest Cię zwolnić za byle co. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Jarek
@QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Jesteście zgrają cwaniaczków. Normalny człowiek nie przyjdzie do was pracować. (usunięte przez administratora) i wyzysk.

Babar
@QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Nie prowadzą statystyk bo rotacja to zazwyczaj miesiąc lub krócej. Uciekaj chłopie

@Ciekawy

Średnio 3-6 miesięcy. Daj sonie spokój.

pracowałem tu
@Ciekawy

rotację pracowników terenowych w ciągu ostatnich 3 lat, patrząc po katalogach, szacuję na poziomie 90%. Mało która firma, szanująca doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm, ma możliwość "pochwalenia" się takim wynikiem. Statystyki prowadzi każda firma, a ujawnia i ubarwia tylko te, które poprawiają jej wizerunek :) Dodam że 90-95% tych osób, to z tego jak mi wiadomo, to decyzja zleceniodawcy. Dlaczego? Nie, nie chodzi raczej o wyniki sprzedażowe :) Rotacja w biurze...hmmm...prawie zerowa :)

Czy pracownicy w QL Controls Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wszyscy dogadują się bez problemu, świetna atmosfera pracy.Polecam

Były

Wszyscy się dogadują, znaczy masz Dzial wsparcia technicznego, ale jak np jesteś u instalatora i dzwonisz po pomoc by coś wyjaśnić to kolejnym krokiem działu po twoim telefonie jest telefon do zarządu ze ten i ten czegoś nie wiedział…

Justyna
@Były

A czy wsparcie techniczne to nie jest od serwisu i tego typu rzeczy? A czego takiego niby nie wiedziałeś, że aż dzwonić musiałeś?

Byly
@Justyna

Ja byłem handlowcem, a wsparcie techniczne jest wlasnie od tego by handlowców wspierać. Czyż nie?

Paulina
@Byly

No tak, raczej sama nazwa działu na to wskazuje. Ale chyba po tym telefonie, który wspominasz zajmowali się tym problemem? No bo inaczej to sobie tego nie wyobrażam chyba

Byly
@Paulina

No zajmowali ale jednocześnie handlowiec nie może w ich mniemaniu czegoś nie wiedzieć, wiec mimo ze maja wspierać to procz tego zaraz dzwonią do prezesa ze ktoś śmiał zawracać d…ę

pracowałem tu

Zasada jest prosta. Jak pracownicy w terenie za bardzo się ze sobą dogadują, to wylatują. Ogólnie firma jest bardzo pomocna. Jak zaczynasz widzieć za dużo, a jeszcze jak zaczniesz o tym mówić, to...pomagają Ci zmienić pracę :) I jacy fajni, robią Ci po prostu "niespodziankę", dziękujemy, do widzenia :) I bardzo wskazane, nie mieć własnego zdania, no chyba że planujesz w ekspresowym tempie zmianę zajęcia :D

Ryszard P

Z czystym sumieniem polecam firmę QL CONTROLS. Szybko i bezproblemowo rozwiązany problem ze sprzętem. Oby więcej takich solidnych firm. Polecam i dziękuję.

Jacek

Śpieszmy sie szanować pracowników,tak szybko odchodzą

@Jacek

Tak to już jest, że jeśli ktoś chce pracować - pracuje, jeśli nie chce - odchodzi :)

Najważniejsi są ludzie...XD

Dalton

Dobre warunki, nie narzekam. Spoko współpraca i pieniądze zależą od starań. Chyba normalna sprawa

Były

Czy to prawda ze nowy niedoszły dyrektor uciekł przed podpisaniem umowy ponieważ zobaczył co sie dzieje w firmie ?

JASIU
@Były

Tak , to prawda. Widziałem maila, którego wysłano z informacją do Klientów, że zrezygnował i wraca do starej firmy.

Jacek

Bo to nie jest poważny producent To w ogole nie jest producent

Suchoj

Pracowałem w dziale handlowym. Fajna stabilna firma, zapewniająca możliwość rozwoju i wsparcie działu technicznego, marketingu, administracji. Można nauczyć się wielu rzeczy branży HVAC i Smart Home. Narzędzia pracy słuszne-Octavia 2.0 DSG, porządny telefon i komp. Marketing jest. Podziękowano mi z powodów ekonomicznych (nie realizowałem celów sprzedaży), ale zrobiono to po ludzku i z klasą. Reasumując-polecam.

@Suchoj

Kolego a w jakiej części polski pracowałeś ? Bo pojawiło się ogłoszenie na pomorskie i zastanawiam się nad aplikacja

@Suchoj

Stabilna ????????????

Jacek

Co tu sie znowu odstawia ? Czy tu bedzie kiedyś normalnie ?

Jacek

Zaś rekrutują ? Permanentna rekrutacja,zaś piszą że umowa o pracę.Nie ma żadnej umowy o pracę TYLKO DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA. A po co tak ? A po to żeby w każdej chwili mogli rozwiązać z Tobą umowę. (usunięte przez administratora)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w QL Controls Sp. z o.o.?

JA

ja dostałem telefon i laptopa a przedstawiciele dostają jeszcze samochód.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w QL Controls Sp. z o.o.?

??

a czy to aż takie ważne?

Nie kumam

Szukasz pracy czy darmowej imprezy? Haha

Śmieszą mnie opinie ludzi, którzy u nas już nie pracują... Niby dorośli, a jak dzieci na placu zabaw... Potrafię zrozumieć rozżalenie z powodu zakończenia współpracy, ale już NIE ROZUMIEM kłamstw, które tutaj ludzie wypisują. Nie zamierzam tłumaczyć każdej nieprawdziwej obelgi, bo każdy inteligentny człowiek, najpierw sprawdzi, a potem uwierzy. Chcę tylko napisać, że pracuję w QL dobrych kilka lat, byłam przy wielu przyjęciach i zwolnieniach i wiem, że każda taka decyzja nie jest łatwa, nie rodzi się z dnia na dzień i trzeba sobie na nią solidnie "zapracować". A tym którzy piszą takie bzdury, współczuję, że mają tyle jadu w sobie, musicie być bardzo nieszczęśliwi... Przykre...

Dokładnie tak jak piszesz, poza tym wszystkie te opinie pojawiają się w tym samym czasie, np 4 negatywne opinie dodane w odstępach co 2 minuty, żałosneeeeee. Miejcie chociaż odwagę się przedstawić skoro potrafisz oczerniać to nie bój się podpisać:) Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych którzy odeszli i jak najbardziej polecam:)

Janek

Nie polecam a wręcz odradzam. Zanim podejmiesz prace w Salusie to zapraszam do jakiej kolwiek hurtowni hydraulicznej i zapytanie sie ilu już handlowców pracowało na tym terenie.

bryant8
@Janek

@Janek Napiszesz coś więcej ? Jaka kasa ? Jakie auto czy jest GPS ? Jakie plany ?

Janek
@bryant8

Każdy zarabia inaczej negocujjesz sam kasę, z GPS musisz się tłumaczyć jak system coś źle pokaże np. Na środku jeziora dlaczego byłeś. Bo tak GPS pokazał. Masakra. Wolę mniej zarabiać umieć spokój

Zostaw merytoryczną opinię o QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k. - Kobielice

• Jak się pracuje w QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.