Opinie o Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kontrahent Nowy wpis

NIE POLECAM FIRMY Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. - Lublin NA KAŻDYM ETAPIE OD SAMEGO POCZĄTKU INWESTYCJI SAME PROBLEMY, UNIKAĆ Z DALEKA

Jaki dress code obowiązuje w Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.?

Aga

Zapraszam na grupę na Facebooku "Nowy Start - Grupa Mieszkańców", wymieniamy się tam informacjami dotyczącymi inwestycji i doświadczeniami na temat współpracy z deweloperem

@Aga

Niestety nie mogę odnaleźć grupy

Mariusz Nowy wpis
@Aga

Ta grupa na Facebooku funkcjonuje ?

Firma Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zabytkowa Osada Młynarska zatrudni osoby do obsługi/Ojców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Startowa

Wniosłem sprawę sądową w sprawie niewybudowanych ścianek z luksferów które zgodnie z aneksem do umowy deweloperskiej powinny być. Poza tym to najgorszy deweloper ever. Szukałem na fb tej grupy Nowy Start - Grupa Mieszkańców ale nie znajduję. Czy jakaś grupa jest?

Mieszkaniec
@Startowa

I dobrze ze juz ich pozwales, my za żoną też się na to szykujemy. Grupa jest, poszukaj bo może jest jakoś dalej w wynikach wyszukiwania.

@Startowa

Potwierdzam, sytuacja w której się znaleźliśmy jest masakryczna. Grupa na FB nazywa się Budowa ul. Startowa Lublin. Może zbierzmy siły ????

@Startowa

Prostuję nazwę grupy na FB Nowy Start- grupa mieszkańców

Mariusz
@Marzena

Jestem jak najbardziej za tym żeby zebrać siły . Dziś podpisałem 3 aneks w banku . Ponad rok opóźnienia . Obok mnie developer zaczął budować rok później od Ruan i już stoją 4 bloki i duża Stokrotka . Inwestycja na Startowej to porażka developera Ruan O wykończeniu balkonów i przegród i obitej elewacji na balkonie z która nikt nie zamierza nic zrobić nie wspomnę .

Leszek
@Mieszkaniec

Tobie też czegoś nie wybudowali czy masz inny problem? Bo zastanawiam się czy po prostu nie trzymają się projektu, czy chodzi o opóźnienia w budowie? Wytłumaczysz mi?

@Mieszkaniec
@Marzena

Niestety grupy nie można odnaleźć. Swoja drogą potwierdzam, omijać szerokim łukiem tych pato deweloperów !!

Renata
@@Mieszkaniec

Tak z ciekawości to czy był jakikolwiek efekt tego całego zbierania tu wspólnych sił? Bo trochę miesięcy już minęło i się zastanawiam

Mieszkanka

Potwierdzam najgorszą opinię na temat dewelopera Oby szczęśliwie do końca udało się odebrać mieszkanie Partacze i aroganci nic więcej.

Renata
@Mieszkanka

A która z tych opinii jest na Twoje oko najgorsza? Chociaż widząc Twoje podejście to nie martwisz się co może być potem po odbiorze?

Mario

Potwierdzam wszytko co napisane , najgorszy developer na rynku lubelskim . Ponad rok opóźnienia i totalne ignorowanie klientów , wszyscy budują i wywiązują się z terminów tylko biedny nieudolny Ruan nie może w czasie pandemi funkcjonować, zakończyć budowy i podpisać Aktów … bo na to zganiają opóźnienie. . A wiadomo jakie ponosimy od roku koszta przy kredycie bez podpisania Aktu Notarialnego . Przykre ze musieliśmy trafić akurat na takich partaczy :(

Leszek
@Mario

Za takie roczne opóźnienia to chyba powinny być kary finansowe, nie? Jak jest w umowie z deweloperem bo zwykle obsuwy są bardzo kosztowne. Wiesz czy można odzyskać te pieniądze?

Marcinek

Potwierdzam zdanie Pani Aleksandry. Inwestycja przy Starowej jest wciąż opóźniona a mieszkańcy zaczynają mieć problemy z kredytem hipotecznym ponieważ deweloper nie wywiązuje się z terminów. Zganiają na pandemię, która u nich trwa wiecznie. Nic nie wnoszące pisma z ich strony. Lekceważące podejście do klienta. Stan techniczny mieszkań nie spełnia wymagań - balkony wciąż nie oddane ( do wymiany płytki o których zapomnieli). I co najśmieszniejsze wystawiają czynsz mieszkańcom, którzy nie otrzymali aktu własności. Kierownik budowy to nie wiem czy tam zachodził ponieważ kiedy się dzwoniło to nigdy nie było go na budowie. Nie polecam Ruana z całego serca !!!

X
@Marcinek

Kierowników to tam już było 4 czy 5...

Paulina

Najgorszy deweloper w całym Lublinie. Gigantyczne opóźnienia, lekceważące podejście do klientów, brak informacji kiedy będziemy mogli odbierać mieszkania. Opóźnienie trwające rok i końca nie widać, nie wiadomo ile to jeszcze potrwa. Wprowadzanie klienta w błąd na etapie sprzedaży (co do postępu prac), oby tylko sprzedać mieszkanie. Uważajcie na tego pseudo dewelopera-oszusta!

X
@Paulina

Dokładnie tak.... Potwierdzam

Zdzisław

Pytanie do Ruan. Ten budynek przy Startowej to oddacie go jeszcze za czasów tej pandemii czy mamy czekać na kolejna?

Aleksandra

Ponad rok opóźnienia na inwestycji przy Startowej. Obsługa niekompetentna. Kierownik budowy zmieniał się trzy razy. Bałagan i obłuda, byle sprzedać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.?

Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.
  • Obrońców Lublina 29 lok. 16
    20-379 Lublin
  • NIP: 9462602028 REGON: 60615858 KRS: 0000355171

Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.