Opinie o Irleh w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Irleh. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Irleh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irleh w Wolsztyn

lemin Nowy wpis

rzeczywiście w irlehu trzeba najpierw pokazać się z dobrej strony

pani jadzia Nowy wpis

też ciekawi mnie tak kwestia czy stawki są jednakowe dla wszystkich, jednak wolałabym sobie stawkę negocjowac indywidualnie bo ja uważam się za specjalistkę w branży która ma już kilka lat pracy w branży i jednak chce mieć indywidualne warunki ustalane zatrudnienia, nie chcę być traktowana jak pracownicy szeregowi

rysiek

Też interesuje mnie jak tam wygląda dogadywanie umowy o pracę? Czy stawki są jednakowe dla wszystkich, czy może biorą pod uwagę staż pracy i doświadczenie i wtedy jakieę premie dla takich "lepszych " fachowców? Skoro firma ma ponad 25 lat doświadczenia to penie ma jakoś rozplanowany pakiet socjalny dla pracowników? Ma ktoś wiedzę na tan temat?

No jak chcesz to idź, tylko nie narzekaj. Z tego co wiem to Sebastian miał nieco więcej niż produkcyjni, dodaje NIECO, więc wiadomo ile, ten gość juz od blisko 10 lat narzeka na tą pracę i szuka czegoś innego. Więc albo mu tu dobrze, albo nie może sobie czegoś nowego znaleźć, a w koncu na rejonie tyle pracy i to za znacznie większe pieniądze!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Irleh? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

syslwek

Daj sobie spokój z tą firmą. Umowa na czas nieokreślony jest tu tylko po to, abyś po 2 tygodniach od złożenia wypowiedzenia nie pracował w innej firmie za lepsze pieniadze. Tu wychodzi się z założenia, że masz pracować za grosze i najlepiej do końca życia i najlepiej nie zabierając zdania, że ci tu źle lub mało wypłaty dostajesz, a siedzisz od rana do wieczora. W tej firmie naprawdę źle się dziej, ludzie pracują od rana do wieczora, aby coś zarobić, a okazuje się, że kroi ich się nawet z ciężko zarobionych pieniędzy.

marek

Rączka rączkę, wszyscy układy mają. Dziś liczą się znajomości. Ty dostaniesz trochę grosza na rozpoczęcie działalności pod warunkiem zakupu ich rusztowań. Śmieszna sytuacja. Takimi sprawami powinno zainteresować się CBA.

elita przy korycie zawsze swego bronić będzie bo ma zawsze pensję większą od reszty.....

Odradzam tu przychodzić. Pracodawca wyzyskuje pracowników obiecując im sporo, a po miesiącu pracy rozczarowania.

wiesio

Ha. Ilu dziś pracuje starych doświadczonych pracowników, którzy mają pojęcie o robocie? 2 może 3. Powód jest prosty-wynagrodzenia! Za grosze to dziś nawet nikt z Caritasu nie przyjdzie do roboty. Stawki albo obcięte albo minimalne krajowe. Człowiek lojalny był i 20 lat pracował oddając zdrowie, wlasny czas w weekendy i był traktowany jak kula u nogi...

Sebastian

Brak słów. Pracujesz w koszmarnych warunkach za grosze. O godziwym wynagrodzeniu nie masz co marzyć.

Wyzysk za grosze. Jedna z najgorszych firm w okolicy

seba

Szkoda gadać. Wypłaty marne, a harujesz jak wół. Za nadgodziny i soboty płacą grosze. Plusem jest dodatek za dojazd, ale ogólnie wpłata bieda z nędzą!

na rozmowie (usunięte przez moderatora) obiecuje złote góry a przy wypłacie nawet połowy tego nie ma. Brak słów

abc z polskiego abecadła

Ludzi traktuje jak bydło i zimą zwalnia, a na wiosnę daje oferty pracy po gazetach, urzędach i innych. Kto mu przyjdzie na lato???

(usunięte przez moderatora) na niczym sie nie zna, udaje wielkiego ważniaka a w rzeczywistości nim nie jest. Ludzi traktuje jak śmieci. Nie polecem

Zostaw merytoryczną opinię o Irleh - Wolsztyn

Irleh
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Poniatowskiego 29
    64-200 Wolsztyn