Opinie o Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. w Łódź

Arek

Ciągłe opóźnienia w wypłatach, notoryczne kombinowanie i wymyślanie nowych wymówek . U góry nikt nic nie wie, każdy mówi coś innego a w końcu okazuje się zupełnie inaczej .Brak otwartosci ze strony przełożonych odnośnie informacji dotyczących opóźnień i wypłat

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. na Kierowca c? 1 lutego ogłoszenie na Pracuj.pl.

Były pracownik Nowy wpis

Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie jak mają kasę. Wyślą parę złotych. Zaległości dla kilkunastu kierowców sięgają od wrzesnia kwoty ok 10000 na osobę. Nie polecam

Jakub Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem tej "firmy". Odradzam rozmyślanie pracy tam jako kierowca. Firma niewypłacalna ponad miesiąc walki o wynagrodzenie i nadal nic nie otrzymałem. Pieniądze są obiecywane codziennie i używany standardowy tekst "postaramy się dzisiaj wysłać". Kierownik z Warszawy stwierdził że zablokuje mój numer po tym jak powiedziałem że dopóki nie będzie wynagrodzenia nie będę jeździł. W wielkim skrócie tragiczna firma odradzam każdemu.

Eryk Nowy wpis

Firma jest niewypłacalna oraz nie słowna, mowią żeby nie czytać komentarzy ponieważ są nieaktualne, ale jak najbardziej są aktualne. Odradzam pracy w tej firmie.

Waldek

Współpracowaliśmy z firmą Arsen - wypożyczaliśmy im samochody. Osoba decyzyjna w firmie P.K. to człowiek absolutnie oderwany od rzeczywistości, niesłowny. Nie płacą podwykonawcom od kilku miesięcy. Sprawy są kierowane do sądów. Nie polecam!

Aplikowałeś na stanowisko Praca fizyczna oferowane przez firmę Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Aga

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie kogucik.... Nie wypłacalini o kasę trzeba prosić się już w tej chwili trzy miesiące kwota 6000tys. Tylko dochodzić na drodze sądowej swoich praw, ludzie unikaj ie tego (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie nie polecam z kazdej strony 1) jako pracownik - brak wypłat od 3 miesiecy, ciągłe mydlenie oczu 2) jako firma partnerska - codziennie widziałem zaległe faktury na kilkanaście tysięcy zł 3) jako wypożyczalnia - zimą wydają auta na letnich oponach, grając potem ze przeoczyli i nie wymienili w tym aucie opon i czy klient wymieni sobie sam :). totalnie nie polecam

Widzieliście, że Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Milsyl

Korzystałam z wypożyczalni i jestem zadowolona. Kontakt beż zarzutu. Wszystko sprawnie. Pan Sebastian, który odbierał ode mnie auto bardzo sympatyczny i ikontaktowy.

Arek

Andrzej N

Po zmianie właściciela zupełnie inna firma. Wszystko usprawnione. Każdy kierowca dostaje tablety do wydawania fur. Jeżeli chcesz sobie dorobić tak jak ja pracując przez 3 miesiące polecam. Jako praca dodatkowa na plus. I można pośmigać sobie nowymi samochodami.

Aaaa

Szkoda darmowego czasu na firmę.

...

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie "Prezes" jest osobą niezrównoważoną psychicznie kompletnie nie szanuję swoich kierowców. Jezeli ktos szuka pracy w ktorej bedzie (usunięte przez administratora) za psie pieniądze to praca dla niego:)

Dzony
@...

Witam widze w komentarzach ze pracował pan w wypożyczalni pojazdów arsen czy jeździł tam pojazd Nissan quashkai niebieski na (usunięte przez administratora)numerach rejestracyjnych

@Dzony

Tak jeździł, manual. Prawie kiedyś bym się rozdupcył tą maszyną na autostradzie w stronę czestochowy

Jaja
@Dzony

Jeździł i dla jasności tak to ten który rozbił się na ulicy źródłowej w Łodzi

Sniper155

Zdecydowanie NIE POLECAM firmy. Właściciel firmy nie posiada żadnej kultury osobistej, traktuje ludzi jak gorszy sort. Osoba przyjmująca zlecenia to samozwańczy dyrektor, który mało co ogarnia. Wysyła człowieka na drugi koniec kraju, bez możliwości powrotu tego samego dnia, mówiąc, że od jednej nocy spędzonej na dworcu nikt nie umarł.. W przypadku odmowy zlecenia prosi dzwonić do " prezesa" i poinformować go o tym osobiście. Oczywiście skutkuje to tym, że dostaję się same najgorsze zlecenia. Co druga wypłata obcięta argumentując to " złym wykonywaniem pracy". Pomimo pracy za bardzo niskie pieniądze właściciel jeszxze ma czelność je obcinać. Bardzo chętnie wypowiada słowa " proszę iść do sądu" Robli z ludzi niedorozwiniętych wmawiając, że nie parafia prostych czynności. Lepiej siedzieć w domu i oglądać seriale niż tam pracować

Jakub
@Sniper155

Widzę że nie jesteś zadowolony z pracy w Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.. Pisałeś o niskich pensjach, możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia obowiązujące w tej firmie? Czy wypłata składała się z podstawy i prowizji, czy była tylko sama podstawa?

@Jakub

Jak będziesz miał 1000zl miesięcznie to będzie super

STOKROTKA
@Sniper155

osoba przyjmująca zlecenia to głównie właściciel, dyrektor w tej firmie raczej samozwańczy nie jest :D sam ze sobą umowy chyba nie podpisał... z tego na ile znam "samozwańczego" xD dyrektora to nie wierzę aby komuś powiedział, że ma spać na dworcu, gdy nie ma jak wrócić zawsze to on stara się coś załatwić. Małe zarobki są wtedy jak co chwile nie pasuje komuś wyjazd i odmawia, a jak komuś nie odpowiada to przecież prosić się nikt nie będzie i można znaleźć inną prace, a nie zajmować miejsce pracowitym ludziom miłego oglądania seriali na kanapie! ;)

Aron
@Sniper155

a to jakich rejonów polski najlepiej "unikać" jak się zlecenia dostaje bo będę miał rozmowę o pracę w tej firmie na stanowisko kierowcy? Gdzie Ty wtedy byłeś?

@Aron

W strone Rzeszowa trzymać się z dala i jeździć na północ

Klaudia

@Igor a czy zatrudniają tu w ogóle kobiety jako doradców w sprawie samochodów?

Igor

Praca za śmieszne pieniądze. Co z tego że masz mniej niż 26 lat - podatek i tak będzie odprowadzony mimo że ci się należy. Ubezpieczenie zdrowotne? Istnieje tylko na papierze. do 50km - 40zł od 50km do 150km - 60zl od 150 - 80zl (dniówka potrafi tyle wynieść, jeżeli będziesz miał podstawienie albo odbiór pareset kilometrów od łodzi lub bardzo słabą komunikację krajową) Prezes: - ego dowalone jak doładowanie turbosprężarki w silniku mercedesa a45s amg - potrafi podkreślać twoją przynależność do królestwa ssaków - albowiem co trzecie jego słowo kierowane do pracownika jest "człowieku!" - jeździ nowiutkim firmowym volvo s80 - niechętnie go oddaje kiedy jest zlecenie na niego. ($Ciekawostka$ - raz go zagotował na trasie xD) - Widać że ćwiczy bicki i je stejki z Robertem Burneiką. Chodzi w opiętych koszulach - Ma fryzure jak Elvis Presley Osoba dzieląca zlecenia: - Dzwoniąc późnymi wieczorami potrafi się przywitać słowami "Dzień dobry" - Ma wykupiony pakiet dupochronu u prezesa. - Rocznik 98 ale trzeba przyznać że zna się na rzeczy. - Zdarza mu się przykonfidencić pracownika do prezesa OPINIA JEST TAK SAMO POWAŻNA JAK PRACA W TEJ FIRMIE -------------------------------NIE POLECAM-----------------------------------

Valery Legasov

Jak powiedziałem że potrzebuje wynająć samochody dla likwidatorów to mnie wyśmiali

Iosif Dżugaszwili Ps. Stalin

Odradzam pracy w tej wypożyczalni. Prezes jest niestabilny emocjonalnie. Specjalista do spraw wynajmu to 21 letni chłopak który zbija kasę z prezesem na wyimaginowanych uszkodzeniach przez przedstawicieli ew. kierowców wypożyczalni. (usunięte przez administratora)

Ferdek

Ale przecież każdy ma swój dyżur i wówczas jest do dyspozycji firmy, to normalne.

Masserattie

Pracowałem miesiąc, przez okres koronawirusa i plusem przy tych zarobkach była jazda na dwa auta, szybkie podstawienie auta i szybki powrót do domu, teraz już tak nie ma. Atmosfera w firmie jest w porządku ale jest wyczuwalna bariera między osobami "wyżej postawionymi" a zwykłymi kierowcami i to jest właśnie minus. Drugim minusem a raczej urokiem pracy na zlecenie w tej wypożyczalni jest to, że można dostać telefon w nocy albo późnych godzinach wieczornych z wydaniem auta.

Masserattie
@Masserattie

Czytając opinie poniżej ktoś poruszył temat *planowania sobię dnia*. Można bez problemu zadzwonić do prezesa lub do osoby która wydaje zlecenia i powiedzieć, że w danym dniu albo okresie kilku dni nie może przyjmować się zleceń...

To jacy (usunięte przez administratora) próbują wymuszać dodatkowe pieniądze za wyimaginowane uszkodzenia oraz brudny samochód pomimo tego że udowodniłem że oddałem samochód czystrzy niż otrzymałem Nie polecam to jacyś (usunięte przez administratora)

Jakub
@Andrzej

Jak rozwiązała się ta sprawa, czy ostatecznie musiałeś uiścić opłatę? Jestem ciekaw jak to wszystko się zakończyło, czekam na to co masz mi do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.?

Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.
  • 6-Go Sierpnia 84/86 lok. 4 A
    90-646 Łódź

Arsen Wypożyczalnia Samochodów Sp. z o.o.