Opinie o Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. w Poznań

Jeśli zatrudnię się jako asystentka biura, to jak moja praca będzie wyglądać? od paru dni wystawiona jest oferta i zastanawiam się jak cale biuro jest zorganizowane, wiem że to opcja na hybrydę ale ciekawa jestem ewentualnego zespołu, chyba ze to bardziej praca samodzielna jednak?

Jarek Nowy wpis

Czy możecie napisać jak się pracuje i jaka jest atmosfera? Czy jesteście zadowoleni z warunków i płacy?

Member44 Nowy wpis

Jak wygląda praca i balans między życiem prywatnym? Na jakie maksymalnie pieniądze można liczyć?

Zosia Nowy wpis
@Member44

No i teraz pytanie czy te maksymalne pieniądze chcesz liczyć wraz z tym wspomnianym wcześniej balansem czy tez nie? mnie to dwa warianty z ciekawości by interesowały, chociaż wole żeby partner pozostał przy tej zdrowszej opcji. Wiem, że ta oferta na technika od turbin będzie jeszcze niecały tydzień dostępna. Poradzicie czy go słać? Wymogi spełnia. Tak na marginesie te integracje dodatkowo mnie ciekawią, one tam za granicą są realizowane? Mam się o co martwić? :)

Co do tych wspomnianych wyższych stanowisk to czy są jakieś szkolenia? ktoś pisał ze aktualnie pełniące te funkcje osoby wykonują swoje obowiązki rewelacyjnie. Nie wiem do końca jeszcze co to oznacza ale widnieje teraz na takim portalu oferta dla PM Offshore na poziomie seniorskim. Nie owijając w bawełnę interesują mnie max oferowane widełki placowe, chce wiedzieć czy warto złożyć swoje dokumenty. Do tego jaka występuje bieżąca atmosfera?

Firma Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Dyspozytor. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Elżbieta

Hej, w większości z tego co się orientowałam chyba oferują pracę dla Panów. Ciekawa bym była co ciekawego mogłoby znaleźć się tutaj dla kobiet? Na jakich warunkach i na czym praca mogłaby potencjalnie polegać?

DWT
@Elżbieta

Hej, Poznań praca biurowa, raporty, sprawozdania. Wyższe stanowiska są niedostępne, gdyż pełnią tę funkcje Panie :), które wykonują swoją pracę rewelacyjnie.

zainteresowany

Czy ktoś pracuje w firmie bo patrząc na forum mam wrażenie, że nikogo w firmie nie ma?

@zainteresowany

A co chcesz wiedzieć?

Gk
@Wagen

Jak wygląda zatrudnianie osób bez doświadczenia ? I jak z rotacja?

@Gk

Nie ma w tej firmie techników bez doświadczenia. Większość techników pracuje na przydzielonych im parkach wiatrowych. Akcje wyjazdowe zdarzają się ale rzadko-pomoc przy wymianach głównych komponentów. Zdobywać doświadczenie i aplikować, a będzie pan zadowolony

Qubec

Cześć, jestem zainteresowany pracą jako technik turbin wiatrowych, jakie są w tej chwili zarobki w tej branży?

Wagen4xx
@Qubec

Wystarczające :-) Nie słyszałem aby technicy narzekali.

Justyna

Weszłam na to forum, by poczytać opinie o firmie Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.m i trochę się zawiodłam. Trochę dziwne, że nikt nie chce podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w tym przedsiębiorstwie. A może jednak znajdzie się ktoś chętny, kto napisze, jak obecnie pracuje się w tej firmie w czasie epidemii?

@Justyna

Spoko mogę się podzielić moimi wiadomościami.

Bogna

Zastanawiam się dlaczego jest taki spokój na forum? Czy normalnie pracujecie teraz przy wirusie?

Jest Żle

Leszek
@123

Twoja opinia nic nie mówi o pracy w firmie. Co konkretnie wpłynęło na Twój komentarz?Daj znać?

@Leszek

Ty pracujesz na Offshore? to nie wiesz co sie na lądzie wyprawia ?

Helmut

Bardzo dobra opinia na Facebooku, to z pewnością dobrze pracować tu?

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Windtechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.?

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.
  • Głogowska 31-33
    60-702 Poznań
  • NIP: 2040004399 REGON: 222043724 KRS: 0000500453

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.