Opinie o Wynajemtir.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wynajemtir.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wynajemtir.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wynajemtir.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

marek olsztyn

Witam zainteresowanych czytelników i polecam firme WYNAJEMTIR.PL a moje polecenie nie jest bezpodstawne ponieważ otrzymałem auto zastępcze z oc sprawcy ,auto zostało podstawione pod podany adres po czym ujżeliśmy bardzo ładnego i nowoczesnego MANa a następnie kwestje formalne czyli protokoły itd co trwało max 10 minut i auto było w naszym posiadaniu. nasze kryteria jeśli chodzi o auto zostały spełnione bo auto miało być z hydrauliką bo musi pracować pod "wanną"i takie auto otrzymaliśmy aczkolwiek okazało się że auto jest zbyt niskie pod naszą "wanne" co zostało zgłoszone właścicielowi firmy WYNAJEMTIR.PL na co włąściciel firmy nam odpowiedział że na tą chwile wszystkie auta są wynajęte "ALE STANIE NA GŁOWIE ''żeby nam auto wymienić po czym po kilku godzinach wiadomońć ze ma auto i jutro podstawi a dzieli nas ponad 500km . Kolejnego dnia telefon od włąściciela firmy który osobiście podstawia auto że dojeżdza do Olsztyna i dodam że jest to Niedziela , dochodzi do spotkania i wymiany i okazuje się że właściciel przyprowadza prawdziwą perełke prawie nowy MAN stan idealny po za skórami to full opcja a w aucie perfekcyjne AUDIO kture znakomicie umila prace i zawstydziło by nie jednego właściciela wysokiej klasy auta osobowego jeśli chodzi o AUDIO . tak że jeszcze raz polecam firme WYNAJEMTIR.PL bo to bardzo miła i żetelna obsługo i spełnia oczekiwane kryteria oraz posiada auta w wysokim standardzie. POZDRAWIAM wiem że portal doyczy pracy w firmie ale miałem przyjemność osobiście się spotkać z właścicielem i mam o nim bardzo dobre zdanie .

Jarek Nowy wpis
@marek olsztyn

To jest portal o opinie o pracodawcach a nie o wypożyczaniu auta , i o reklamowaniu firmy która wynajemtir ponadto zapomniałeś napisać że VAT Musiałeś zapłacić z własnej kieszeni za wypożyczenie w zależności od ilości dni wypożyczonych i nik ci tego nie zwróci Poza tym to nie jest mała suma ,ponadto jesteś dziadem transem skoro się podniecasz Manem ,ponieważ to z punktu eksploatacyjnego najbardziej paliwożerne auto , dlatego najtańsze w zakupie .Tacy jak ty nie powinni brać się za transport . Auta w Wynajem tir są stare z licznymi błędami i paliwożerne A to że ładnie z wierzchu wyglądają to nic nie znaczy. Firma znajduje się w szopie garażowej , właściciel to cwaniak Od którego nawet wspòłwlasciciel firmy ucieka i najbliźści sąsiedzi pracownicy kierowcy go nie chcą znać bo to (usunięte przez administratora) I tyle w temacie . (usunięte przez administratora) Są wypożyczalnie aut ciężarowych którzy wypożyczają auta nowe a nie jak w opisywanej pseudo firmie STARE auta po remoncie.

@Driver Nowy wpis

Czy obecnie firma nadal szuka kierowców do pracy ? Czy wiadomo jak wyglądają zarobki ww. firmie?

Kierowca Nowy wpis

Tak stanie na głowie tylko że to jego pracownik za marne pieniądze i dyspozycyjny 24h wynająć wam ciągnik przywiòzl we wskazane miejsce . A potem kierowca musiał wracać cały dzień PKP . Praca w wynajem tir strata czasu Tak świetna firma kierowca z Olsztyna musiał jechać do Wrocławia Wracać pociągiem PKP. wlasciciel firmy wynajem tir cwaniak Wykorzystuje ludzi

Kierowca Nowy wpis

Praca jako kierowca w wynajemtir Praca 48 godzin albo dłużej trzeba być dyspozycyjny 24 h Zawozi się do klienta auto potem wraca pociągiem po całej Polsce. Pieniądze nie porozumienie . Umowa na zlecenie , delegacja ktòra powinna być przeznaczona na wyrzywienie a nie jest , spanie po pociągach bla bla car koniec dnia pracy 22 do 00:00.Brak hoteli hosteli , wieczny pośpiech ,na pociąg Pierwsza wypłat w miarę ale dla kierowcy to nie porozumienie. Nadużywanie czasu jazdy notoryczne na tachografie. Właściciel zamiast organizować tak czas pracy aby w normalnym czasie Przekazać auto i nie przekraczać czasu jazdy , zajmuje się śledzeniem pracownika non stop. Brak budynkòw socjalnych dla pracownikòw nic nie ma firma w szopie. Rotacja kierowcòw .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wynajemtir.Pl Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierowca krajowy kat. C? Podziel się swoimi wrażeniami!

Wrocław to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Kierowca? Co powiecie o pracy w firmie Wynajemtir.Pl Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Wynajemtir.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wynajemtir.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wynajemtir.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wynajemtir.Pl Sp. z o.o.?

Wynajemtir.Pl Sp. z o.o.
  • Złotej Lilii 12