Opinie o Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. w Częstochowa

Zibi

Jak nastroje w firmie po przymusowym przestoju? Jakieś info o pracy??

LaPlaya

10/10 wielki pozyw!

GreBart1

Miło, sympatycznie i uczciwie!

Jolanta
@GreBart1

Obstawiam, że nie wypowiadasz się z perspektywy pracownika Auto Import Nitrocars. Na pewno jesteś klientem tej firmy, co nawet dobrze by się składało. Powiedz mi wobec tego, czy mają tam swojej ofercie auta przystępne cenowo? Czy raczej te nieco droższe? Bardzo mnie to ciekawi.

Franek I wielki

Moje auto było zgodne z ogłoszeniem. Na miejscu bez problemu właściciel pożyczył miernik do lakieru oraz podpiął komputer i zrobił test błędów. Nie mam zastrzeżeń.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zibi31

Zaryzykowałem i pojechałem po samochód 450KM do Częstochowy. Nie żałuje , samochód zgodny z opisem i zapewnieniami sprzedającego.Gratis wytragowałem roczną gwarancje techniczną. Tak trzymać!

Iza

Z tego co wiem, to forum pracownicze! A nie miejsce na opinię klientów.

TommyL

Kupiłem w 2018 roku BMW e90 i jestem super zadowolony. Polecam każdemu kto szuka solidnego samochodu. Pzdr

MK5

Jestem zadowolony z zakupu (Mondeo MK5). Samochód sprawdziłem w ASO Ford (niedaleko siedziby Nitrocars). Sprzedający nie robił żadnych problemów ze sprawdzeniem w ASO. W aucie kilka drobnych rzeczy do roboty wyszło ale najważniejsze silnik, bez wypadkowość i przebieg OK. Ja Polecam bo się nie zawiodłem.

P:

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Auto o wartości 20000 okazało się posiadać znacznie zaniżony przebieg i dziesiątki ukrytych usterek, wsród których wisienką na torcie była wsadzona 5 biegowa skrzynia do modelu z szescioma biegami (dzwignia 6 biegowa, komputer podpowiadajacy wrzucenie 6 biegu). Ordynarnie połatana nagrzewnica, zniszczone turbo, zamek wsadzony z anglika, można opowiadać długo. Po upływie roku silnik zaczyna odmawiać posłuszeństwa. (usunięte przez administratora) - UNIKAĆ

Karolina Majchrzak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego auta. Polecamy

ALAMol

TAK trzymać. Polecam!!!!!

Stifler

TEMAT ZAŁATWIONY WZOROWO. PZDR

Faker

Radzę sprawdzać kupowany samochod w autoryzowanym serwisie chodzi o przebieg, w moim przypadku był raz większy. Nie polecam

Szkoda, że na tym forum pracownicy nie zostawiają opinii

radomsko

Kupiłem w tej firmie Opla Insignie , wszystko przebiegło prawidłowo, auto spisuje się narazie ok.

zygii

Bardzo uczciwe podejście do klienta! Cieżko się targuje cene (to jeden minus) . Poza tym wszystko profeska.Tak trzymać!

Bercik

Ok rok po zakupie czas na recenzje. Pojazd ok (po za drobnymi usterkami ,ktore wyszly jakis czas po zakupie). Cena jaka zapłacilem taka po środku ,nie za drogo ale tez nie byla okazyjna. Dokumenty ok , rejestracja bez problemu. Mocna 4,5 na 5 punktow.

Łukasz Sz

Sprzedawca nie kompetentny, nie uczciwy, kłamie i wprowadza celowo w błąd kupującego. Przy postawieniu sprzedającego przed faktem wypiera się wszystkiego. Nie polecam. Po prostu (usunięte przez administratora)

bart

Profeska polecamy

Teresa
@bart

@bart Cieszę się, że usługi Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. wykazują Twoje zadowolenie. Ale forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia przez tego pracodawcę. Chętnie się dowiem, czy ta firma prowadzi w tej chwili rekrutacje na wolne stanowiska pracy? Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

Ricki

Wszystko , profesjonalnie i uczciwie!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Import Nitrocars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wojskowa 10
    42-202 Częstochowa

Auto Import Nitrocars Sp. z o.o.