SkyHouse BARTOSZ DOMIN Biuro Nieruchomości WROCŁAW

Opinie o SkyHouse BARTOSZ DOMIN Biuro Nieruchomości WROCŁAW

Filtruj opinie po kryteriach:

Carlo
 Opinia

Biuro nieruchomości z fajną tradycję, raczej rzadko kiedy prowadzą rekrutację, stawiają na jakość a nie ilość pracowników. Byłem na rozmowie ale szukają profesjonalistów a ja dopiero chcę zacząć pracę w nieruchomościach.... czy znacie jakieś biuro nieruchomości gdzie biorą z zerowym doświadczeniem i wszystkiego nauczą od podstaw ?? Chętnie bym zaczął od przyszłego miesiąca ale nie wiem gdzie i jak zacząć Karol Wodziński

Kamil
 Opinia

Spoko biuro warunki pracy ok

Robert
 Opinia

Byłem na rekrutacji w tej firmie, warunki raczej takie jak w innych biurach, nie jest łatwo duże wymagania i dyspozycyjność. W tej branży praca po 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu niestety nie wchodzi w grę. Owszem do niczego nie zmuszają ale twierdzą że w nieruchomościach 40h tygodniowo nie da żadnych efektów, szczególnie na początku jak trzeba budować bazę klientów i mieszkań. Czy macie jakieś opinie ogólnie o pracy w nieruchomością ? Dopiero planuję zaczynać w tej branży więc interesują mnie wszystkie szczegóły i ciekawostki Pozdrawiam Roberto

Sebastian
 Opinia

Spoko gościu nie mam uwag, fajna konkretna współpraca

Wojciech
 Opinia

Dobry agent, sprawne biuro, w miesiąc sprzedał moje mieszkanie na Pilczycach. Warunki współpracy bardzo korzystne Wojciech Zimnicki

Jan
 Opinia

Niepoważna agencja. Opinię pisze o całej agencji, ponieważ pośrednicy nawet się nie przedstawiają w ofertach tylko podają numer telefonu. Podobnie po odebraniu się nie przedstawiają, ale się nie dziwię patrząc jak wygląda współpraca z nimi… Szczególnie negatywnie mogę się wypowiedzieć o Panu pod numerem 537 301 807. Brak mi słów, ale postaram się opisać sytuację… Szukałem mieszkania indywidualnie. Zadzwoniłem w sprawie oferty, dodzwoniłęm się do Pana. Było to moje pierwsze spotkanie z nim. Umówiliśmy się, oczywiście bez podania adresu tylko gdzieś pod sklepem. Spóźnił się 15 min. Na dzień dobry znowu się nie przedstawił tylko chciał odemnie dowód osobisty, żebym wypełnić umowę pośrednictwa. Stał zagadywał, nie dawał czasu się skupić na przeczytaniu. Prowizja ~4% bez negocjacji. Po podpisaniu powiedział gdzie jest mieszkanie, wsiadł do samochodu i podjechał sobie pod nie. Do mieszkania nawet z nami nie wszedł. Kolejna nasze spotkanie podobnie. Znalazłem ofertę osobiście, dodzwoniłem się do Pana, umówiłem, spóźnił się ponad 15min, umowa na kolanie i oglądanie mieszkania. Najgorsza jednak była sytuacja ze znalezioną inną ofertą. Znalazłem ofertę od bezpośredniego sprzedawcy, którą obejrzałem. Później znalazłem ofertę od tego Pana z identycznym opisem i ceną, ale zupełnie innymi zdjęciami. Okazało się, że to ta sama oferta… Co lepsze pomijając kompletnie inne zdjęcia z oferty, wg właściciela mieszkania Pan nawet nie miał zgody na pośrednictwo. Oczywiście nie przeszkadzało mu to w wystawieniu mieszkania z innymi zdjęciami, takim samym opisem i podpisaniem umowy pośrednictwa z osobą zainteresowaną, a potem pokazaniem innego mieszkania…

Bartosz Domin, SKYHOUSE
@Jan 16.04.2018 20:48

Bardzo dziwny komentarz nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Nie jest to komentarz żadnego mojego klienta bo nigdy nie zachowałem się w sposób opisany w tej wiadomości. Sprawa tym bardziej dziwna że moi koledzy z branży dostali takie same komentarze tylko ze zmienionym numerem telefonu?? " Pozdrawiam" tutaj osobę która z czystej niechęci i zazdrości chce mi zaszkodzić pisząc tak paskudne bzdury, nie mając oczywiście odwagi podpisać się z imienia i nazwiska Bartosz Domin

Pati
 Opinia

Pan Bartek pomagał w sprzedaży mojej cioci. ostatecznie nie sprzedaliśmy bo zdecydowaliśmy się na wynajem mieszkania ale jesteśmy pełni uznania dla pracy p. Bartka, włożył w to dużo energii. Pozdrawiam gorąco Patrycja Wańczak

Tak1Nie

Krystian
 Opinia

Opinia z góry jakaś wyssana z palca. Normalny gościu, prowizje takie jak u innych biur spoko obsługa. Jeszcze nie kupiłem u niego mieszkania ale w porównaniu do innych biur to współpraca bardzo fajna, jest konkretny i odbiera telefony na czas a nie tak jak inni łaskawie oddzwaniają po 2 dniach. Krystian

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o SkyHouse BARTOSZ DOMIN Biuro Nieruchomości WROCŁAW - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SkyHouse BARTOSZ DOMIN Biuro Nieruchomości WROCŁAW

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.