Opinie o Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. w Suchy Dąb

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. w Suchy Dąb

BOSS Nowy wpis

Super ludzie jak w domu mitem dziewczyny super aż się chce wracać super

Kamil Stuczyński

Ja oceniam firmę negatywnie, ale może się mylę. Opiszę swoją "przygodę" zatrudnienia w EPT Master. Spotkałem się na rozmowie kwalifikacyjnej na pracownika C+E, gdzie kierownik (Karol) przedstawił mi warunki pracy. Były dosyć jasne i klarowne, zacytuję w skrócie "Umowa o pracę, wszystkie pieniążki na konto, pełen ZUS. Docelowo 250zł dniówki niezależnie od tego czy w danym dniu pracuje 6 czy 15h. Średnio kierowcy u Nas pracują po 10h. Jedna sobota w miesiącu pracująca." Zgodziłem się na te warunki, umówiliśmy się, że zrobię uprawnienia TDT na nalewki na swój koszt, a po 3 miesiącach pracy dostanę zwrot - niestety, wytrzymałem tam tylko półtorej miesiąca. Umówiliśmy się, że na okresie próbnym w pierwszym miesiącu będę otrzymywać 200zł dniówki, w drugim miesiącu 230zł i w trzecim jiż docelowo 250zł. No cóż, tyle było na rozmowie. Finalnie okazało się, że na umowie jest najniższa krajowa, a reszta w formie premii. No nic, zgodziłem się na to bo podpisałem to umowę (głupi ja). Po kilku tygodniach dzwoni do mnie Pani z biura i informuje, że w pn mam nie przychodzić do pracy bo nie ma dla mnie kursu i mam wziąć urlop. Pomyślałem, jednorazowa sytuacja - bardzo dobrze się stało, okazało się, że za urlopy wypoczynkowe pracodawca płaci 150zł, a nie tyle ile dniówka (to jest absurd). Później otrzymałem grafik na sobotę pracująca, finalnie dzień przed okazało się, że w tą sobotę jednak nie pracuje. Wtedy już definitywnie wiedziałem, że nie będę pracować tam dłużej. Poszedłem do Karola i powiedziałem, że się zwalniam - mogę pracować jeszcze tydzień lub ewentualnie dwa jeśli potrzebują (nie lubię zostawiać tak pracodawcy na lodzie mimo, że nie jest fair w stosunku do mnie). Podpisaliśmy rozstrzygnięcie umowy za porozumieniem stron. Co ciekawe, kierownik zapytał mnie co robimy z ubraniami roboczymi, które otrzymałem (był to dla niego ogromny problem i tak jakby chciał żebym za nie zapłacił - oczywiście nie zgodziłem się na to) absurdalne było to, że chciał abym wziął je do domu, wyszorował i odesłał je kurierem do nich mimo, że nie dostałem nigdy dodatku za pranie odzieży roboczej. No i tak czekałem sobie na pieniążki do 10-tego po rozstrzygnięciu umowy no i... Byłem w drugim miesiącu pracy, zamiast 230zł otrzymałem 200zł dniówki przez co pracodawca nie wypłacił mi 600zł. Zadzwoniłem, upomniałem się, mieli oddzwonić ale tego nie zrobili - kasy oczywiście też nie dosłali. Druga sprawa jest taka, że na rafinerii często spotykałem byłych kierowców, którzy zniechęcali mnie do tej firmy bo sami tam pracowali i uciekli. Twierdziło, że teraz nie ma sezonu więc nie ma dużo pracy, ale w sezonie jazda po 12-15h codziennie za tą samą dniówkę to norma. Klienci do których dojeżdżałem często mówili "o, znowu nowy kierowca?". W ostatnich dwóch dniach pracy urodził mi się syn, urodził się w niedzielę w nocy, a ostatnie dni pracy miałem zaplanowane na pn i wtorek. Nie chciałem już wymyślać bo były to ostatnie dni pracy, zacisnąłem zęby i poszedłem do pracy w pn tak jak obiecałem. Dostałem telefon w którym stwierdzili, że chcą mi dołożyc kolejny załadunek (ok 3-4h dodatkowej pracy) oczywiście odmówiłem, powiedziałem że urodził mi się syn i robię to na co się umówiliśmy i wracam do syna i żony. Po tej informacji otrzymałem jeszcze kilka telefonów z próbą przekonania mnie żebym pojechał. Później również próbowali zmienić mi plan dnia na wtorek, zamiast jednego załadunku żebym zrobił dwa - oczywiście również odmówiłem, zrobiłem tylko to na co się umówiliśmy - w końcu urodził mi się SYN! I właściwie nic nie byłem winien pracodawcy za takie warunki pracy. Zestawy w miarę zadbane, mechanicy na miejscu więc ogarniają to co im się powie. Socjal beznadziejny, przy mrozach przebrać się tam rano to naprawdę wyzwanie. Byłem tam tylko półtorej miesiąca, bardzo krótko, ale mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że to beznadziejny pracodawca. ODRADZAM! Kamil Stuczyński z Malborka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. - Suchy Dąb

Firma Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pracownik administracyjno-biurowy, Suchy Dąb - Wrzesień 2022
  • Kierowca cysterny - transport paliwa, Suchy Dąb - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o.?

Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o.
  • Gdańska 60
    83-022 Suchy Dąb
  • NIP: 6040168795 REGON: 363532000 KRS: 0000597301

Paweł Hallman E.P.T. Master Sp. z o.o.